مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پیش بینی قیمت سولانا 2022-2025 | آیا SOL سرمایه گذاری خوبی است؟

همین حالا اقدام کنید و با بهترین نرخ و خیلی سریع خـرید و فـــروش را در صرافی معتبر. با بهترین نرخ در سریعترین زمان ممکن از ما بخرید و به ما بفروشیــــــــــــــــــد. پایین ترین سطح کارمزد.

پیش بینی قیمت سولانا 2022-2025 | آیا SOL سرمایه گذاری خوبی است؟

خرید ارز سولانا -صرافی خرید سولانا -پیش بینی قیمت سولانا پیش بینی قیمت 2022-2025

آیا SOL سرمایه گذاری خوبی است؟

 • سولانا چیست؟
 • پیش بینی قیمت سولانا
 • تحلیل تکنیکال سولانا
 • نظر رسانه ها در مورد سولانا
 • پیش بینی قیمت SOL 
 • چگونه سولانا را بخریم و نگهداری کنیم؟

ما ، در این مقاله ،قصد داریم با شما در مورد خرید ارز سولانا و پیش‌بینی قیمت سولانا 2022،2025 و فراتر از آن صحبت کنیم.

ما به طور کلی در مورد اینکه سولانا چیست؟ و چگونه این سکه ها به انقلاب DeFi کمک می کند صحبت خواهیم کرد.

بعداً، نظرات خود و همچنین بازار را در مورد پیش‌بینی قیمت Solana (SOL) مطرح خواهیم کرد. 

سولانا چیست؟

سولانا (SOL) یک بلاک چین و ارز دیجیتال با فناوری باز با مقیاس پذیری بالا است.

این شبکه راه‌حل‌های مختلف جدید و پیشگامانه را برای اطمینان از نرخ تراکنش بی‌نظیر مشتریان و امنیت شرکت ترکیب می‌کند.

در نتیجه، از زمان راه اندازی آن در سال 2017، این شبکه شاهد گسترش قابل توجهی بوده است.

تاریخچه سولانا

تاریخچه سولانا از سال 2017 شروع می شود. در آن زمان این پروژه توسط آناتولی یاکوونکو ایجاد شد. او به زودی به تلاش های خود برای توسعه یک بلاک چین پیوست که با گرگ فیتزجرالد و اریک ویلیامز بی نهایت مقیاس پذیر است.

به ویژه، یاکوونکو از تجربه قبلی خود به عنوان مهندس دراپ باکس برای کمک به سولانا برای دستیابی به اهداف مهم استفاده کرد. سولانا اکنون به عنوان یک بلاک چین تکاملی قرن چهارم در نظر گرفته می شود.

مدت کوتاهی پس از راه‌اندازی، سولانا با یک پروتکل سرم بلاک چین آینده برای ساخت یک DEX همکاری کرد. سرم از روش پیچیده سولانا استفاده کرد که برای ایجاد یک مکان غیر نگهداری و تجارت مشتقات طراحی شده است. به دلیل آخرین عملکرد خود، DEX توسط جامعه کریپتو راضی بود. به طور خاص، Serum یک کتاب سفارش محدود مرکزی (CLOB) به صورت زنجیره ای ایجاد کرده است که هر 400 میلی ثانیه به روز می شود تا اطمینان حاصل شود که معامله گران صحیح ترین قیمت را دارند.

قیمت ارز سولانا - خرید ارز سولانا-خرید ارز سولانا -صرافی خرید سولانا -پیش بینی قیمت سولانا پیش بینی قیمت 2022-2025

سولانا (SOL) در market Cap و جزئیات عرضه

قیمت SOL رو به پایین است. قبل از اینکه در پایان دسامبر 2020 پس از رسیدن به بالاترین حد خود، دوباره به سرعت رشد کرد.

قیمت SOL در زمان نگارش مقاله 44.46 دلار بود که در 24 ساعت گذشته 3.36 درصد کاهش داشت.

کاهش قیمت منجر به ایجاد یک تغییر بزرگ در ارزش بازار و انعطاف پذیری SOL شده است. عرضه تخمینی در گردش 270,001,839 SOL است. که سولانا را با ارزش بازار 11,933,094,363 دلار به چهارمین ارز دیجیتال با ارزش تبدیل می کند. این یک مسیر دشوار برای سکه است، اما به محض افزایش قیمت بیت کوین، انتظار می رود که سولانا و سایر ارزهای دیجیتال افزایش پیدا کند.

پیش بینی قیمت سولانا

پیش بینی قیمت سولانا برای سال 2021

در زمینه سوپرانوی سولانا،

یش بینی ما  صعود زیاد با توجه به  مدل‌های الگوریتمی موجود است.

با توجه به این واقعیت که شبکه‌های مالی غیرمتمرکز تنها در ژانویه 2021 به قیمت قفل شده 22 میلیارد دلار افزایش یافتند، سولانا یک جایگزین قوی برای اتریوم برای برنامه‌ها و پلتفرم‌های با رشد بالا است. بنابراین، ممکن است در اواسط سال 2021 شاهد انفجار ماکزیمم سولانا در تمام دوران باشیم. اگر بخواهیم به صریح باشیم، انتظار داریم میانگین قیمت 200 دلار سولانا تا پایان سال 2021 باشد.

ارز دیجیتال SOLANA - خرید ارز سولانا

خرید ارز سولانا - پیش‌بینی قیمت سولانا (SOL) برای سال 2023

در حال حاضر بزرگترین مانع در برابر سولانا این است که بلاک چین های به خوبی تثبیت شده مانند اتریوم یا EOS شبکه خود را به منظور غلبه بر بحران مشکلات مقیاس پذیری، از جمله زمان طولانی تراکنش و هزینه های بالا، ارتقا می دهند.

با این حال، پیشرفت‌های متعدد Solana همچنین می‌تواند آن را در برابر رقبای خود قوی‌تر کند، از جمله پیشرفت‌هایی که انتظار می‌رود به طور گسترده‌ای مورد انتظار باشد که امکان سازگاری زنجیره‌ای بین Solana و دیگر توکن‌های SOL را فراهم می‌کند. با کمک این ارتقا، گردش قیمت ها نیز پیش بینی می شود. تا سال 2023، قیمت توکن 1Solana حدود 350 تا 400 دلار خواهد بود.

صرافی خرید سولانا و تمام ارزهای لیست شده در بایننس

انجام معاملات حجم بالا و عمده بدون احراز هویت

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 28423217-021 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

پیش بینی قیمت سولانا برای سال 2025

پیش‌بینی اینکه چشم‌انداز مالی در چهار سال طولانی چقدر بهبود خواهد یافت غیرممکن است، اما ما بسیار شرط می‌بندیم که اهمیت تمرکززدایی از طریق تأمین مالی غیرمتمرکز (DeFi) و افزایش استفاده از برنامه‌های کاربردی تلفن همراه در بیشتر زندگی روزمره ما پیشرفت چشمگیری خواهد داشت. DAPP).

مقیاس پذیری قوی سولانا آن را به یک پلتفرم پایدار جایگزین برای آینده تبدیل می کند. SOL یک فرصت سرمایه گذاری بسیار جذاب است زیرا ارز بومی این بلاک چین آن را انعطاف پذیر و کارآمد می کند.

علاوه بر این، پیش‌بینی قیمت برای این دوره بلندمدت کار بزرگی است. خب، انتظار می‌رود که قیمت سولانا تا سال 2025 به مرز 800 دلار برسد. ما می‌دانیم که باور کردن این موضوع بسیار سخت است، اما در مسیری که سکه به اوج می‌رسد، منتظر هستیم تا قیمت‌ها کمی تغییر کند. .

تحلیل تکنیکال سولانا - صرافی خرید سولانا

در 10 آوریل 2020 سولانا سفر معاملات ارزهای دیجیتال خود را با 0.79 دلار طبق Coinmarketcap آغاز کرد. سپس قیمت شروع به افزایش کرد و در اواسط ماه مه به 0.52 دلار کاهش یافت. در پایان ماه ژوئن، قیمت شروع به بازگشت کرد و به 0.99 دلار رسید. جالب است بدانید که قیمت تا اواسط تیرماه به 1.33 دلار افزایش یافت. در پایان جولای، ارز دیجیتال به 1.84 دلار افزایش یافت. با صعود، سکه در اواسط ماه اوت به 3.77 دلار رسید و در اواخر همان سال به 2.82 دلار کاهش یافت.

پیش بینی قیمت سولانا - خرید ارز سولانا - صرافی خرید سولانا -پیش بینی قیمت سولانا پیش بینی قیمت 2022-2025

در واقع، در ابتدای سپتامبر SOL رکورد قیمت خود را به 4.84 دلار افزایش داد تا به بالاترین حد خود برسد. به طرز تکان دهنده ای، طی چند روز، قیمت به 2.40 دلار کاهش یافت، که نشان داد تایم-High بود و شروع به افزایش کرد. سولانا در ثبات به 3.80 دلار رسید و برای پایدار ماندن تلاش کرد، اما دوباره به 2.56 دلار کاهش یافت. SOL در پایان سپتامبر 2.96 دلار معامله شد.

سولانا در ماه اکتبر با چندین تغییر موفق به رسیدن به محدوده 2 دلار شد. در ابتدای نوامبر، به دلیل هزینه‌های زیاد کاربران و فشار فروش قوی، قیمت به شدت به 1.35 دلار کاهش یافت. قیمت بعداً در نوامبر شروع به بازگشت کرد و با از سرگیری افزایش قیمت بیت کوین به 2.41 دلار رسید. در ماه دسامبر، زمانی که خرس ها با خرید ارز سولانا، ارزش ها را کاهش دادند، سولانا به 1.47 دلار کاهش یافت.

نظر رسانه ها در مورد سولانا

اجازه دهید نگاهی به نشریات و ارقام معروف و برآورد آنها در مورد قیمت سولانا بیندازیم که دیدگاه دیگری به ما ارائه می دهد:

Trading Beasts

طبق تحلیل TradingBeasts، سولانا تا پایان سال 2021 با قیمت 140.55 دلار و تا سال 2024 با قیمت 250.21 دلار معامله می شود.

Gov.capital

تا پایان سال 2021، سولانا با 193 دلار مبادله خواهد شد، در حالی که تا سال 2025، 1500 دلار به ازای هر سرمایه دولتی فروخته خواهد شد.

WalletInvestor

به گفته WalletInvestor، سولانا ممکن است یک شرط بندی بلند مدت قابل توجه باشد. پیش بینی می شد تا پایان سال 2021 قیمت آنها 180 دلار و تا پایان سال 2025 به قیمت 950 دلار به فروش برسند.

Coin Arbitrage

طبق گفته Coin Arbitrage، قیمت Solana ممکن است در پایان سال 2021 به 150 دلار برسد. برای سه سال آینده، سولانا در اوج قیمت 635 دلار و پایین ترین قیمت 390 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت سولانا SOL

قیمت خرید ارز سولانا در سال 2021، 1.60 دلار بود. این آلت کوین شروع به صعود کرد و با یک نوت صعودی صعود کرد. از آنجایی که Solana یک سکه جدید DeFi است، ممکن است قیمت آن را افزایش دهد.

می‌تواند بر روی آن اتحادها تمرکز کند تا دارایی‌های خود را به DeFi پیوند دهد. این امر می تواند استارت آپ های جدید را تحریک کند و ممکن است یک بازیگر رقابتی قوی در بازار برای ارزهای دیگر باشد. در پایان سال 2021، ممکن است بین 150 دلار مبادله شود و انتظار می رود در آینده نزدیک به 250 دلار نیز برسد.

چگونه می توان سولانا را خرید و ذخیره کرد؟

صرافی های زیر برای این توکن رایج استفاده می شود: Binance، Huobi Global و OKEx. امن ترین جایگزین بایننس است. SOL/USDT یک جفت معاملاتی بسیار رایج در بایننس است. همچنین ذخیره کردن SOL شما سریع است. سازندگان پروژه به طور خاص کیف پول Trust را پیشنهاد می کنند. کیف پول موبایل را می توان به صورت رایگان از اپل و اندروید دانلود کرد. Coin98 یکی دیگر از گوشی‌های هوشمند برای رفع نیازهای شماست و ویژگی‌های سرگرم‌کننده‌ای را ارائه می‌دهد. البته کیف پول سخت افزاری بهترین جایگزین است.

سوالات متداول پیش بینی قیمت سولانا

Solana برای ترویج توسعه و پشتیبانی از یک برنامه غیرمتمرکز (DApp) (DeFi) در نظر گرفته شده است. این به دنبال افزایش مقیاس پذیری با افزودن یک اثبات اجماع تاریخچه (PoH) در ترکیب با نمایش زیربنایی اجماع سهام (PoS) است.

همانطور که در پیش‌بینی سولانا مشاهده می‌شود، SOL سولانا به دلیل تطبیق پذیری بالا به عنوان یک نشانه سودمند و مدل اقتصادی کاهش تورم بلندمدت، یک پایه نظری محکم برای دستیابی به ارزش بیشتر با کاهش قیمت فراهم می‌کند.

در سال‌های آتی، امید است که سکه مانند چند هفته گذشته عملکرد خوبی داشته باشد.

اگر می‌خواهید Solana (SOL) بخرید، صرافی‌های سطح بالایی وجود دارند که خدمات بسیار بی‌نظیری را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. صرافی هایی مانند Binance، OKEx یکی از معدود صرافی هایی هستند که می توان بدون ارائه هیچ استدلال دیگری به آنها اعتماد کرد.

**در صورت تمایل به خرید ارز سولانا از صرافی ایرانی ، صرافی بیت گرند امکان فروش ارز سولانا با ارزانترین قیمت بصورت عمده را دارد.

سخن پایانی خرید ارز سولانا - پیش بینی قیمت سولانا

دیفای همین چند سال پیش تقریباً از هیچ جا وارد صحنه شد. ما در نهایت شاهد آغاز نوسازی صنعت مالی پس از تسلط طولانی و مستمر بانک ها و مؤسسات بزرگ بودیم.

آینده نحوه ارتباط انسان ها با مؤسسات مالی آماده و آماده برای DeFi است و دسترسی آزاد، کم هزینه، شفاف و عادلانه را به همه آنها ارائه می دهد. اما اقدام برای آینده، مانند همه چیز در زندگی، به این معنی است که در نهایت با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

سولانا در واقع یکی از محبوب ترین بلاک چین ها است. سازندگان پروژه قادر به ایجاد شبکه ای برای غلبه بر پردازنده های پرداخت به ویژه از نظر tps و قابلیت استفاده بودند. به این ترتیب، انتظار می‌رود توسعه‌دهندگان بیشتری به سولانا مهاجرت کنند زیرا بلاک چین‌های اصلی آن‌ها همچنان مشکلات مقیاس‌پذیری را تجربه می‌کنند.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال سولانا برای سال‌های 2021، 2022، 2023، 2024، 2025، 2030
اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%