مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

نصب بدافزار استخراج با استفاده از به‌روزرسانی جعلی فلش پلیر

تحقیقات کارشناسان در حوزه امنیت نشان می‌دهد که هکرها در اقدامی موفق توانستند با ارایه پیامی جهت به‌روزرسانی جعلی نرم‌افزار فلش پلیر، بدافزار استخراج ارزهای دیجیتال را در رایانه‌ها و شبکه‌های مختلف نصب کنند. این بدافزار استخراج باعث ایجاد خسارت شدید و افت عملکرد سیستم‌ و نیز مصرف بالای انرژی می‌شود.

تشخیص پیام های به‌روزرسانی جعلی فلش پلیر و جلوگیری از آن ساده‌ است، اما این بار هکرها روشی جدید را برای نصب پنهانی بدافزارهای استخراج ارز دیجیتال بر روی سیستم عامل های ویندوز کاربران استفاده کردند.

Brad Duncan کارشناس امنیت سایبری می‌گوید:

از آگوست 2018، نمونه‌هایی از به‌روزرسانی جعلی فلش پلیر در قالب نسخه‌های رسمی مشاهده شد. در حقیقت این به‌روزرسانی‌های جعلی برنامه‌هایی مانند XMRig را که برای استخراج ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود را بر روی سیستم کاربران نصب می‌کردند. اما هکرها با این روش جدید، علاوه بر نصب بدافزار، به‌روزرسانی اصلی فلش پلیر را نیز نصب می‌کنند.

این احتمال که کاربر در هنگام نصب به‌روزرسانی متوجه این بدافزار شود کم است. بدافزارهای استخراج به صورت پنهایی در پس زمینه سیستم عامل فعالیت خود را انجام می‌دهند. این نرم‌افزارهای استخراج می‌توانند سرعت پردازنده رایانه را کاهش دهند و به هارد دیسک نیز آسیب برسانند و امکان سرقت برخی از اطلاعات کاربران نیز وجود دارد.

Duncan می‌گوید که هنوز جزییات کاملی وجود ندارد که نشان دهد که چطور کاربران، نشانی دانلود به‌روزرسانی جعلی فلش پلیر را دریافت می‌کنند. همچنین بیشترین حجم ترافیک در جهت آلوده‌ کردن رایانه‌ها به زمان این به‌روزرسانی اختصاص دارد. Duncan به کاربران ویندوز نیز توصیه می‌کند که در هنگام به‌روزرسانی‌ فلش پلیر مراقب باشند تا رایانه آنها به این بدافزار آلوده نشود.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%