مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

درباره صرافی ارز دیجیتال بیت گرند

صرافی ارز دیجیتال :خرید و فروش عمده تتر، حداقل خرید ارز دیجیتال در صرافی بیت گرند ( بیت کوین و تمامی ارزهای دیجیتال ) به ارزش 1000 دلار تتر می باشد.

حداقل معاملات از 1000 دلار تتر الی هر مقدار

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند از سال 2016 وارد مارکت بین المللی خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران شد. و طی این سال ها با ارائه پایین ترین قیمت و فروش حجمی بالا در بین سایتها و صرافی های بزرگ شناخته شد.

عمده فعالیت صرافی ارزدیجیتال بیت گرند:

  • فروش و تامین تتر 
  • بیت کوین
  • ارزهای دیجیتال محبوب

با حجم بالا به سایتهای خرده فروشی در کشور ایران و کشورهای همسایه است.

و در سال 2021 تصمیم تیم کارشناسان بر این قرار گرفت که در مارکت خرده فروشی ورود کنند.(از 1000 دلار تتر به بالا بدون محدودیت در سقف معاملات)، البته بصورت موازی با فروش عمده (از1000 دلار تتر به بالا)

*برای تمام ارزهای لیست شده در  بایننس

خبر خوب بیت گرند : عدم محدودیت سقف واریز و برداشت

از جایی که صرافی ارز دیجیتال بیت گرند از قبل هم اعلام کرده بود که هیچ مشکلی در سقف مبلغ تسویه حساب با مشتری ، چه خرید ارز دیجیتال و چه فروش ارز دیجیتال ندارد. با  مشکل محدودیت سقف معاملات اعلام شده بانک مرکزی، مواجه نخواهد بود. 

و مشتریان خرید و فروش عمده ی ارز دیجیتال، که حداقل مبلغ معامله آن ها از ارزش 1000 دلار تتر تا هر مبلغ مورد نظر و بدون محدودیت در سقف از ارزهای لیست شده در صرافی بایننس است. نگرانی بابتِ محدودیت سقف واریز و برداشت نخواهند داشت . در صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، بدون تاخیر  تسویه حساب خرید یا فروش با مشتری، انجام خواهد شد.

خدمات خرید و فروش NFT

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند خرید و فروش NFT های معروف برای مشتریان ایرانی ، خرید و فروش NFT های خلق شده توسط ایرانیان در مارکت های معتبر بین الملی

صرافی ارز دیجیتال امن بیت گرند

دلیل اعتماد خریداران و فروشندگان ارزهای دیجیتال به بیت گرند

مجموعه صرافی های بین المللی بیت گرند از سال 2016 ، با امکانات و نمایندگی های موجود در کشورهای مختلف امکان خرید و فروش به صورت عمده به تمام صرافی ها واشخاص حقیقی وحقوقی را دارا می باشد.

09353810897

تماس در ساعات کاری
( 9:30 الی 17:30 )

02128423217

کسب درآمد مناسب از طریق همکاری با بیت گرند

علاقمندان به کسب درآمد، از طریق معرفی صرافی بیت گرند به دوستان ، تریدرها ، بازرگانان و فعالین حوزه ارزدیجیتال به درصد سود قابل توجهی از معاملات ما دست می یابند.

سوالاتی که معمولا مشتریان صرافی بیت گرند می پرسند؟

حداقل خرید ارز دیجیتال در صرافی بیت گرند ؟

  • حداقل خرید ارز دیجیتال در صرافی بیت گرند 1000 دلار تتر  یا معادل آن برای ارزهای برتر و با رنکینگ بالا (20 ارزمحبوب )
  • حداقل خرید ارز دیجیتال در صرافی بیت گرند، برای ارزهای با محبوبیت و رنکینگ پایین به ارزش لحظه ای 1000 دلار تتر می باشد.

حداقل فروش ارزدیجیتال به صرافی بیت گرند؟

حداقل فروش به بیت گرند به ارزش لحظه ای 1000 دلار تتر برای ارزهایی که در صرافی بین المللی بایننس لیست شده باشند.

اولویت خرید و فروش ارزهای دیجیتال ؟

اولویت با خرید و فروش دلار تتر ، بیت کوین ، اتریوم و ارزهای با رنکینگ بالا ( 20 ارزمحبوب )

حداکثر خرید کریپتو از بیت گرند ؟

هیچ محدودیتی در سقف فروش نمی باشد. و متناسب با بودجه مشتری به هر میزان امکان خرید ارزهای دیجیتال از صرافی بیت گرند انجام میپذیرد.

امکان پرداخت وجوه معامله بصورت دلار کاغذی وجود دارد؟

صرافی ارز دیجیتال بیت گرند برای انجام معاملات و خرید و فروش ارزهای دیجیتال به ارزش 1000 دلار به بالا ، دلار کاغذی هم دریافت میکند .

جهت اطلاع از نحوه پرداخت در تهران ، ترکیه و امارات از طریق  واتس آپ  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش با چه ارزهایی انجام می شود؟ و حداقل خرید ارز دیجیتال در صرافی بیت گرند

 بیت گرند امکان خرید و فروش بصورت ریالی ، دلاری و تبادل با ارزهای دیجیتال مختلف را برای شما فراهم کرده است.(حداقل خرید ارز دیجیتال در صرافی بیت گرند 1000 دلار تتر الی هر میزان)

در ضمن جهت سهولت انجام معاملات ، امکان دریافت و پرداخت وجوه نقدی و دریافت مبلغ در حساب های صرافی بیت گرند در بانکهای کشورهای امارات متحده عربی و ترکیه (درهم ، لیر ، دلار) نیز فراهم می باشد.

خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت - خرید و فروش ارز دیجیتال
ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%