مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

نکات قبل از سرمایه گذاری بیت کوین و ETF های اتر

نکات قبل از سرمایه گذاری بیت کوین و ETF های اتر

اتخاذ تصمیمات آگاهانه: آنچه باید قبل از سرمایه گذاری در بیت کوین و ETF های اتر بدانید.

اتر (ETH)، ارز دیجیتال بومی ترتیبات اتریوم، دومین توکن پیشرفته شناخته شده پس از بیت کوین (BTC) است.
مقایسه بیت کوین و اتریوم طبیعی است زیرا اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است.

اتر و بیت کوین از جهات مختلفی قابل مقایسه هستند: هر کدام پول پیشرفته ای است که از طریق معاملات آنلاین رد و بدل می شود و در انواع مختلف کیف پول های رمزنگاری ذخیره می شود.
با این حال، چندین تضاد قابل توجه وجود دارد. بیت کوین به عنوان یک ارز انتخابی به ارز فیزیکی یا فیات مشخص می شود.
اتریوم قراردادهای هوشمند پیچیده و برنامه های غیرمتمرکز را هدف قرار داده است که پذیرفته شده اند که بخشی از پایه رو به رشد (و فرضی) آینده وب موسوم به Web3 باشند.

بیت کوین

بیت کوین در ژانویه 2009 راه اندازی شد. این ایده ایده جدیدی را ارائه کرد که در یک کاغذ سفید توسط ساتوشی ناکاموتو عجیب و غریب ارائه شد. بیت کوین برخلاف ارزهای دولتی، خود را به عنوان پول آنلاین بدون هیچ متخصص مرکزی معرفی کرد. هیچ سکه فیزیکی وجود ندارد، فقط صرافی ها در یک دفتر کل باز رمزنگاری شده ثبت شده است.

اگرچه بیت کوین اولین تلاش برای پول نقد آنلاین از این نوع نبود، اما مؤثرترین آن بود. در نتیجه، به عنوان سلف تقریباً تمام ارزهای دیجیتالی که از آن زمان ظهور کرده اند، شناخته شده است. هنگام بررسی سرمایه‌گذاری، بیت‌کوین و ETF‌های اتر، بدون مالکیت مستقیم دارایی‌ها، در معرض بازارهای ارزهای دیجیتال قرار می‌گیرند.

اتریوم Ethereum

از نوآوری بلاک چین برای ایجاد برنامه هایی که فراتر از توانمندسازی پول پیشرفته هستند، استفاده می شود. اتریوم که در جولای 2015 راه اندازی شد، بزرگترین و شناخته شده ترین مرحله نرم افزار غیرمتمرکز پایان باز است.

اتریوم به طراحان این امکان را می‌دهد تا قراردادهای هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) را بدون توقف، اخاذی، کنترل یا امپدانس از طرف شخص ثالث بسازند و انتقال دهند. سرمایه گذاران باید قبل از تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، عملکرد، کارمزدها و چشم انداز نظارتی پیرامون بیت کوین و ETF های اتر را به دقت ارزیابی کنند.

اتر در برابر بیت کوین

بیت‌کوین و ETF‌های اتر راه مناسبی را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار می‌دهند تا بتوانند در معرض نوسان بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرند. به طور کلی، اتریوم نسبت به بیت کوین مرحله انعطاف پذیرتر است، اما دلیل پیچیده تری نیز دارد. در اینجا یک مقایسه سریع اتر با بیت کوین آورده شده است:

تمرکز: در حالی که بیت کوین اساسا یک ارز دیجیتال برای ذخیره و تبادل ارزش است، اتریوم قصد دارد پلتفرمی برای برنامه های غیرمتمرکز مختلف باشد.

قراردادهای هوشمند: یک تضاد اساسی، توانایی اتریوم برای اجرای قراردادهای مشتاق است، در حالی که زبان اسکریپت بیت کوین عمداً کل تورینگ نیست. این بدان معناست که باید توانایی بیشتری در محاسبات و عملکردهای پیچیده ای داشته باشد که قراردادهای هوشمند پیشرفته تر را در مراحلی مانند اتریوم کنترل می کند.

ETF های اتریوم در مقابل ETF های بیت کوین

ETF های اتریوم و ETF های بیت کوین چند شباهت قابل توجه دارند. هر دو نوع ETF هزینه ارزهای دیجیتال خاص خود را با قراردادهای احتمالی ردیابی می کنند و به سفته بازان ارائه راحت رمزنگاری را بدون نیاز به نگهداری منابع دیجیتال به طور خاص ارائه می دهند.
هنگام در نظر گرفتن ETF های بیت کوین و اتر، دقت لازم ضروری است، زیرا شرایط بازار و محیط های نظارتی می تواند بر عملکرد و قانونی بودن آنها تأثیر بگذارد.
با این حال، چند تضاد کلیدی نیز بین این دو نوع ETF وجود دارد. بیایید به مقایسه سریع بین ETF های اتریوم و ETF های بیت کوین بپردازیم.

دارایی معیار: ETF های اتریوم هزینه اتر (ETH) را دنبال می کنند، اگرچه ETF های بیت کوین قیمت بیت کوین (BTC) را دنبال می کنند.

زمان در بازار: اولین ETF های اتریوم در 2 اکتبر 2023 راه اندازی شد، در حالی که اولین ETF بیت کوین، BITO، در 19 اکتبر 2021 شروع به کار کرد. اولین ETF بیت کوین در 11 ژانویه توسط SEC تایید شد. ، 2024، و روز بعد، 12 ژانویه، مبادله را آغاز کرد.

حجم معاملات: ETF های اتریوم که در بازار جدیدتر هستند، در مقایسه با ETF های بیت کوین بزرگتر، حجم مبادله کمتری دارند.

هزینه ها: ETF های اتریوم و ETF های بیت کوین مبتنی بر معاملات آتی هزینه های نسبتا بالایی دارند، زیرا نسبت هزینه برای هر دو معمولاً از 0.65٪ تا 0.95٪ افزایش می یابد. ETF های بیت کوین نقطه ای معمولاً هزینه های کمتری دارند که از 0.12٪ تا 1.50٪ گسترش می یابد.

نحوه سرمایه گذاری در ETF های اتریوم

مراحل سرمایه گذاری در ETF های اتریوم مانند هر نوع ETF دیگری و همچنین سایر اوراق بهادار مانند سهام، اوراق قرضه و ذخایر متقابل است.
برای سرمایه گذاری در ETF اتر، به یک حساب سرمایه گذاری مانند حساب کارگزاری فردی، نوعی حساب بازنشستگی فردی یا IRA نیاز دارید.
قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، از جمله ارزیابی سوابق و نقدینگی بیت کوین و ETF های اتر، تحقیق صحیح و دقت لازم ضروری است.
هنگامی که حساب سرمایه گذاری را باز کردید، از شما خواسته می شود که آن را با پول نقد پشتیبانی کنید و آماده مشارکت در ETF های اتر خواهید بود.

مراحل ضروری برای مشارکت در ETFها عبارتند از:

  1. یک حساب سرمایه گذاری باز کنید.
  2. حساب سرمایه گذاری را با پول نقد تامین کنید.
  3. ETF(های) اتریوم را برای خرید انتخاب کنید.
  4. تجارت(های) را برای خرید پیشنهادات اجرا کنید.

اتریوم یا بیت کوین کدام بهتر است؟

بیت کوین جایگزینی برای استانداردهای پولی سنتی و در نتیجه، وسیله ای برای تجارت و ذخیره احترام است.
اتریوم یک بلاک چین قابل برنامه ریزی است که در مناطق مختلف از جمله DeFi، قراردادهای هوشمند و NFT کاربرد پیدا می کند.
به این ترتیب، دشوار است که بگوییم کدام بهتر است، زیرا اینها در راه خود برتر هستند.
ملاحظات قبل از سرمایه گذاری در بیت کوین و ETF های اتر شامل درک دارایی های اساسی، پویایی بازار و محیط نظارتی است.

منبع : (analyticsinsight.net)

سوالات کاربران درباره نکات قبل از سرمایه گذاری بیت کوین و ETF های اتر

صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) یک محصول مالی است که به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا در معرض تغییرات قیمت بیت کوین قرار بگیرند بدون اینکه واقعاً خود دارایی را در اختیار داشته باشند.
سهام یک ETF در بورس‌های سنتی معامله می‌شود و مشارکت سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال را آسان‌تر می‌کند.

قانونی بودن ETF ارزهای دیجیتال بسته به حوزه قضایی متفاوت است.
برخی از کشورها به آنها اجازه می دهند، در حالی که برخی دیگر هنوز نیاز به ایجاد چارچوب های نظارتی روشن دارند که منجر به عدم اطمینان می شود.

هنگام خرید سهام یک ETF، کارمزد معامله کارگزاری و نسبت هزینه صندوق را پرداخت می کنید.
ETFهای رمزنگاری دارای نسبت هزینه از 0.39٪ تا 1.5٪ هستند، که بسیار بیشتر از کارمزد تراکنش هایی است که توسط صرافی های رمزنگاری دریافت می شود.

خرید ETF اتریوم به اهداف سرمایه گذاری، تحمل ریسک و دانش بازار بستگی دارد.
عواملی مانند تأیید نظارتی، کارمزدها و سابقه عملکرد صندوق را در نظر بگیرید.
به طور کامل تحقیق کنید و با یک مشاور مالی مشورت کنید تا تعیین کنید که آیا با استراتژی سرمایه گذاری شما مطابقت دارد یا خیر.

بدون نیاز به یادگیری در مورد راه اندازی کیف پول یا سایر پیچیدگی های فناوری بلاک چین، دسترسی آسان به بازارهای رمزنگاری را فراهم می کند.
سرمایه گذار نیازی به نگه داشتن ارز دیجیتال به طور مستقیم ندارد، به این معنی که کمتر در معرض خطر یا ضرر هک قرار می گیرد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 9,986
بازارها: 790
ارزش بازار: 128.22 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 3.05 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.64%