مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

کدام صرافی های رمزنگاری از KYC استفاده می کنند؟

کدام صرافی های رمزنگاری از KYC استفاده می کنند؟

خرید مدارک احراز هویت صرافی های بین المللی برای ایرانیان

تأیید KYC (مشتری خود را بشناسید) برای مبادلات رمزنگاری معمولاً شامل ارسال اطلاعات شخصی کاربران مانند نام، تاریخ تولد، آدرس و یک سلفی یا ویدیو می‌شود.
راستی‌آزمایی هویت برای کریپتوها به‌طور فزاینده‌ای حیاتی است، به‌ویژه زمانی که کشورها مقررات جدیدی را برای مبارزه با پول‌شویی اجرا می‌کنند.
در اینجا در بیت گرند ، ما این راهنما را برای کریپتو KYC آماده کرده ایم تا به سوالات متداول شما در مورد KYC در صنعت کریپتو پاسخ دهیم.

آیا صرافی های کریپتو به KYC نیاز دارند؟

بله – و اغلب، طبق قانون آنها را ملزم می کند. KYC یک الزام قانونی در بسیاری از کشورها به عنوان راهی برای مبارزه با پولشویی و سایر جرایم مالی است.
توجه به این نکته مهم است که الزامات خاص KYC بسته به صرافی رمزارز و مقرراتی که آنها مشمول آن هستند متفاوت است.
برخی از صرافی‌ها حتی ممکن است سطح بالاتری از تأیید KYC را از آنچه برای ارائه امن‌ترین و مطمئن‌ترین محیط ممکن به کاربران لازم است، دنبال کنند.
صرافی‌های کریپتو که به KYC نیاز ندارند، ریسک بسیار بالاتری برای تقلب دارند – و به احتمال زیاد، صرافی بدون KYC با مقررات منطقه‌ای آنها مطابقت ندارد.

کدام صرافی های رمزنگاری در ایالات متحده نظارت می شود؟

اساساً، صرافی های رمزنگاری ایالات متحده باید قبل از اینکه به آنها اجازه ورود و انجام تراکنش ها را بدهند، هویت کاربران را با استفاده از KYC تأیید کنند. صرافی ها همچنین ملزم به انجام ارزیابی ریسک برای تعیین آسیب پذیری خود در برابر پولشویی هستند و سپس فرآیند مبارزه با پولشویی (AML) را توسعه دهند. علاوه بر این، این مبادلات باید پروتکل هایی برای ثبت سوابق، گزارش دهی و ارسال فعالیت های مشکوک داشته باشند.

جالب اینجاست که شهروندان ایالات متحده فقط مجاز به تجارت در صرافی هایی هستند که در ایالات متحده مستقر هستند یا مقررات ایالات متحده را رعایت می کنند. با توجه به این واقعیت، برخی از صرافی های بزرگتر پلتفرم های خاص ایالات متحده را ایجاد کرده اند. سایر صرافی های جهانی مطمئن می شوند که صرافی آنها این مقررات را رعایت می کند تا به بازار آمریکا نفوذ کند یا به سادگی شهروندان آمریکایی را به طور کلی ممنوع کند.

چند نمونه از مبادلات رمزنگاری تنظیم شده در ایالات متحده عبارتند از:

 • Coinbase – یکی از شناخته شده ترین و پرکاربردترین صرافی های رمزنگاری است و دارای مجوز در 43 ایالت و همچنین ناحیه کلمبیا و پورتوریکو است.
 • Binance.US – زیرمجموعه ایالات متحده Binance، یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری جهان. با این حال، Binance.US در هاوایی، نیویورک، تگزاس یا ورمونت در دسترس نیست.
 • جمینی  Gemini  – یکی از معدود صرافی‌های ارز دیجیتال که در همه 50 ایالت، دی سی و پورتوریکو قانونی است.

کدام صرافی های رمزنگاری در بریتانیا تحت نظارت هستند؟

همانطور که در بالا ذکر شد، صرافی های کریپتو بسته به محل فعالیت خود، تابع الزامات KYC متفاوتی هستند. برخی از کشورها الزامات سخت گیرانه تری دارند در حالی که برخی دیگر مانند ایالات متحده محدودیت های زیادی دارند. در بریتانیا، صرافی‌های رمزنگاری توسط اداره رفتار مالی (FCA) تنظیم می‌شوند و اگر خدمات مبادله یا نگهبانی (به عنوان مثال کیف پول) ارائه می‌کنند، باید رویه‌های جامع KYC/AML را داشته باشند.

چند نمونه از مبادلات رمزنگاری تنظیم شده در بریتانیا عبارتند از:

 • Luno – یک صرافی ارز دیجیتال و ارائه دهنده کیف پول مستقر در بریتانیا که از مقررات FCA پیروی می کند.
 • Coinbase – نامی آشنا از لیست بالا، همچنین قادر به فعالیت در بریتانیا است زیرا دارای مجوز پول الکترونیکی از FCA است.
 • eToro – یک پلت فرم تجارت اجتماعی محبوب که شامل رمزنگاری است و با الزامات FCA مطابقت دارد.

مزایا و معایب KYC در کریپتو چیست؟

مزایای اصلی KYC در کریپتو کاهش جرایم مالی و افزایش امنیت برای کاربران است.
در مقابل، معایب اولیه از دست دادن بالقوه حریم خصوصی و متمرکز شدن داده های کاربر است.
با وجود معایب احتمالی، استفاده از KYC امنیت و اعتماد را برای کاربران کریپتو افزایش داده و صنعت کریپتو را مشروعیت بخشیده است.
. KYC همچنین احتمال فعالیت های غیرقانونی را کاهش می دهد و به مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم کمک می کند.

مزایا و معایب KYC در کریپتو چیست؟

در سطح جهانی، بسیاری از صرافی های رمزنگاری وجود دارند که از KYC برای فعالیت قانونی استفاده می کنند. چند نمونه از صرافی های رمزنگاری که از KYC استفاده می کنند عبارتند از:

 • Luno – در بیش از 40 کشور در سراسر جهان از جمله ایالات متحده و بریتانیا موجود است. از سال 2013، آنها رویکردی فعالانه برای امنیت در پیش گرفته اند و فرآیندهای KYC را بدون نیاز به پیاده سازی کرده اند.
 • CoinDCX – یکی از قابل اعتمادترین صرافی های رمزنگاری هند با بیش از 500 دارایی رمزنگاری موجود است. آنها یکی از اولین صرافی های هندی هستند که نظارت بر رمزارز AML را پیاده سازی کرده و فرآیند KYC را ایجاد کردند.
 • BitPay – بزرگترین ارائه‌دهنده پرداخت‌های رمزنگاری جهانی، و برنامه KYC آن‌ها یکی از مهم‌ترین بخش‌های برنامه انطباق آن‌ها است که در نهایت امنیت و امنیت کاربران خود را حفظ می‌کند.

 

احراز هویت چیست؟ KYC بایننس - خرید مدارک احراز هویت صرافی

پلتفرم KYC در کریپتو چیست؟

پلتفرم KYC مانند Onfido تأیید جامع KYC را برای کاربران فراهم می کند.
با استفاده از فناوری ما، صرافی ها می توانند داده های کاربر مانند نام، تاریخ تولد، آدرس آنها را جمع آوری کنند و اسناد هویتی و بیومتریک را تأیید کنند.
جمع آوری این داده ها تضمین می کند که کاربر با هویت خود مطابقت دارد و همان کسی است که می گوید.
علاوه بر این، ما طیف وسیعی از راه حل های هویت مانند تأیید داده ها، غربالگری تحریم ها، غربالگری PEP، نظارت مداوم و موارد دیگر را ارائه می دهیم.

بیت گرند کمک به صنعت کریپتو برای ایرانیان و ارائه خدمات KYC

تیم صرافی ارزدیجیتال بیت گرند، خدمات احراز هویت صرافی های بین المللی از جمله بایننس را از صفر تا صد و بصورت تضمینی انجام می دهد.  09353810897 و 02128423217

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 9,986
بازارها: 790
ارزش بازار: 128.22 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 3.05 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.64%