مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است.

قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است.

قیمت بیت کوین به بالاترین حد خود بالای 69200 دلار رسید. و تحلیلگران بر این باورند که افزایش بیت کوین راه هایی در پیش دارد.

قیمت بیت کوین در تاریخ 5 مارس پس از افزایش 5 درصدی در 24 ساعت گذشته به بالاترین سطح تاریخ خود به بالای 69200 دلار رسید.

اولین ارز رمزنگاری شده جهان در هفته گذشته بیش از 21 درصد افزایش یافت و قیمت بالای 68990 دلاری قبلی را که در 10 نوامبر 2021 در صرافی Coinbase ثبت شده بود، شکست.

رکورد بالا به دنبال جریان های ورودی بزرگ از بیت کوین نقطه ای جدید است
صندوق های قابل معامله در بورس (ETF) در ایالات متحده.

بر اساس گزارش تحقیقاتی تحلیلگران Bitfinex که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، ETFها تقاضای غیرفعال و قیمتی را برای بیت کوین معرفی کرده اند که وضعیت آن را به عنوان یک ذخیره ارزش تقویت کرده و منجر به افزایش قیمت آن شده است.

تحلیل ما پیش‌بینی می‌کند که هدف قیمتی محافظه‌کارانه 100000 تا 120000 دلار تا سه ماهه چهارم 2024 محقق شود و اوج چرخه در سال 2025 از نظر کل سرمایه بازار ارزهای دیجیتال به دست خواهد آمد.

نوسانات نزولی بیت کوین

به گفته تحلیلگران، ETF های نقطه ای می توانند نوسانات نزولی بیت کوین را پس از رسیدن به اوج چرخه جدید کاهش دهند:

“این واقعیت که ما اکنون ETF داریم به طور بالقوه به این معنی است که هر کاهشی پس از اوج چرخه فعلی می تواند کمتر از رکودهای قبلی باشد. ما شاهد یک مسیر ثابت مشابه در قیمت پس از افزایش شدید پس از راه اندازی ETFهای طلا بودیم.

ETF های بیت کوین یکی از عناصر مهم رالی فعلی بوده اند. طبق تحقیقات CryptoQuant، تا 15 فوریه، ETF های بیت کوین حدود 75 درصد از سرمایه گذاری جدید در بزرگترین ارز دیجیتال جهان را به خود اختصاص دادند زیرا از مرز 50000 دلار گذشت.

بر اساس گزارش تحقیقاتی 26 فوریه که توسط اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد بلومبرگ و آندره یاپ، تحلیلگر ارشد بلومبرگ به اشتراک گذاشته شد، ETF های بیت کوین می توانند در دو سال آینده از ETF های طلا در دارایی های تحت مدیریت پیشی بگیرند.

به گفته پل ایسما، رئیس معاملات اختیار معامله در XBTO Futures، علیرغم بالاترین رکورد جدید، بیت کوین ممکن است پس از نصف شدن آینده، نوسانات قابل توجهی را تجربه کند. آیسما به کوین تلگراف گفت:

اکوسیستم کریپتو، برای اولین بار، فشار همزمان ناشی از تاثیر کاهش تورم نصف بر عرضه و همچنین شوک تقاضای مداوم از سوی ETFها خواهد داشت. […] بازار آپشن ها در دسامبر 2024 در سررسیدهای آتی پول در حال حاضر در محدوده 55,000 تا 85,000 دلار قیمت گذاری شده است، با نوسانات ضمنی حدود 65٪.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%