مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

خرید کاردانو (Cardano) | فروش کاردانو |خرید ارزان و با حجم بالا کاردانو Cardano

همین حالا اقدام کنید و با بهترین نرخ و خیلی سریع خـرید و فـــروش را در صرافی معتبر. با بهترین نرخ در سریعترین زمان ممکن از ما بخرید و به ما بفروشیــــــــــــــــــد. پایین ترین سطح کارمزد.

آشنایی با ارز دیجیتال کاردانو

کاردانو پلتفرمی غیرمتمرکز و نسل سوم رمز‌ارز و رقیبی برای اتریوم است. ارز دیجیتال شبکه کاردانو ADA نام دارد و مانند سایر رمزارزها می‌تواند برای انتقال مستقیم ارزش استفاده شود.

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و آمیخته‌شدن آن با زندگی مردم، رمزارزها بیش از هر زمان دیگری در کانون توجه قرار گرفته‌اند؛ زیرا می‌توانند جذابیت‌های سرمایه‌گذاری به همراه داشته باشند و با بهره‌گیری از تکنولوژی نهفته‌، نظام مالی جهان را دگرگون کنند. در این میان، شبکه مبتنی‌بر بلاک‌چین کاردانو و رمزارز آن یعنی ADA، با ارائه فناوری نوین، توسعه و پیشرفت پایدار، قصد دارد با غلبه بر مشکلات سایر رمزارزها، خودش را به‌عنوان آینده سیستم مالی معرفی کند و به رقیبی ارزنده برای اتریوم تبدیل شود. 

[ccpw id="20937"]

نحوه کار کاردانو

برای درک عملکرد کاردانو ابتدا باید با دو لایه زیر آشنا شوید:

لایه تسویه: در حال حاضر این لایه تکمیل شده و به بهره برداری رسیده است و این قابلیت را به کاربران می‌دهد که بتوانند سکه‌های ADA را از یک کیف پول به کیف پول دیگر ارسال و دریافت کنند. این قابلیت مشابه نحوه انتقال کاربران از طریق اتریوم (ETH) به یکدیگر است.

لایه محاسبات: این لایه همچنان در حال توسعه است. هدف از راه اندازی لایه محاسبات، به کاربران امکان می‌دهد قراردادهای هوشمند ایجاد و منعقد کنند.

مهمترین تفاوت کاردانو با بلاک چین‌های قبلی همین دو لایه بودن آن است. دو لایه جداگانه مزایای بالقوه‌ای را برای کاربران کاردانو به فراهم می‌کند. این لایه‌ها این امکان را به کاربر می‌دهد که هم هدف بیت کوین را که ارسال مطمئن پول بود را فراهم کند و همچنین هدف اتریوم را که امکان تعیین قرارداد و شرط برای پول بود را فراهم می‌کند و علاوه بر این دو مورد سرعت و کارمزد تراکنش‌های  بسیار بهتر است.

سه مشکلی که از بلاک چین‌های نسل یک و دو باقی مانده بود و کاردانو می‌خواست آن‌ها را رفع کند شامل این سه مورد بود:

 • مقیاس‌پذیری
 • قابلیت همکاری بین سیستم‌ها
 • پایداری

همان‌طور که قبلاً اشاره کردیم، آنچه کاردانو را منحصر به فرد می‌کند ساخته شدن آن بر اساس علم و ریاضیات بوده و تحقیقات دانشگاهی زیادی روی آن انجام گرفته است. در زمان مهندسی و طراحی کاردانو چاشنی اصلی کار امنیت بسیار بالا و اطمینان کامل از بالا بودن کیفیت محصول نهایی بوده است.

بازبینی‌ها و طراحی دقیق کدهای این نسل از بلاک چین در جهت به دست آوردن اعتماد افراد بوده است. به گفته هاسکینسون تلاش تیم طراحی و برنامه نویسی کاردانو از مشکلاتی مثل اتفاقی که برای اتریوم رخ داد جلوگیری می‌کند.

کاربرد کاردانو چیست؟

 • در واقع رمز ارز آدا یک نوع پول محسوب می‌شود .
 • که می‌توانید از آن برای خرید و فروش و معاملات استفاده کنید.
 • که این در واقع همان کاری است که سایر رمز ارزها مثل اتریوم و بیت کوین نیز انجام می‌دهند؛

اما آنچه آدا را از این رمز ارزها مجزا می‌کند، سایر استفاده‌هایی است که می‌توان از آن کرد.

 • یکی از اصول اساسی کاردانو، پروتکل بلاک چین اثبات سهام است.
 • که آدا در این پروتکل استیک شده .تا به «اپراتورهای استخر استیک» کمک کند، تمامی تراکنش‌های صورت گرفته در بلاک چین را با موفقیت بررسی نمایند.
 • اینجا است که رمزنگاری کاردانو بسیار کارآمد ظاهر می‌شود.

کسانی که در بلاک چین آدا مشارکت و فعالیت می‌کنند، در ازای تلاش خود برای رمزنگاری کاردانو پاداش بیشتری می‌گیرند.

این سیستم استیکینگ به حفظ امنیت در کل بلاک چین کمک شایانی می‌کند.

 • همچنین یکی دیگر از موارد استفاده از آدا، رأی‌گیری است.
 • برخلاف سایر پروژه‌های بلاک چین که ماینرها برای اعمال تغییرات در پروتکل بلاک چین تصمیم می‌گیرند:
 • در کاردانو این اختیار به دارندگان کدها اهدا شده است.
 • بنابراین هنگامی که قرار است تغییر و تحولی در بلاک چین کاردانو انجام شود، رأی‌گیری انجام شده .
 • و رمزنگارهای کاردانو با استفاده از آدا خود رأی داده و نقش خود در این تصمیم گیری را اعمال می‌کنند.
 • بدین ترتیب، همه دارندگان رمز ارز آدا در توسعه و بهسازی آن نقش خواهند داشت.

در آینده نه چندان دور نیز از آدا برای انجام معاملات هوشمند در بلاک چین کاردانو استفاده خواهد شد.

توسعه دهندگان از آدا برای:

 • ساخت قراردادهای هوشمند
 • و نرم افزارهایی استفاده می‌کنند که روی بلاک چین: غیرمتمرکز و امن کاردانو اجرا می‌شوند.
 • بدون وجود رمز ارز مخصوص به کاردانو، انجام چنین کارهایی ممکن نخواهد بود؛

این جا است که آدا حسابی خواهد درخشید.

کیف پول کاردانو

کیف پول‌های زیر در حال حاضر بهترین گزینه‌های موجود برای ذخیره کاردانو هستند:

آینده ارز دیجیتال کاردانو

آینده ارز دیجیتال کاردانو تا سال 2050

هنگام خرید باید از آینده ارز دیجیتال کاردانو باخبر باشید که بدانید سود می کنید یا ضرر. برای اینکه از سود خود مطمئن شوید هم باید تحلیل انجام دهید و هم از پیش بینی ها با خبر باشید. در این قسمت پیش بینی قیمت ارز Cardano را در سال های آینده بخوانید.

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2021

کاردانو به عنوان اتریوم ژاپن شناخته می شود که توسط بنیانگذار اتریوم، Charles Hoskinson تاسیس شده است و طبق گزارش، 95٪ از کوین های ADA در اختیار مردم ژاپن است. در سال 2017، کاردانو در عرض دو ماه از 0،02 دلار به 1،27 دلار رسید. این یک رشد 6250 درصدی است. طبق میانگین پیش بینی ها، ADA از ابتدای سال 2021 روند صعودی خواهد داشت. Cardano به بالاترین افزایش قیمت خود در طول سال پی خواهد برد و ممکن است یک بالاترین رکورد جدید در تمام دوران ثبت کند. در پایان سال 2021، ADA می تواند به 10 دلار برسد. اگر تاریخ تکرار شود، ممکن است که بالاترین قیمت ADA در این چرخه بازار چیزی بین دو عدد 10 الی 25 دلار خواهد بود.

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2022

ارز دیجیتال ADA سال 2022 را با قیمت 12 دلار آغاز می کند. اگر روی پیشرفت های خاصی متمرکز شود و سرمایه گذاران بیشتری را به خود جلب کند، قیمت می تواند به اوج های جدیدتری برسد. کاردانو ممکن است تا پایان سال 2022 حدود 22 دلار معامله کند.

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2025

در سال 2025، کاردانو پس از گذر از یک بازار خرس، باید چرخش صعودی بعدی بازار را تجربه کند. به خاطر داشته باشید که کوین هایی با مارکت کوچک می توانند به عنوان استارت آپ های مرحله اولیه شناخته شوند که باید در یک بازار شلوغ و پر جمعیت ادامه حیات دهند. بیشتر آنها می میرند و هرگز به اهدافی که در ابتدا در نقشه راه خود تعیین کرده اند، نمی رسند.

اگر کاردانو تا سال 2025 زنده بماند، باید ارزش خود را ادامه دهد و خود را به روشی اصیل جدا کند. اگر این اتفاق بیفتد، می توان انتظار داشت که ارز دیجیتال کاردانو از لحاظ ارزش حتی بیشتر رشد کند، حتی اگر پویایی چرخه های بازار، کشش فعلی خود را حفظ کند، حتی ممکن است از قیمت 150 دلار هم بگذرد. متناوبا بسیار ممکن است که شاهد این باشید که کاردانو بخار خود را از دست می دهد و بنابراین ارزش و سقف بازار را از دست دهد. اگر این اتفاق بیفتد (و احتمال این سناریو بسیار بیشتر است) کاردانو ممکن است به یک مقدار نزدیک به صفر برسد.

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2040

2040 در مورد پیش بینی قیمت ADA تفاوت چندانی ندارد. با گذشت سالها ، شاهد توسعه و پذیرش قابل توجهی از فناوری بلاکچین خواهیم بود و ارزهای دیجیتال نقش بسزایی در برنامه های جهانی دارند. به عنوان یک بستر قرارداد هوشمند، می توان انتظار داشت که ADA برای توسعه هوش مصنوعی مهم باشد و به طور بالقوه برنامه های دیگری را نیز ارائه دهد. در این مرحله ، دشوار است بگوییم که آیا ارزش این ارز رشد بیشتری خواهد کرد زیرا چیزی بالاتر از 200 دلار ، سقف بازار را در بالاترین حد غیر واقعی قرار می دهد. به طور کلی مشابه پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2030، انتظار داریم سکه یا به بالاترین سطح صعود کند (در این حالت 200 دلار) یا به یک مقدار نزدیک به صفر کاهش یابد.

پیش بینی قیمت کاردانو در سال 2050

آینده ارز کاردانو  از هر نوع بسیار دشوار است زیرا درک بیشتر ما از گرایش های تاریخی قیمت، احساسات بازار و مفروضات ذهنی ناشی می شود. این امر هنگام پیش بینی قیمت ADA بدون هیچ نوع ردیاب یا ماشین حساب قیمت، حتی دشوارتر می شود. به این ترتیب فقط می توانیم تصور کنیم که دو سناریو اینجا بازی شوند:

 • یکی اینکه کاردانو همچنان رشد می کند که تکامل فناوری ما بیشتر بر فناوری قرارداد هوشمند تأکید می کند. در این حالت ، ارزش ADA می تواند بیش از 400 دلار در هر سکه باشد.
 • مورد دیگر این است که کاردانو جای خود را به سیستم عامل های قرارداد هوشمند آینده دار دیگری می دهد که برای جایگزینی اتریوم مبارزه می کنند. بدیهی است که این سناریو بیشتر محتمل است زیرا در کمتر از 2 سال مشاهده کرده ایم که کل در دسترس بودن سکه ها تقریبا 70٪ رشد می کند. در این حالت ، قیمت آن راکد می ماند یا به سطوح قیمتی نزدیک به صفر کاهش می یابد.

انجام معاملات حجم بالا و عمده بدون احراز هویت

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 28423217-021 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

تاریخچه کاردانو

چارلز هاسکینسون بنیانگذار بلاکچین کاردانو است که پیش از این یکی از توسعه دهندگان در بلاکچین اتریوم بوده است. در سال ۲۰۱۵ پروژه کاردانو به طور رسمی آغاز به کار و به مدت دو سال در مورد مشکلات شبکه‌های بیت کوین و اتریوم تحقیق کرد. در نهایت پروژه کاردانو موفق شد تا با ارائه الگوهای مختلفی در فرآیندهایی چون تأیید تراکنش‌ها و تولید بلوک‌ها، مشکل مقیاس پذیری که در بیت کوین و اتریوم وجود داشت را در پلت فرم حل کند.

از نظر چارلز هاسکینسون، بیت کوین نسل اول بلاکچین، اتریوم نسل دوم و کاردانو نسل سوم بلاکچین است که با رویکردهای نوین قادر است تا مشکلات نسل‌های قبلی را حل کند.

اکنون سه شرکت The Cardano Foundation، IOHK و Emurgo در حال کار بر روی توسعه بلاکچین کاردانو بوده و به جز این شرکت‌ها ده‌ها گروه دیگر نیز بصورت جداگانه بر روی کدهای متن باز این بلاکچین در حال کار هستند.

در نهایت پس از دو سال از شروع این فعالیت‌ها، کاردانو موفق شد تا در ۲۸ سپتامبر سال ۲۰۱۷ بلاکچین خود را راه اندازی کرده و ارز دیجیتال ADA را در صرافی بیترکس فهرست کند.

نحوه خرید کاردانو

مرحله 1: انتخاب یک صرافی

معاملات ارز‌های دیجیتال به صورت آنلاین اتفاق می‌افتد. صرافی  ارز دیجیتال جایی برای خرید و فروش آنلاین ارز‌های دیجیتال مختلف هستند. این صرافی‌ها، هم در داخل و هم در خارج از کشور فعالیت می‌کنند. اما نکته اینجا است که خرید ارز دیجیتال با ریال از صرافی‌های خارجی در حال حاضر امکان ندارد؛ از این رو، بهترین راه خرید ریالی ارز دیجیتال، مراجعه به صرافی‌های آنلاین ایرانی است. که دارای کارگزاری در کشورهای دیگر هستند.

در مرحله اول خرید کاردانو (ADA) باید صرافی مورد نظر خود را با توجه به ملاک‌های مختلف انتخاب کنید. این ملاک‌ها می‌توانند قیمت، اعتبار، نظر کاربران، سهولت در استفاده، معاملات انجام شده قبلی و سایر ویژگی‌های مورد نظرتان باشند.

توجه داشته باشید که که خرید کاردانو از صرافی‌های خارجی، ریسک زیادی به همراه دارد. شما باید حساب بانکی خارجی داشته باشید و در این صرافی‌ها مراحل احراز هویت را طی کنید. شاید شما با احراز هویت مشکلی نداشته باشید، اما باید بدانید که در پی تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران، اکثر صرافی‌های معتبر خارجی، حساب کاربری ایرانیان را مسدود کرده‌اند. بنابراین نمی‌توانید با هویت ایرانی در این صرافی‌ها ثبت نام کنید. بر فرض ثبت نام هم هر لحظه امکان مسدود شدن حساب کاربری یا بلوکه شدن دارایی‌های شما در این صرافی‌ها وجود خواهد داشت‌.

از این رو، بهترین روش خرید کاردانو در حال حاضر، خرید از صرافی‌های آنلاین ایرانی است.

مرحله 2: ثبت نام و احراز هویت در صرافی

با ثبت نام در وبسایت اصلی صرافی‌های ایرانی، می‌توانید به خرید کاردانو (آدا) بپردازید. هرچند قوانین این سایت‌ها تقریباً شبیه هم است، اما تفاوت‌هایی در سیاست‌های کلی آنها وجود دارد که شما را ملزم به مطالعه دقیق قوانین هر صرافی می‌کند.

پس از ثبت نام در صرافی، برای خرید کاردانو (ADA) و سایر ارزهای دیجیتال از طریق ریال و درگاه بانکی می‌بایست فرآیند احراز هویت را انجام دهید.

برای احراز هویت در اکثر صرافی‌های ایرانی، داشتن کارت ملی و کارت بانکی کافی است و با داشتن یک تصویر سلفی به همراه متن دست‌نوشته اختصاصی هر صرافی و همچنین تصویر مدرک شناسایی خود، می‌توانید فرآیند احراز هویت را پشت سر بگذارید. البته این فرآیند با توجه به قوانین داخلی صرافی‌‌ها کمی با هم تفاوت دارد.

معمولاً فرآیند احراز هویت کاربران در صرافی‌ها بین یک روز تا یک هفته طول می‌کشد.

انجام معاملات حجم بالا و عمده بدون احراز هویت

جهت انجام معاملات حجم بالا و بدون احراز هویت با شماره تماس دفتر مرکزی 28423217-021 و یا شماره همراه 09353810897 با ما در ارتباط باشید.

مرحله 3 : خرید کاردانو با کارت بانکی

پس از انجام فرآیند احراز هویت در صرافی‌ها و تأیید شدن مدارک و حساب بانکی، حالا می‌توانید از طریق درگاه بانکی به خرید و فروش کاردانو بپردازید. یک نکته مهم را به خاطر بسپارید و آن اینکه برای خرید کاردانو فقط از همان کارت‌های بانکی که در صرافی تأیید شده می‌توانید استفاده کنید. (برای تأیید کارت بانکی باید کارت بانکی به نام شما باشد.)

مرحله 4: دریافت کاردانو از صرافی

بعد از اینکه مبلغ را با کارت بانکی تأییدشده از طریق کارت به کارت ، ساتنا و…. به صرافی انتقال دادید، تا دریافت کاردانو چند قدم کوچک فاصله دارید. در این مرحله، با توجه به ساختار صرافی تفاوت‌هایی وجود دارد. صرافی بیت گرند انتقال به ولت مشتری را به محض دریافت رسید وجه انجام می دهد.

 پس از آنکه وجه را انتقال دادید، کاردانو یا رمزارز مورد نیاز شما را به کیف پول دیجیتال یا والت شما واریز می‌کنند. والت‌ها به شما کمک می‌کنند که دارایی‌هایی دیجیتالی خود را مدیریت کنید. این نکته را هم به یاد داشته باشید که بدون کیف پول نمی‌توانید به خرید و فروش کاردانو بپردازید.

صرافی‌های بازار معاملاتی خرید کاردانو (ADA)‌

در این صرافی‌ها شیوه خرید و فروش کاردانو (ADA) تا حدودی متفاوت‌ است. این صرافی‌ها شبیه بازار بورس هستند؛ یعنی شما می‌توانید هر ارزی را با هر قیمتی که بخواهید بخرید یا بفروشید. در حقیقت این صرافی‌ها رمزارز درخواستی شما را در بین سفارشات مختلف جست‌وجو می‌کنند و بهترین گزینه را پیش پای شما قرار می‌دهند. در زمان خرید کاردانو از این صرافی‌ها، رمزارز شما ابتدا به کیف ‌پول مجازی شما در همان صرافی منتقل می‌شود. سپس شما با ارائه نشانی والت شخصی خود، کاردانو خود را دریافت می‌کنید.

فروش کاردانو

در برخی صرافی‌‌‌‌ها برای فروش کاردانو و دیگر رمزارز‌‌‌‌ها، علاوه بر ارسال مدارک شناسایی، به انجام فرآیند احراز هویت هم نیاز دارید. از طرف دیگر برخی صرافی‌ها نیز برای خرید کاردانو از شما، تنها به ثبت نام بسنده می‌‌‌‌کنند و نیازی به احراز هویت نیست.

پیشنهاد مطالعه : ترید یا معامله گری چیست؟

آیا خرید کاردانو برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب است؟

با وجود اینکه کاردانو (Cardano) ویژگی‌های بیت کوین و اتریوم را با هم ترکیب کرده اما ویژگی‌های دیگری نیز دارد که مختص بلاکچین نسل سوم است و کاردانو را در غلبه بر محدودیت‌های پیش رویش یاری می‌کند. یکی از رویکردهای منحصربه‌فرد کاردانو این است که بر مبنای فلسفه علمی و بازبینی کارشناسانه شواهد علمی قرار دارد. یعنی تمامی تغییرات و ویژگی‌های جدید باید قبل از پیاده‌سازی به دست کارشناسان دانشگاهی مورد بازبینی و پذیرش قرار بگیرند.

کاردانو با الگوریتم گواه اثبات سهام (PoS) کار می‌کند و تکنولوژی شاردینگ (Sharding) را به کار گرفته است. کاردانو به عنوان یک پلتفرم منبع باز برای قرارداد هوشمند کاربردهای فراوانی دارد و می‌تواند مشکلات چند صنعت مختلف را برطرف کند. کاردانو می‌تواند در زمینه‌های مختلفی مثل آموزش، خرده‌فروشی، کشاورزی، حکمرانی، تأمین مالی و بهداشت به کار برود.

کاردانو مزایای فراوانی دارد؛ از جمله: داشتن یک تیم توسعه عالی، پتانسیل مقیاس ‌پذیری بی‌نهایت، تراکنش‌های سریع و ارزان، سازوکار اجماع منصفانه و امکان ایجاد اپلیکیشن‌های غیر متمرکز. در سال 2020 و 2021 کاردانو جزو ده رمزارز برتر لیست کوین مارکت کپ قرار دارد.

با توجه به ویژگی‌های کاردانو می‌توان به آینده کاردانو امیدوار بود. البته هیچ پیش‌بینی دقیقی نمی‌توان در مورد آینده یک ارز دیجیتال انجام داد، اما کاردانو می‌تواند با ادامه دادن مسیر خود، آیند خوبی داشته باشد. بنابراین خرید کاردانو (آدا) و سرمایه‌گذاری در آن سودبخش است.

بهتر است بدانید:

برای انتخاب بهترین صرافی، ملاک‌های مختلفی را باید در نظر گرفت. فقط نگاه کردن به بهترین قیمت خرید کاردانو و بهترین قیمت فروش کاردانو کفایت نمی‌کند. حتماً پارامترهای دیگری مثل کیفیت و سرعت خدمات و پاسخگویی، مقدار کارمزد ثابت، کارمزد انتقال و کارمزد شبکه (در صورت دریافت توسط صرافی) و … را نیز مد نظر قرار دهید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%