مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

ثبت سفارش خرید و فروش ارز دیجیتال بدون احراز هویت

خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت – خرید و فروش ارز دیجیتال عمده و با حجم بالا 

بسیاری از افراد به هر دلیل شخصی که دارند، تمایل دارند از صرافی هایی خرید و فروش کنند.  که به آن ها اجازه ی این کار را بدون احراز هویت می دهد.

صرافی بین المللی ارز دیجیتال بیت گرند :

امکان خریدوفروش ارز دیجیتال بدون نیاز به  احراز هویت، را برای آن دسته از مشتریان گرامی که تمایل به گذراندن مراحل احراز هویت را ندارند، فراهم کرده است.

هر فردی ممکن است برای این کار دلایل شخصی و جداگانه ای داشته باشد اما برخی از عمده ترین دلایلی که افراد تمایل به این روش خرید دارند. این است که دوست ندارند اطلاعات شخصی خودشان را فاش کنند.

به هر حال هر کاربر و سرمایه گذار بر اساس میل و نیاز خود می تواند روش متفاوتی را برای خرید و فروش خود انتخاب کند. و هیچ الزام و اجباری برای هیچ کس وجود ندارد. به عنوان مثال ممکن است یک فرد خرید از صرافی های داخلی را انتخاب کند. و شخص دیگر خرید از صرافی های بین المللی را ترجیح دهد. و یا حتی افرادی باشند که خرید مستقیم از افراد حقیقی را برگزینند.

خرید و فروش ارز دیجیتال بدون احراز هویت

خدمت جدید و استثنائی در صرافی بیت گرند 

 انجام کامل مراحل احراز هویت بایننس ( KYC )  برای تمام کاربران ایرانی ، توسط تیم کارشناسان صرافی بیت گرند، انجام خواهد شد.

 تماس  در ساعات کاری (10صبح تا 6 بعد از ظهر )

02128423217   –   09353810897

خبر خوب بیت گرند : عدم محدودیت سقف واریز و برداشت

از جایی که صرافی ارز دیجیتال بیت گرند از قبل هم اعلام کرده بود که هیچ مشکلی در سقف مبلغ تسویه حساب با مشتری ، چه خرید ارز دیجیتال و چه فروش ارز دیجیتال ندارد. با  مشکل محدودیت سقف معاملات اعلام شده بانک مرکزی، مواجه نخواهد بود. 

و مشتریان خرید و فروش عمده ی ارز دیجیتال، که حداقل مبلغ معامله آن ها از ارزش 1000 دلار تتر تا هر مبلغ مورد نظر و بدون محدودیت در سقف از ارزهای لیست شده در صرافی بایننس است. نگرانی بابتِ محدودیت سقف واریز و برداشت نخواهند داشت . در صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، بدون تاخیر  تسویه حساب خرید یا فروش با مشتری، انجام خواهد شد.

حداقل مبلغ برای انجام معاملات در صرافی بیت گرند از 1000 دلار تتر به بالا بدون محدودیت در سقف معاملات است. لطفا جهت انجام معاملات با مبلغ پایین تر به سایتهای خرده فروشی معتبر مراجعه فرمایید.
نام(Required)
انتخاب نوع معامله(Required)
ارزش ارز مورد نظر از 1000 دلار تتر به بالا باشد.
حداقل معاملات بیت گرند از 1000 دلار تتر می باشد.
ترجیحا شماره وارد شده دارای واتس آپ باشد. بعد از پر کردن فرم از طریق 09353810897 با مدیر سایت در ارتباط باشید.

خدمات خرید و فروش NFT

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند خرید و فروش NFT های معروف برای مشتریان ایرانی ، خرید و فروش NFT های خلق شده توسط ایرانیان در مارکت های معتبر بین الملی

خرید ارز دیجیتال از صرافی بیت گرند

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند با نزدیک به یک دهه تجربه موفق در حوزه کریپتو در ایران و کشورهای منطقه و با توجه به نیاز سنجی مشتریان در خصوص انجام خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت و یا فروش کریپتو ، جهت انجام این معاملات برنامه ریزی هایی را انجام داده است.

و با توجه به نیاز مبرم امنیت و شفافیت در حوزه معاملات ارز دیجیتال ، مراحل احراز هویت را ساده سازی و تا حدودی حذف کرده . ولی در نهایت باید مالکیت حساب بانکی و معامله بطور کامل برای بیت گرند محرز شود. تا طرفین معامله برای انجام معاملات دچار مشکلات قانونی نشوند. و مشکلاتی از قبلی فیشینگ و استفاده از حساب دیگران اتفاق نیفتد.

در معاملات خرید یا فروش ارز دیجیتال در صرافی بیت گرند که به ارزش بالای 1000 دلار تتر صورت می گیرد.ابتدا کاربر فرم سفارش را پر کرده در خواست می دهد. و بعد کارشناس ما تمام موارد را از طریق واتس آپ با کاربر بررسی کرده بعد از انجام توافق بصورت حضوری یا غیر حضوری معامله در سریع ترین زمان ممکن و با قیمت عمده فروشی که معمولا اختلاف زیادی با خرده فروشی خواهد داشت ، انجام می پذیرد.

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%

تذکر مهم

صرافی بیت گرند معاملات به ارزش 1000 دلار تتربه بالا از تمام ارزهای لیست شده در بایننس انجام می دهد.

لطفا برای مبالغ پایین تر به وب سایتهای خرده فروش مراجعه فرمایید.

با تشکر مدیریت صرافی بیت گرند