مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

سؤالات متداول

صرافی آنلاین ارز دیجیتال بیت گرند 

شروع کنید

برای شروع کار باید بدانید

  • حداقل خرید ارز دیجیتال از صرافی بیت گرند 1000 دلار تتر یا معادل آن برای ارزهای برتر و با رنکینگ بالا (20 ارزمحبوب )
  • حداقل خرید ارزدیجیتال برای ارزهای با محبوبیت و رنکینگ پایین به ارزش لحظه ای 3000 دلار تتر می باشد.
  • حداقل فروش ارز دیجیتال به صرافی بیت گرند به ارزش لحظه ای 1000 دلار تتر برای ارزهایی که در صرافی بین المللی بایننس لیست شده باشند.

هیچ محدودیتی در سقف فروش نمی باشد.

و متناسب با بودجه مشتری به هر میزان امکان خرید ارزهای دیجیتال از صرافی بیت گرند انجام میپذیرد.

اولویت با خرید و فروش دلار تتر ، بیت کوین ، اتریوم و ارزهای با رنکینگ بالا ( 20 ارزمحبوب )

خریداران محترمی که ساکن کشورهای مختلف در هر جای جهان هستند ، برای هماهنگی انجام معاملات از طریق واتسآپ با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

واتس آپ

صرافی بین المللی ارز دیجیتال بیت گرند برای انجام معاملات و خرید و فروش ارزهای دیجیتال به ارزش 10000 دلار به بالا ، دلار کاغذی هم دریافت میکند .

جهت اطلاع از نحوه پرداخت در تهران ، ترکیه و امارات از طریق واتس آپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

صرافی بیت گرند امکان خرید و فروش بصورت ریالی ، دلاری و تبادل با ارزهای دیجیتال مختلف را برای شما فراهم کرده است.

در ضمن جهت سهولت انجام معاملات ، امکان دریافت و پرداخت وجوه نقدی و دریافت مبلغ در حساب های صرافی بیت گرند در بانکهای کشورهای امارات متحده عربی و ترکیه (درهم ، لیر ، دلار) نیز فراهم می باشد.

خبر خوب بیت گرند : عدم محدودیت سقف واریز و برداشت

از جایی که صرافی ارز دیجیتال بیت گرند از قبل هم اعلام کرده بود که هیچ مشکلی در سقف مبلغ تسویه حساب با مشتری ، چه خرید ارز دیجیتال و چه فروش ارز دیجیتال ندارد. با  مشکل محدودیت سقف معاملات اعلام شده بانک مرکزی، مواجه نخواهد بود. 

و مشتریان خرید و فروش عمده ی ارز دیجیتال، که حداقل مبلغ معامله آن ها از ارزش 1000 دلار تتر تا هر مبلغ مورد نظر و بدون محدودیت در سقف از ارزهای لیست شده در صرافی بایننس است. نگرانی بابتِ محدودیت سقف واریز و برداشت نخواهند داشت . در صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، بدون تاخیر  تسویه حساب خرید یا فروش با مشتری، انجام خواهد شد.

خرید و فروش ارز دیجیتال

تتر ، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال 

انجام معاملات حجم بالا بدون احراز هویت

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 02128423217 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

خط فکری مشتری

سوالاتی که همیشه از ما پرسیده می شود.

برای خرید و فروش تتر، بیت کوین و یا سایر ارز‌های دیجیتال از طریق اینترنت، کافی است ابتدا عضو وب‌ سایت بیت گرند که یک صرافی آنلاین برای معاملات ارزهای دیجیتال می باشد، شوید.

سپس گام‌های مورد نیاز برای احرازهویت را طی نمایید. پس از تایید هویت شما توسط کارشناسانِ ما، شما با ارسال تیکت خرید یا فروش به کارشناسان ما  روند خرید و فروش و مبادله را طی می کنید.

آنلاین اکسچنج یا همان صرافی آنلاین ارز دیجیتال، محلی برای تبادل و خرید و فروش ارز دیجیتال می باشد.

کاربران پس از عضویت و احرازهویت می‌توانند با استفاده از ریال، بیت کوین و یا سایر ارزهای دیجیتال را خریداری کرده و آن را به هر کیف پول خود منتقل نمایند. 

شما می‌توانید قیمت جهانی بیت کوین و یا سایر ارزهای دیجیتال را بر روی سایت بیت گرند بر حسب دلار به صورت لحظه‌ای چک نمایید.

با خرید کیف پول سخت افزاری اصل و اورجینال ، با خیال آسوده ارزهای خود را نگهداری کنید. 

  1. ثبت نام در سایت 
  2. تایید شماره موبایل
  3. تایید ایمیل
  4. ارسال عکس (کارت ملی،عابر بانک و تعهد نامه طبق راهنمای سایت )
  5. ارسال شماره کارت و شبا (متعلق به فرد احراز هویت شده )

در صورت داشتن سوال به شماره  09353810897 از طریق واتس آپ در ارتباط باشید.

فرم احراز هویت 

بیت کوین به زبان ساده شکل دیجیتالِ وجه نقد است اما بر خلاف سایر واحدهای پولی کشورها هیچ بانک مرکزی آن را کنترل نمی‌کند. در عوض سیستم مالی پشت بیت کوین توسط هزاران کامپیوتر که در سراسر جهان توزیع شده‌اند، کنترل می‌شوند. بیت کوین، کاربران را قادر می‌سازد تا پول دیجیتال ارسال یا دریافت نمایند. بیت کوین به صورت bitcoin یا BTC نمایش داده می‌شود. آنچه این ارز را بسیار جذاب می‌سازد این است که نمی‌توان آن را سانسور و یا بلاک کرد، نمی‌توان آن را بیش از یکبار خرج کرد (امکان جعل وجود ندارد) و تراکنش‌اش در هر زمان و از هر مکانی قابل اجراست. مردم از بیت کوین برای مقاصد مختلفی استفاده می‌کنند، هر فردی فقط با دسترسی به اینترنت، می‌تواند بیت کوین دریافت و یا ارسال نماید. در حقیقت از این جهت به پول نقدِ توی جیب شما شباهت دارد، چراکه هیچ‌کس نمی‌تواند شما را از خرج کردن آن منع کند. و از آنجا که به شکل دیجیتال است،‌ می‌توانید آن‌را به همه‌ی دنیا ارسال کنید.

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 02128423217 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

براساس ماده ۲ قانون مجازات عمومی، «هر فعل یا ترک فعل که مطابق قانون قابل مجازات یا مستلزم اقدامات تأمینی یا تربیتی باشد جرم محسوب است و هیچ امری را نمی‌توان‌ جرم دانست مگر آنکه به موجب قانون برای آن مجازات یا اقدامات تأمینی یا تربیتی تعیین شده باشد.» با استناد بر این ماده قانون سوالات زیر این گونه پاسخ داده می‌شوند: آیا سرمایه‌گذاری روی بیت کوین و یا سایر ارزهای دیجیتال جرم است؟ خیر در حال حاضر هیچ قانونی در مورد جرم بودن خرید و نگهداری بیت کوین و ارزهای دیجیتال وجود ندارد، مگر اینکه این‌کار به قصد پول شویی یا فعالیتی غیر قانونی انجام شود. آیا ماینینگ بیت کوین جرم است؟ اگر بدون مجوز انجام شود بله اما با دریافت مجوز قانونی می باشد. آیا وارد کردن تجهیزات مایننیگ و استخراج بیت کوین قانونی است؟ وارد کردن تجهیزات به شرطی که از مجرایی قانونی و با مجوز وزارت صمت صورت بگیرد مانعی ندارد. آیا نگهداری و خریدی و فروش ارزهای دیجیتال برای مردم آزاد است؟ بله برای انجام این کار منعی وجود ندارد.

ارزهای دیجیتال: 9,986
بازارها: 790
ارزش بازار: 128.22 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 3.05 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.64%