مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پیش بینی قیمت بیت کوین: ارزش پیش بینی شده 100 هزار دلاری بیت کوین

پیش بینی قیمت بیت کوین: ارزش پیش بینی شده 100 هزار دلاری بیت کوین

از آنجایی که بیت کوین (BTC)، پادشاه کریپتوها، بار دیگر خود را در مرکز پیش‌بینی‌های صعودی قیمت می‌بیند، شرکت‌کنندگان و ICO‌های جدید در فضای کریپتو به خوبی به نظر می‌رسند تا بخشی از شکوه آن را به دست آورند.
پیشتاز گروه این مدعیان امیدوار کننده InQubeta است. پیش فروش مداوم آن موفقیت بزرگی بوده است و ممکن است احساسات مثبتی را که در سفر پیش بینی شده بیت کوین به 100 هزار دلار منعکس می شود، بیشتر کند.

پیش فروش InQubeta: حرکتی قدرتمند از یک ICO برتر

قبل از فرو رفتن عمیق در پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین، روشن کردن تغییرات لرزه‌ای که InQubeta به مرحله کریپتو می‌آورد، حیاتی است.
این پلتفرم با هدف دموکراتیک کردن سناریوی سرمایه‌گذاری استارت‌آپ هوش مصنوعی، در حال حاضر به دلیل پیش‌فروش موفقیت‌آمیز توکن‌های QUBE در اخبار است.
با انجام بیش از 2.2 میلیون دلار بودجه، شروعی رویایی به عنوان یکی از بهترین پروژه های DeFi در سراسر جهان است.

QUBE نشانه روزمره شما نیست. این به عنوان مجرای برای سرمایه گذاران فردی است تا از طریق مدل سرمایه گذاری کسری آن، به صنعت سنتی گریزان هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنند.
ساختار مالیاتی منحصربفرد این توکن، با 5 درصد مالیات خرید و 10 درصد مالیات فروش، برای تضمین پایداری و رشد ارزش آن طراحی شده است. چشم انداز InQubeta به همین جا ختم نمی شود.
این شرکت در حال آماده شدن برای معرفی یک بازار نوآورانه NFT است که امکان کسب سهام در استارتاپ های هوش مصنوعی با استفاده از NFT را فراهم می کند و رویکرد پیشگامانه خود را برای سرمایه گذاری بیشتر به نمایش می گذارد.

رویکرد جدید InQubeta در یک لحظه مناسب می آید، و آن را کاملاً برای سوار شدن بر موج مثبت در دنیای رمزنگاری، عمدتاً تحت تأثیر پیش بینی های امیدوارکننده بیت کوین قرار می دهد.

گام بیت کوین به سمت 100 هزار دلار: تقویت کننده اعتماد

یک نظرسنجی جدید بینشی جامع از روحیه خوش بینانه سرمایه گذاران نهادی در مورد آینده بیت کوین ارائه کرده است.
با توافق 65 درصدی بر سر بیت کوین که به طور بالقوه به مرز 100 هزار دلار می رسد، آینده برای BTC درخشان به نظر می رسد.
حتی شگفت‌انگیزتر این واقعیت است که تنها 3 درصد از سرمایه‌گذاران در مورد ماندگاری بیت کوین تردید دارند، که نشان دهنده حمایت قاطع از پیشگام ارزهای دیجیتال است.

پیش‌بینی قیمت در حوزه ارزهای دیجیتال، بدون شک، مملو از عدم قطعیت است.
با این حال، وقتی بخش خوبی از سرمایه گذاران نهادی باتجربه به یک پیش بینی ایمان دارند، ارزش توجه را دارد.
این احساسات رو به رشد پیرامون بیت کوین تأثیری آبشاری بر بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال دارد و محیطی مساعد برای پیشرفت پروژه های جدید DeFi مانند InQubeta فراهم می کند.

همزیستی: افزایش بیت کوین و افزایش این کوبتا

در حالی که بیت کوین و InQubeta ممکن است در ظاهر موجودات متفاوتی به نظر برسند، سرنوشت آنها در جهان رمزنگاری تا حدودی به هم مرتبط است. همانطور که بیت کوین برای یک رشد بالقوه آماده می شود، حضور غالب آن در حال ایجاد یک اکوسیستم قوی و آماده برای رشد است. این محیط برای پروژه های برتر DeFi با وعده واقعی، مانند InQubeta، بسیار مفید است.

با توجه به اینکه پیش‌بینی‌های قیمت بیت‌کوین به عنوان یک آهنربا عمل می‌کند و افراد و موسسات بیشتری را به سمت حوزه کریپتو می‌کشاند، بسیاری به دنبال چیز بزرگ بعدی هستند. و همانطور که آنها به عمق بیشتری می روند، InQubeta و پتانسیل تحول آفرین آن به سختی از دست می رود.

نتیجه گیری

از آنجایی که اعتماد سازمانی به بیت کوین سر به فلک می کشد، اثر موج دار به نفع نوآوران واقعی در فضا است.
InQubeta، با ترکیب منحصر به فرد خود از هوش مصنوعی و رمزنگاری، کاملاً در موقعیت مناسبی قرار دارد تا از این موج سرمایه گذاری کند و زمان های هیجان انگیزی را برای سرمایه گذاران باتجربه و معامله گران مبتدی ارزهای دیجیتال نشان می دهد.
با افزایش احتمالی بیت کوین به 100 هزار دلار، ممکن است شاهد آغاز عصر جدیدی باشیم که در آن پلتفرم هایی مانند InQubeta پارادایم های سرمایه گذاری را دوباره تعریف می کنند.

منبع analyticsinsight

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%