مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

صرافی رمزارز KuCoin در ماه جولای KYC اجباری می کند.

صرافی رمزارز KuCoin در ماه جولای KYC اجباری می کند.

KYC اجباری , چک‌های KuCoin’s Know Your Customer  کاربران جدیدرا مجبورمی کند تا تأیید هویت را برای دسترسی به همه خدمات تکمیل کنند، در حالی که کاربران بدون KYC موجود نمی‌توانند واریز کنند.

صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال KuCoin در حال تلاش برای تقویت سیستم «مشتری خود را بشناسید» (KYC) با معرفی چک‌های هویت اجباری جدید است.

در 28 ژوئن، KuCoin به طور رسمی ارتقای سیستم KYC را در اقدامی برای افزایش انطباق با مقررات جهانی مبارزه با پولشویی اعلام کرد.

به‌روزرسانی احراز هویت KYC، چک‌های KYC اجباری را برای همه کاربران جدید در KuCoin از 15 جولای 2023 معرفی می‌کند. این شرکت گفت، بدون تکمیل KYC، کاربرانی که به تازگی ثبت‌نام کرده‌اند نمی‌توانند به مجموعه محصولات و خدمات KuCoin دسترسی داشته باشند.

خدمت جدید و استثنائی در صرافی بیت گرند 

 انجام کامل مراحل احراز هویت بایننس ( KYC )  برای تمام کاربران ایرانی ، توسط تیم کارشناسان صرافی بیت گرند، انجام خواهد شد.

 تماس  در ساعات کاری (10صبح تا 6 بعد از ظهر )

02128423217   –   09353810897

KYC اجباری صرافی رمزارز KuCoin

کاربران موجودی که قبل از 15 جولای 2023 ثبت نام کرده اند نیز باید فرآیند KYC را برای دسترسی به برخی از ویژگی های KuCoin تکمیل کنند. در این اطلاعیه آمده است که چنین کاربرانی قادر به واریز وجوه جدید نخواهند بود، در حالی که برداشت‌ها بی‌تأثیر باقی خواهند ماند.

کاربران فعلی KuCoin همچنان می‌توانند از خدماتی مانند سفارشات فروش معاملاتی نقطه‌ای، کاهش اهرم‌زدایی معاملات آتی و کاهش ارزش معاملات حاشیه‌ای استفاده کنند. سایر خدمات موجود برای کاربران غیر KYC موجود شامل بازخرید در مرکز سهام و وام KuCoin، KuCoin Earn، و همچنین بازخرید وجوه قابل معامله در بورس است.

جانی لیو، مدیرعامل KuCoin به کوین تلگراف گفت: «یک فرآیند کامل KYC از کاربران می‌خواهد که نام، شماره شناسایی و عکس شناسایی خود را ارائه دهند و تحت تشخیص چهره قرار گیرند. مدیر عامل شرکت خاطرنشان کرد که KuCoin اطلاعات شناسایی و تأیید مشتری را که طبق قوانین و مقررات حوزه های قضایی قابل اجرا مورد نیاز است، مغز و بررسی می کند. او بیان کرد:

“معمولاً، ما به اطلاعات شناسایی مشتری از جمله اطلاعات نام مشتری و شناسه های بیشتر مانند آدرس فیزیکی، تاریخ تولد و شماره شناسه ملی نیاز داریم.”

KuCoin همچنین یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری جهان از نظر حجم معاملات است. بر اساس داده‌های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، حجم معاملات روزانه KuCoin با بیش از 8 میلیون بازدید ماهانه به حدود 540 میلیون دلار می‌رسد. برای مقایسه، صرافی اصلی Kraken مستقر در ایالات متحده حدود 5 میلیون بازدید در ماه دارد که روزانه حدود 380 میلیون دلار ارز دیجیتال معامله می شود.

برخی دیگر از صرافی‌های ارزهای دیجیتال اخیراً سیاست‌های KYC خود را افزایش داده‌اند. در ماه می، صرافی Bybit کاربران غیر KYC را از برداشت بیش از 20000 Tether محدود کرد.

ماهانه مجرمان سایبری از الزامات KYC استفاده کرده‌اند و طبق گزارش‌ها، از آوریل 2023، حساب‌های رمزنگاری هک‌شده و تأیید شده را در تاریک‌نت به قیمت 30 دلار می‌فروشند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 9,986
بازارها: 790
ارزش بازار: 128.22 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 3.05 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.64%