مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

تجارت کریپتو چیست؟ راهنمای مبتدیان در سال 2023

تجارت کریپتو چیست؟ راهنمای مبتدیان در سال 2023

راهنمای مبتدیان تجارت کریپتو در سال 2023 به نظر می رسد همه افراد وسواس دارند مردم مشتاق هستند تا درباره توصیه های متخصصان اطلاعات بیشتری کسب کنند و در مورد الگوهای بازار بیاموزند. و روند کوتاه مدت قیمت.

اولین گام در تجارت کریپتو در سال 2023، مکان یابی و ثبت نام با یک پلت فرم معاملات ارز دیجیتال مناسب است. هنگامی که صحبت از معامله به میان می آید، مبتدیان مختلف تجارت کریپتو نیازها و اهداف متفاوتی دارند. خوشبختانه، سایت های خرید زیادی در اینترنت وجود دارد. قبل از انتخاب یک پلتفرم، چندین عنصر وجود دارد که باید در نظر گرفته شود، از جمله امنیت، و سادگی استفاده.

تحقیقات خود را انجام دهید.

صنعت کریپتو بسیار گسترده است و روش‌های معاملاتی متعددی دارد. بهتر است از دیدگاه خود بازار را بشناسید. عاقلانه است که مزایا و معایب سرمایه گذاری در چنین صنعت متنوعی را سنجید. زمانی که از اطلاعاتی که جمع آوری کرده اید راضی شدید، می توانید معامله را شروع کنید.

استراتژی های معاملاتی مختلف را تمرین کنید.

بازار کریپتو بی ثبات است و به طور مرتب تغییر می کند. حساب‌های ساختگی برای کمک به تمرین نحوه عملکرد بازار واقعی.

یک ارز دیجیتال انتخاب کنید و تجارت را شروع کنید.

در بازار کنونی، تقریباً 7000 ارز دیجیتال وجود دارد. کریپتو را بر اساس معیارهای عملکرد و طول عمر بازار انتخاب کنید. شما می خواهید ارزی را معامله کنید که بازده بلندمدت معقولی برای شما فراهم کند. به عنوان یک تازه کار، از معامله با پیشنهادات اولیه سکه (ICO) خودداری کنید زیرا از میزان موفقیت آنها یا میزان واقعی بودن آنها اطلاعی ندارید.

سرمایه گذاری خود را متنوع کنید.

همانطور که ضرب المثل می گوید: «همه جوجه های خود را در یک سبد قرار ندهید» و این دستورالعمل هم برای دارایی های دیجیتال و هم برای اوراق بهادار اعمال می شود سرمایه گذاری در دارایی های دیجیتال می تواند سودآور باشد، اما خطر از دست دادن کامل نیز وجود دارد.
تنوع در چند آلتکوین به شما این امکان را می دهد که در صورت کاهش قیمت یک ارز دیجیتال، ضرر خود را کاهش دهید.

تمام پس انداز های زندگی خود را در معاملات قرار ندهید.

ارزهای دیجیتال، مانند هر ابزار مالی دیگری، می توانند سودآور باشند یا ضرر کنند. بازار ارزهای دیجیتال پرخطر است و به عنوان یک معامله گر، فقط باید پولی را خرج کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید.
فجایع دیگری در گذشته رخ داده است و انتظار می رود در آینده بیشتر رخ دهد. حتی اگر همه کارها را طبق کتاب انجام دهید، هیچ تضمینی وجود ندارد که به ارزش پول خود برسید.
هم عوامل داخلی و هم عوامل خارجی وجود دارند که می‌توانند به ضرر مالی کمک کنند. دخالت دولت، دوران سخت اقتصادی، تلاش‌های بدافزار و هک‌ها از جمله این موارد هستند. علاوه بر این، بازار غیرقابل پیش بینی است و به راحتی دستکاری می شود. در نتیجه، لطفا مطمئن شوید که تمام پول و استراتژی بازنشستگی خود را سرمایه گذاری کنید.

جلوگیری از ترس از دست دادن (FOMO)

تجارت بیت کوین اخیراً در سراسر جهان تبدیل شده است. تقریباً همه تجارت می کنند و این طبیعت انسان است که کاری را انجام دهد که دیگران انجام می دهند. معاملات روزانه نوعی معامله ارز دیجیتال است که مشابه بازار سهام در بانکداری متعارف است. اگر تصمیم دارید در معاملات روزانه شرکت کنید، مراقب FOMO یا ترس از دست دادن باشید، زیرا این سریعترین راه برای از دست دادن پول است. همچنین اگر تحت فشار هستید باید از معامله اجتناب کنید.

خود را با ارزهای دیجیتال به روز نگه دارید.

بازار کریپتو مدام در حال تغییر است و جنبه های جدیدی از تراکنش را به همراه دارد. برای موفقیت در سرمایه گذاری، باید در جریان رویدادهای جاری باشید. سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند توییتر، فیس‌بوک و تلگرام، و همچنین اخبار تلویزیون، منابع عالی اطلاعات قابل اعتماد هستند. سرمایه گذاری های خود را با تغییر بازار برای تضمین سود تنظیم کنید.

با جدیدترین روندها همراه باشید.

با توجه به اینکه شرکت بیت کوین با چنین سرعتی در حال تغییر است، بسیار مهم است که در جریان تحولات اخیر و روندهای قابل توجه باشید. ممکن است داشتن سایتی مفید باشد که بتوانید اطلاعاتی را برای ارزیابی دقیق روندها و دیدگاه های کاربران جمع آوری کنید. به عنوان مثال، تم های وب کریپتو را می توان برای ایجاد یک شبکه تجاری استفاده کرد. افراد آماده ارائه نظرات و پیشنهاداتی هستند که ممکن است برای شما و سایر بینندگانتان مفید باشد.

روش های معاملاتی و استیکینگ را یاد بگیرید.

در بازار ارزهای دیجیتال، دو تکنیک تحقیق در معاملات وجود دارد. آنها شامل تحقیقات پایه و فنی هستند. تحلیل تکنیکال تاریخچه کامل قیمت اوراق بهادار مانند بیت کوین را به تصویر می‌کشد، در حالی که تحلیل بنیادی بر روی رویدادهای جاری که بر قیمت اوراق بهادار تأثیر می‌گذارند، مانند رویدادهای خبری تمرکز می‌کند. برای بهینه سازی سود، ترکیبی از هر دو تکنیک ایده آل است. شما همیشه می توانید برای ایجاد درآمد اضافی شروع به استیکینگ ارز دیجیتال خود کنید.

اشتباهات اتفاق می افتد.

معامله ارزهای رمزپایه یک برنامه پولدار شدن سریع نیست. تجارت نیاز به نظم، تجربه و توانایی برای موفقیت دارد.
با این حال، حتی معامله‌گران باتجربه هم اشتباه می‌کنند و هر از گاهی متحمل ضرر می‌شوند.
ارزهای رمزپایه بی ثبات و خطرناک هستند و معامله ممکن است منجر به زیان مالی شود. در نتیجه، کسب مهارت هایی مانند مدیریت ریسک و تمرکز فروش ضروری است.
و هنگام بروز اشتباه، ایمان را از دست ندهید. از اشتباهات خود درس بگیرید

کارشناسان با تجربه و خبره صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، آمادگی ارائه مشاوره و آموزش در زمینه ی تحلیل و آموزش به کاربران محترم بیت گرند را دارند.

کاربران محترمی که اطلاعات پایین و متوسطی درباره بازار ارزهای دیجیتال دارند ، با استفاده از پلن های ویژه، آموزشی و مشاوره تحلیلی امکان ارتقا دانش و تجربه خود درزمینه معاملات ارزدیجیتال را دارند.

کاربرانی که بدون اطلاعات اولیه و از پایه ،تمایل به بهره گیری از آموزش و مشاوره کارشناسان با تجربه بیت گرند را دارند . از پلن ممتاز تیم کارشناسان مشاوره ارزدیجیتال بیت گرند بهره میبرند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 9,986
بازارها: 790
ارزش بازار: 128.22 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 3.05 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.64%