مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

توسعه دهندگان اتریوم در حال آزمایش ارتقای ETH 2.0 در Shadow Fork

توسعه دهندگان اتریوم در حال آزمایش ارتقای ETH 2.0 در Shadow Fork

آزمایش ارتقای ETH 2.0 در Shadow Fork یا شاخه سایه – ارتقای اتریوم 2.0 – شبکه بیت کوین

توسعه دهندگان اتریوم یک “شاخه سایه” از شبکه اصلی ایجاد کرده اند تا بهتر ادغام را آزمایش کنند که شبکه را به اثبات سهام تبدیل می کند.

بنیاد اتریوم یک گام به استقرار اتریوم 2.0 نزدیک‌تر شد و از «شاخه‌های سایه» برای شبیه‌تر کردن شبکه آزمایشی خود به شبکه اصلی اتریوم استفاده کرده است.

در آخر هفته، Parathi Jayanathi، مهندس اتریوم DevOps در توییتر گفت که تیم سه فورک سایه شبکه آزمایشی Goerli را انجام داده است، و در این فرآیند «اشکالاتی متفاوت از کد همگام‌سازی تا درخواست مهلت زمانی» پیدا کرده است.

ما به یک رویداد تاریخی بسیار نزدیک هستیم. ماریوس ون در ویدن، توسعه‌دهنده نرم‌افزار اتریوم، صبح امروز در توییتر گفت: ما در حال آزمایش PoS روی #اتریوم هستیم. “امروز اولین شبکه سایه چنگال خواهد بود.”

آزمایش ارتقای ETH 2.0 در Shadow Fork یا شاخه سایه - ارتقای اتریوم 2.0 - شبکه بیت کوین

"shadow fork" چیست؟

“shadow fork” اصطلاحی است که به کپی کردن داده ها از یک شبکه اصلی، در این مورد بلاک چین اتریوم، به یک شبکه آزمایشی اشاره دارد، جایی که توسعه دهندگان می توانند ویژگی ها را قبل از استقرار کار خود در شبکه اصلی آزمایش کنند. با انجام این کار، مهندسان اتریوم محیط آزمایشی خود را بیشتر شبیه شبکه اصلی کرده‌اند که بیش از ۱ میلیارد تراکنش در روز را پردازش می‌کند.

تا زمان نگارش این مقاله، شبکه جدید Shadow Fork اتریوم 1.8 میلیون تراکنش را با میانگین زمان بلوک 13.8 ثانیه پردازش کرده است.

این یک نقطه عطف بزرگ است زیرا توسعه دهندگان اتریوم به انتقال شبکه اصلی خود از یک مدل اجماع اثبات کار به اثبات سهام نزدیک می شوند.

تفاوت شبکه بیت کوین با آزمایش ارتقای ETH 2.0

شبکه بیت کوین از مدل اثبات کار استفاده می کند. و اغلب به دلیل میزان انرژی مورد نیاز استخراج کنندگان بیت کوین برای رقابت با یکدیگر برای اعتبارسنجی تراکنش ها مورد انتقاد قرار گرفته است. در همین حال، بنیاد اتریوم مکرراً گفته است که انتقال آن به مدل اثبات سهام به طور چشمگیری تقاضای انرژی برای «استیکرها» یا اعتباردهنده‌های شبکه را کاهش می‌دهد.

مراحل ارتقای اتریوم 2.0

ارتقای اتریوم 2.0 مدت زیادی است که در حال انجام است. فاز اول، به نام Beacon Chain، در 1 دسامبر 2020 شروع به کار کرد. فاز بعدی، به نام ادغام، هنوز در حال انجام است و انتظار می‌رود که تا Q2 یا احتمالاً در Q3 به پایان برسد، مدیرعامل ConsenSys و Ethereum. جو لوبین، یکی از بنیانگذاران، ماه گذشته در رویداد Camp Ethereal در وایومینگ به Decrypt گفت.

منبع  Decrypt

مطالب پیشنهادی

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 9,986
بازارها: 790
ارزش بازار: 128.22 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 3.05 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.64%