مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

مشاوره خرید و فروش ارز دیجیتال

مشاوره خرید و فروش ارز دیجیتال صرافی بیت گرند – راهنمایی درباره خرید ارز دیجیتال

کارشناسان با تجربه و خبره صرافی ارز دیجیتال بیت گرند، آمادگی ارائه مشاوره و آموزش در زمینه ی تحلیل و آموزش به کاربران محترم بیت گرند را دارند.

کاربران محترمی که اطلاعات پایین و متوسطی درباره بازار ارزهای دیجیتال دارند، با استفاده از پلن های ویژه، آموزشی و مشاوره تحلیلی امکان ارتقا دانش و تجربه خود درزمینه معاملات ارز دیجیتال را دارند.

کاربرانی که بدون اطلاعات اولیه و از پایه ،تمایل به بهره گیری از آموزش و مشاوره کارشناسان با تجربه بیت گرند را دارند . از پلن ممتاز تیم کارشناسان مشاوره ارزدیجیتال بیت گرند بهره میبرند.

پلان ویژه ممشاوره خرید و فروش ارز دیجیتال

پلان ویژه

پلان آموزشی مشاوره خرید و فروش ارز دیجیتال

پلان آموزشی

پلان تحلیلی مشاوره خرید و فروش ارز دیجیتال - خرید و فروش ارز دیجیتال

پلان تحلیلی

پلان ممتاز شاوره خرید و فروش ارز دیجیتال

پلان ممتاز

خرید و فروش ارز دیجیتال

تتر ، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال 

انجام معاملات حجم بالا بدون احراز هویت

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 02128423217 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

فرم در خواست مشاوره خرید و فروش ارز دیجیتال

درخواست مشاوره

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

سوالات کاربران درباره خرید ارز دیجیتال

ذخیره ارزش پایدار و مقاوم در برابر تحریم. یکی دیگر از دلایل رایج برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، تمایل به ذخیره ارزش قابل اعتماد و طولانی مدت است. برخلاف پول فیات، اکثر ارزهای دیجیتال عرضه محدودی دارند که توسط الگوریتم‌های ریاضی محدود شده است.

هر کسی می‌تواند یک ارز دیجیتال ایجاد کند، اما این فرآیند علاوه بر دانش فنی پیشرفته، مستلزم تعهد زمان، پول و سایر منابع است. گزینه های اصلی عبارتند از ایجاد بلاک چین خود، اصلاح یک بلاک چین موجود، ایجاد یک سکه در یک بلاک چین موجود، یا استخدام یک توسعه دهنده بلاک چین.

ریسک‌های مختلفی در رابطه با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال وجود دارد: از دست دادن سرمایه، مقررات دولتی، کلاهبرداری و هک. از دست دادن سرمایه. مارک هستینگز، شریک Quillon Law، هشدار می دهد که سرمایه گذاران باید در محیط مالی منحصر به فرد کریپتو با دقت قدم بردارند وگرنه خطر ضررهای قابل توجهی دارند.

برای کاهش ریسک سرمایه گذاری و بهره مندی از سود مناسب نیاز به مشاوره با افراد با تجربه هست. کارشناسان بیت گرند این خدمات را در اختیار شما قرار می دهند.

کاربران ایرانی می‌توانند از پلتفرم‌های معاملاتی بین‌المللی ارزهای دیجیتال مانند بایننس و کوینماما استفاده کنند که امکان خرید ارز دیجیتال با حواله بانکی را فراهم می‌کنند. خرید بیت کوین با حواله های سیمی می تواند مزایای متعددی از جمله امنیت عالی و کارمزدهای پایین در مقایسه با سایر گزینه های پرداخت داشته باشد.

تقلب پول نقد چاپ شده می تواند مستعد جعل باشد. به لطف شبکه پیچیده رایانه‌هایی که هر تراکنش را ثبت و تأیید می‌کنند، ارزهای دیجیتال برای جلوگیری از جعل طراحی شده‌اند. با ذخیره تراکنش های کریپتو در یک بلاک چین عمومی و غیرقابل تغییر، نمی توان آنها را تغییر داد یا حذف کرد و همه می توانند آنها را ببینند.

به بیان ساده، یک دلار دیجیتال کانادا شکل دیجیتالی پول نقد در کیف پول شما خواهد بود. مانند پول نقد، می تواند چیزهای مورد نیاز شما را بخرد. اما مزیت آن این است که می توانید از آن برای خریدهای آنلاین و انتقال پول بین خانواده و دوستان نیز استفاده کنید. و کسب و کارها می توانند از آن برای پرداخت به یکدیگر استفاده کنند.

محتوای تغییر وضعیت

سرمایه گذاری در بیت کوین  و خرید و فروش ارز دیجیتال، در حال حاضر یک ایده درخشان است زیرا یک ارز دیجیتال با پتانسیل بسیار زیاد است. مزایای بسیاری مانند امنیت بیشتر و کارمزد تراکنش های کمتر وجود دارد که می تواند به تنوع بخشیدن به سبد سهام شما کمک کند. بسیاری از کارشناسان مالی می گویند که این یک سرمایه گذاری بلند مدت عالی است.

خدمت جدید و استثنائی در صرافی بیت گرند 

 انجام کامل مراحل احراز هویت بایننس ( KYC )  برای تمام کاربران ایرانی ، توسط تیم کارشناسان صرافی بیت گرند، انجام خواهد شد.

 تماس  در ساعات کاری (10صبح تا 6 بعد از ظهر )

02128423217   –   09353810897

پیشنهاد مطالعه

ارزهای دیجیتال: 9,986
بازارها: 790
ارزش بازار: 128.22 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 3.05 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.64%