مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025 برای ثروتمند شدن

بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025 برای ثروتمند شدن

بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025 برای خرید و ثروتمند شدن که می توانند 2500 درصد جهش کنند.

در فضای رمزنگاری سریع و پویا، شناسایی توکن‌هایی با رشد بالقوه 2500 درصدی تا سال 2025 یک حدس و گمان صرف نیست، بلکه یک پیش‌بینی آگاهانه است.
رمزگشایی اینکه کدام آلتکوین‌ها باید خریداری شوند، به ترکیبی از درک بازار و بینش در مورد پروژه‌هایی مانند QUBE InQubeta و ROE Borroe Finance نیاز دارد که در حال تغییر شکل مالی دیجیتال هستند.
افشاگری های آتی ادغام یکپارچه بلاک چین با هوش مصنوعی، NFT ها و پروتکل های پیشرفته DeFi را برجسته می کند.
تشخیص 5 انتخاب برتر ارزهای دیجیتال با رشد چشم انداز کریپتو بسیار مهم می شود.
قبل از غواصی در اعماق استخر ارزهای دیجیتال، باید تغییر دهندگان بازی را بشناسید که فضای دیجیتال را متحول کردند.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

InQubeta (QUBE) بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025 – دیفای انقلابی در دنیای مالی ایجاد کرد.

در میان طیف گسترده ای از توکن های DeFi، InQubeta ($QUBE) به عنوان یک پروژه انقلابی در اتریوم ظاهر می شود.
این پلتفرم که به عنوان اولین پلتفرم تأمین مالی جمعی Web3 در جهان معرفی می شود، بر استارتاپ های هوش مصنوعی تمرکز دارد و هدف آن بازتعریف جمع آوری کمک مالی و تعامل اجتماعی آنهاست.
مسیرهای سرمایه گذاری سنتی، اگرچه آشنا هستند، اما اغلب از نظر کارایی و دسترسی عقب هستند.
از این رو، برنامه بازی InQubeta برای بهره برداری از قدرت هوش مصنوعی و رمزنگاری، منجر به نوآوری و رشد می شود.
سرمایه گذاران اغلب رویای پشتیبانی از پلتفرم های نسل بعدی مانند ChatGPT را در سر می پرورانند و با InQubeta، اینها رویاهای صرف نیستند، بلکه واقعیت های محسوسی هستند.

این پروژه هر فرصت سرمایه گذاری را به NFT های کسری تبدیل می کند و به شما امکان می دهد بر اساس بودجه خود سرمایه گذاری کنید، بنابراین پتانسیل پاداش های اولیه را تقویت می کند. به همین دلیل است که کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند پس از پیش‌فروش، قیمت QUBE 4 برابر افزایش یابد. این امر، همراه با ماهیت کاهش تورم آن، آن را در بین بهترین آلتکوین ها برای سرمایه گذاری قرار می دهد.

بازار NFT InQubeta تنها یک پلتفرم دیگر نیست، بلکه مرکزی است که استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی می‌توانند به طور کارآمد سرمایه جمع‌آوری کنند. علاوه بر این، پاداش‌ها و NFT‌های مبتنی بر سهام را ارائه می‌کند و آن را برای دارندگان توکن QUBE و استارت‌آپ‌ها به یک برد برد تبدیل می‌کند. چارچوب این توکن شامل یک سیستم مالیات بر سوخت است که در آن 2٪ از کل فروش QUBE و 1٪ از خریدها از گردش خارج شده و سوزانده می شوند.

مهم است که به یاد داشته باشید که پاداش دادن یک ویژگی مهم QUBE است. یک استخر اختصاصی به‌خاطر مالیات‌های خرید/فروش دائماً تازه می‌شود و به دارندگان بلندمدت QUBE با درآمد غیرفعال اضافه می‌شود. این پروژه با توکن هایی که در طی 12 هفته اعطا شده است، بر ایجاد بازار پایدار برای سرمایه گذاران خود تأکید دارد. هنگامی که به دنبال بهترین رمزارز جدید برای سرمایه گذاری یا تعیین NFT برای خرید هستید، InQubeta و QUBE بدون شک شایسته توجه هستند.

خرید و فروش تتر، بیت کوین

و تمام ارزهای دیجیتال لیست شده در بایننس

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان بدون محدودیت

صرافی بیت گرند

Borroe Finance (ROE) - ICO ارز دیجیتالی که نمی‌توان آن را از دست داد.

Borroe Finance، با نماد $ROE، یک ICO جدید جاه طلبانه در فضای ارزدیجیتال است. که بر روی زنجیره Polygon، یک زنجیره جانبی اتریوم، فعالیت می کند. Borroe با عرضه ثابت 1 میلیارد توکن ROE، خود را به عنوان یک بازار تامین مالی مبتنی بر هوش مصنوعی که برای سازندگان محتوا و علاقه مندان به Web3 طراحی شده است، قرار داده است.

این پلتفرم منحصربه‌فرد به کاربران امکان می‌دهد تا به سرعت درآمدهای آتی مانند حق‌الامتیاز، اشتراک‌ها و فاکتورهای معلق را به جریان نقدی فوری تبدیل کنند. چگونه؟ با ایجاد و فروش NFTهایی که این درآمدهای آینده را به جوامع حامی آنها نشان می دهد. این استراتژی فقط برای تامین نقدینگی نیست. این در مورد همسویی با اصول Web3 است، نسخه ای آینده نگر از اینترنت که بر توزیع ارزش منصفانه بین سازندگان و کاربران تأکید دارد.

Borroe با دور شدن از سیستم‌های مالی سنتی، که برای مرتبط ماندن در عصر دیجیتال ما تلاش کرده‌اند، رویکردی نوآورانه برای جذب سرمایه ارائه می‌کند. شرکت‌های روی پلت‌فرم می‌توانند NFT‌هایی را که نشان‌دهنده صورت‌حساب‌های آینده یا معوقه‌شان است بسازند و سپس اقدام به ارائه آن‌ها با قیمت‌های کاهش‌یافته در بازار کنند. اما زیر کاپوت چیزهای بیشتری وجود دارد. این پلتفرم هوش مصنوعی را برای ارزیابی ریسک، فناوری بلاک چین برای تراکنش‌های شفاف و سیستم‌های پرداخت کارآمد را برای ارزهای دیجیتال و فیات تعبیه کرده است. این تنظیم نه تنها یک محیط تراکنش ایمن را تضمین می کند، بلکه یک محیط P2P را نیز ایجاد می کند. چنین سیستمی به معامله‌گران اجازه می‌دهد تا این NFT‌های مبتنی بر فاکتور را بدون دردسر در پلتفرم‌های ثانویه مبادله کنند. و گیلاس در بالا؟ بازپرداخت های خودکار در Borroe، مرزهای راحتی کاربر را پیش می برد.

با جستجو در ویژگی‌های آن، Borroe به این افتخار می‌کند که اولین بازار در نوع خود با تخفیف فاکتورهای Blockchain Web3 NFT است. آنها به کسب و کارهای Web3 پاسخ می دهند و به آنها بودجه فوری برای نیازهای فوری مانند خرید سهام، ارتقاء فناوری یا فشارهای بازاریابی ارائه می دهند. ساختار کارمزد ساده پلتفرم، همراه با شفافیت آن، آن را برای مبتدیان و معامله گران باتجربه هم برای مبتدیان ارزهای دیجیتال جذاب می کند. قابلیت خرید فاکتورها و غربال کردن آنها بر اساس رتبه اعتباری هوش مصنوعی، تاریخچه مالی، مشخصات صنعت و موارد دیگر، لایه دیگری از ویژگی را برای کاربران اضافه می کند. این، همراه با ارزش پیشنهادی منحصر به فرد Borroe، ستون فقرات فناوری نوآورانه، و تیم رهبری قوی، $ROE را به یکی از برترین سکه‌های DeFi و به طور بالقوه بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری در حال حاضر تبدیل می‌کند. برای کسانی که به دنبال جلوتر بودن در بازی هستند، ممکن است اکنون زمان آن باشد که عمیقاً در آنچه Borroe ارائه می دهد جستجو کنند.

دومینی (DOMI) InQubeta (QUBE) – انتخاب خودی برای بهترین کریپتوها برای خرید در حال حاضر

Domini یک بازار پیشگام است که هنر سنتی و فناوری بلاک چین را در قلمرو تحول‌آفرینی که هنر با امور مالی ملاقات می‌کند، همگرا می‌کند. فراتر از شعارهای اغلب شنیده شده آلت کوین های برتر یا بهترین توکن DOMI دلاری برای خرید رمزارز، هدف آن دموکراتیک کردن مالکیت هنری سطح بالا است. با معرفی سرمایه‌گذاری‌های کسری، این رمزارز DeFi تضمین می‌کند که مخاطبان بیشتری می‌توانند به آثار هنری با چیپ آبی دسترسی داشته باشند، که قبلاً دامنه‌ای برای نخبگان بود. چنین سیستمی به سرمایه گذاران کمک می کند تا سهام آثار هنری معتبر را در اختیار داشته باشند و نقدینگی، انعطاف پذیری و تنوع در بازار هنر را افزایش دهند. هر اثر هنری به عنوان یک NFT متمایز توکن می شود و راه را برای شفافیت مطلق هموار می کند. آن را به عنوان یک جهش به سوی آینده در نظر بگیرید که در آن یک NFT امیدوارکننده برای خرید با آثار هنری سنتی که توسط یک دفتر کل بلاکچین تغییرناپذیر پشتیبانی می‌شوند، ملاقات می‌کند.

Domini صرفاً یک پلت فرم هنری نیست، بلکه یک اکوسیستم قوی است که زیربنای توکنومیک های پیچیده است. عرضه اولیه توکن ERC-20 مبتنی بر اتریوم، $DOMI، از قیمت 0.0026 شروع می شود. با مجموع عرضه 1,000,000,000 و 650,000,000 تخصیص داده شده برای پیش فروش، Domini انگیزه های سرمایه گذار را از طریق کاهش تورم تضمین می کند و ارزش ذاتی توکن را افزایش می دهد. ساختار مالیاتی این پلتفرم با دقت طراحی شده است، سوخت‌ها، نقدینگی، بازاریابی و پاداش‌ها را متعادل می‌کند تا رشد اکوسیستم را تقویت کند و درآمد منفعل را برای دارندگان فراهم کند. دومینی به عنوان یک سرمایه گذاری پرسود و هنری برای کسانی است که قصد ورود به ارزهای دیجیتال و گسترش سبد خود را دارند.

Qrolli (QR) بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025 – بهترین رمزنگاری برای مبتدیانی که به دنبال بازده بالا هستند.

با فرو رفتن بیشتر در پروژه های DeFi، Qrolli یک پلت فرم رسانه اجتماعی غیرمتمرکز است. استفاده از قدرت بلاک چین، فضای امن تر و شفاف تر را برای کاربران تضمین می کند و از محدودیت های پلتفرم های جریان اصلی بهتر عمل می کند.
از طریق سیستم مبتکرانه Qrolli، هر کاربر یک نمایه منحصربه‌فرد به‌عنوان یک NFT در بلاک چین اتریوم دریافت می‌کند.
این امر امنیت را افزایش می‌دهد و مالکیت و کنترل بی‌نظیری بر داده‌ها می‌دهد. در فهرست در حال گسترش بهترین آلتکوین ها برای خرید، Qrolli نه تنها یک پلتفرم بلکه یک اکوسیستم را ارائه می دهد.
کاربران با کیف پول غیرمتمرکز داخلی خود، دارایی های دیجیتال خود را مستقیماً بر روی پلتفرم مدیریت می کنند و تجارت ارزهای دیجیتال را برای مبتدیان ساده می کند. ادغام آن با فناوری هوش مصنوعی تجربیات محتوای شخصی سازی شده را مدیریت می کند و امنیت داده ها را تقویت می کند.

رمزارز بومی Qrolli، توکن QR، فقط یک آلتکوین دیگر در افق گسترده پروژه DeFi نیست. این قلب پلت فرم Qrolli است که ابزارهای چندگانه را ارائه می دهد.
کاربرانی که فعالانه درگیر و مشارکت در این پلتفرم هستند، می‌توانند توکن‌های QR کسب کنند و انگیزه‌ای قوی برای محتوای با کیفیت بالا و تعامل فعال ایجاد کنند.
از دسترسی به ویژگی‌های ممتاز گرفته تا کسب درآمد از محتوا تا تسهیل معاملات در بازار یا حتی مشارکت در طرح‌های تأثیر اجتماعی، توکن QR عملکردهای محوری را انجام می‌دهد.

چه به تولید محتوا علاقه مند باشید، چه به دنبال جذاب ترین NFT باشید، یا یک کسب و کار به دنبال تبلیغات باشید، توکن های QR به سفر شما کمک می کنند.
اگر در زمینه ارزهای رمزنگاری شده تازه کار هستید و نمی‌خواهید روی کدام یک سرمایه‌گذاری کنید، QR قطعا ارزش بررسی دارد.
این شیوه تعامل ما در رسانه های اجتماعی را تغییر می دهد، با برخی از بهترین NFT های موجود ادغام می شود و فرصت های سودآوری را برای سرمایه گذاری های بلندمدت در ارزهای دیجیتال فراهم می کند.

SmarDex (SDEX) بهترین ارزهای دیجیتال تا سال 2025 – توکن ERC20 با ارزش سرسام آور

SmarDex، پیشتاز در فضای DeFi، به عنوان یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) طراحی شده با مکانیک های نوآورانه برجسته است. و آن را در لیست آلتکوین بسیاری از سرمایه گذاران به عنوان بهترین ارز دیجیتال برای خرید در حال حاضر قرار می دهد. برخلاف بسیاری از DEX ها، SmarDex استفاده از ذخایر ساختگی و یک سیستم محاسباتی هوشمند را در بر می گیرد. و هدف خود را برای شناسایی توکن هایی قرار می دهد که به سرعت جذب می شوند. سنگ بنای جذابیت SmarDex در توانایی آن برای مقابله با مسئله رایج از دست دادن دائمی است، چالشی که اکثر DEX ها، مانند Uniswap، آن را دلهره آور می دانند.

با استفاده از ذخایر خیالی، SmarDex از مدل‌های سنتی DEX فاصله می‌گیرد و قانون ثابت k را اصلاح می‌کند. نتیجه یک سیستم مدیریت نقدینگی پویا با هدف تعادل بلندمدت است که به طور بالقوه زیان های دائمی را به سود تبدیل می کند.

در بازار شلوغ توکن‌های DeFi، SmarDex یک تغییر پارادایم واقعی را آغاز کرده است. استخرهای نقدینگی این پلتفرم تشخیص می‌دهند که کدام ارز دیجیتال را بر اساس ارزش فزاینده آن بخرند. و در ابتدا کمتر از آن را بفروشند. این رویکرد نه تنها با ضررهای احتمالی مقابله می کند، بلکه به ارائه دهندگان نقدینگی فرصتی برای مشاهده سود ارائه می دهد. علاوه بر این، توکن SDEX SmarDex چیزی بیش از یک آلتکوین را نشان می دهد. این فرصتی برای کاربران برای کسب درآمد غیرفعال از طریق سهامداری و کشاورزی است. با چنین چارچوب قوی و راه‌حل‌هایی که آن را فراتر از یک سکه DeFi دیگر ارتقا می‌دهد، SmarDex بدون شک خود را به عنوان بهترین رمزارز جدید برای سرمایه‌گذاری برای کسانی که مشتاق کشف بهترین NFTها و آلت‌کوین‌ها هستند معرفی می‌کند.

5 بهترین کریپتو برای خرید که تا سال 2025 می توانند 2500 درصد جهش کنند .

در پایان، یک چیز کاملاً واضح است: فضای کریپتو فقط ارسال تراکنش ها به یکدیگر نیست.
این در مورد سرمایه گذاری، رشد، و پتانسیل بازدهی چشمگیر است. توکن‌هایی مانند QUBE، ROE، SDEX و QR طرحی را برای تعریف مجدد اکوسیستم کریپتو به نمایش گذاشته‌اند.
چه در حال خرید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه‌گذاری یا جستجوی بهترین NFT بعدی باشید، این افشاگری‌ها یک راهنما را ارائه می‌دهند.
با محو شدن خطوط بین هوش مصنوعی، بلاک چین و دنیای دیجیتال، دو سال آینده بسیار مهم خواهد بود.
چه یک سرمایه گذار آماتور یا یک سرمایه گذار با تجربه باشید، آینده روشن به نظر می رسد و این آلت کوین ها ممکن است همان هایی باشند که تا سال 2025 بازدهی دیوانه کننده ای داشته باشند.

منبع :  Bitcoinist.com

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%