مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

ورود سرمایه به بالاترین حد تاریخ، افزایش قیمت بیت کوین

ورود سرمایه به بالاترین حد تاریخ، افزایش قیمت بیت کوین

  • قیمت بیت کوین در این هفته در حال کاهش است. و افزایش سود حاصل از شروع معاملات نقدی ETF در ژانویه را افزایش می دهد.
  • با توجه به اینکه گلاسنود تقاضای نسبتاً قوی برای فعالیت های معاملاتی و سفته بازی را گزارش می دهد، بیت کوین می تواند 60000 دلار به دست آورد.
  • اگر پادشاه کریپتو نقطه عطف 50000 دلاری را از دست بدهد، ممکن است باعث فروش شود که احتمالاً به 40000 دلار می رسد.

قیمت بیت کوین (BTC) به سمت بالا باقی می ماند، وضعیتی که با گزارش های روز دوشنبه در MicroStrategy و BlackRock تقویت شد. با افزایش خوش بینی در بازار، ریسک پذیری سرمایه گذاران نیز ثابت می شود.

جریان سرمایه بیت کوین نزدیک به بالاترین حد تاریخ است.

در خبرنامه 27 فوریه، شرکت اطلاعاتی بازار زنجیره ای گلاسنود با استناد به «نشانه های فزاینده سفته بازی در جریان سرمایه، فعالیت مبادلات، اهرم مشتقات و حتی تقاضای نهادی»، نشان داد که ریسک پذیری در میان سرمایه گذاران بیت کوین افزایش یافته است.

نکته برجسته گزارش گلاسنود در مورد جریان ورودی سرمایه با اشاره به “جریان ثابت و سالم سرمایه به دارایی [BTC] بود.” این گزارش خاطرنشان می‌کند که روند بهبود قیمت بیت‌کوین با سرازیر شدن تدریجی سرمایه به بازار بیت‌کوین نزدیک به اتمام است. با این هجوم، ارزش بازار واقعی بیت کوین نزدیک به 460 میلیارد دلار است که 3 درصد کمتر از بالاترین رکورد خود است.

این عملکرد قابل توجه باعث شده است که سودآوری سرمایه گذاران بیت کوین به طور قابل توجهی بهبود یابد، به طوری که میانگین سرمایه گذاران اکنون سود غیرقابل تحقق بیش از 120 درصد در هر سکه دارند.

علاوه بر این، حجم ورودی مبادلات در حال حاضر سطوحی را ثبت می کند که قبلاً دیده نشده بود، با دارندگان کوتاه مدت که بر جریان ها تسلط دارند و بیش از 2 میلیارد دلار حجم را در روز به صرافی ها واریز می کنند. به گفته گلس‌نود، این به «تقاضای نسبتاً قوی برای سفته‌بازی و فعالیت تجاری» اشاره می‌کند.

معیار دیگری که در حال ثبت رکوردهای نزدیک به تاریخ است، علاقه آزاد در بازارهای آتی و اختیار معامله است. با مجموع تمام پوزیشن های خرید و فروش باز در اوج خود، فروشندگان فروش جهت دار به طور فعال علیه روند صعودی شرط بندی می کنند.

در حالی که گلاس‌نود در ماه گذشته حداقل 465 میلیون دلار حجم نقدینگی داشته است، گزارش روز دوشنبه تیم FXStreet حاکی از آن است که تقریباً 100 میلیون دلار در شورت نقدی با نزدیک شدن بیت‌کوین به نقطه عطف 55000 دلاری و بیش از 250 میلیون دلار در کل انحلال زمانی که بیت‌کوین از 57000 دلار عبور کرد، نقد شد.

چشم انداز قیمت بیت کوین همانطور که گلاسنود به افزایش جریان سرمایه در بازار بیت کوین اشاره می کند.

قیمت بیت کوین همچنان بالای 57000 دلار باقی می‌ماند و انتظار می‌رود با افزایش شاخص قدرت نسبی (RSI) به سمت شمال افزایش یابد. این نشان دهنده افزایش حرکت است که توسط نوسان ساز عالی (AO) و واگرایی میانگین متحرک (MACD) که هر دو در قلمرو مثبت باقی می مانند.

افزایش فشار خرید می تواند قیمت بیت کوین را به سطح روانی 60000 دلار برساند که 5 درصد بالاتر از سطح فعلی است. در یک مورد بسیار صعودی، ارز دیجیتال پیشرو بر اساس ارزش بازار می تواند شانسی برای بازپس گیری اوج قیمت خود یعنی 69000 دلار داشته باشد. برای اینکه این اتفاق بیفتد، قیمت بیت کوین باید بین 63329 تا 67999 دلار وارد منطقه عرضه شود و در بازه زمانی روزانه به 65664 دلار از خط وسط خود بشکند و بسته شود. چنین حرکتی ادامه روند صعودی را تایید می کند.

چشم انداز قیمت بیت کوین همانطور که گلاسنود به افزایش جریان سرمایه در بازار بیت کوین اشاره می کند.
BTC/USDT 1-day chart

در مقابل، سود اولیه می تواند منجر به کاهش قیمت بیت کوین به زیر آستانه 55000 دلار شود. اگر فروشندگان راه خود را داشته باشند، کاهش قیمت BTC می تواند 50000 دلار را آزمایش کند.

توجه کنید که نسبت سود خروجی مصرف شده (SOPR) در 2.10 نشان می دهد که ممکن است عقب نشینی رخ دهد. به عنوان یک میانگین متحرک 30 روزه (MA)، هر زمان که این نسبت بالاتر از 1 باشد، نشان می دهد که دارندگان توکن که روی سودهای تحقق نیافته نشسته اند، به سمت نقد کردن سود خود متمایل هستند.

فرض عقب نشینی با سر خوردن RSI به بالای 70 تشدید می شود، که نشان می دهد اگرچه بیت کوین برای فروش آماده نیست، اما در معرض خطر بالای تصحیح به عنوان پیامد یک دارایی بیش از حد خرید است.

منبع  (fxstreet.com)

سوالات کاربران درباره افزایش قیمت بیت کوین

بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال با ارزش بازار است، یک ارز مجازی که برای خدمت به عنوان پول طراحی شده است. این شکل پرداخت نمی تواند توسط هیچ شخص، گروه یا نهاد واحدی کنترل شود، که نیاز به مشارکت شخص ثالث را در طول تراکنش های مالی از بین می برد.

آلت‌کوین‌ها به غیر از بیت‌کوین، هر ارز دیجیتالی هستند، اما برخی اتریوم را نیز غیرآلت‌کوین می‌دانند، زیرا فورکینگ از طریق این دو ارز دیجیتال اتفاق می‌افتد. اگر این درست باشد، پس لایت کوین اولین آلتکوین است که از پروتکل بیت کوین فورک شده است و بنابراین، نسخه «بهبود» آن است.

استیبل کوین ها ارزهای رمزپایه ای هستند که به گونه ای طراحی شده اند که قیمت ثابتی داشته باشند و ارزش آنها توسط ذخیره دارایی ای که نشان می دهد پشتیبانی می شود.
برای رسیدن به این هدف، ارزش هر یک از استیبل کوین‌ها به کالا یا ابزار مالی، مانند دلار آمریکا (USD) متصل می‌شود که عرضه آن توسط یک الگوریتم یا تقاضا تنظیم می‌شود.
هدف اصلی استیبل کوین ها، فراهم کردن یک رمپ روشن/خاموش برای سرمایه گذارانی است که مایل به تجارت و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند.
استیبل کوین‌ها همچنین به سرمایه‌گذاران اجازه می‌دهند ارزش خود را ذخیره کنند، زیرا ارزهای دیجیتال، به طور کلی، در معرض نوسان هستند.

تسلط بیت کوین نسبت ارزش بازار بیت کوین به کل سرمایه بازار تمام ارزهای دیجیتال است. این تصویر روشنی از علاقه بیت کوین در بین سرمایه گذاران ارائه می دهد.
تسلط بالای BTC معمولاً قبل و در طول دوره صعودی اتفاق می افتد، که در آن سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال نسبتاً پایدار و با ارزش بازار بالا مانند بیت کوین متوسل می شوند.
کاهش تسلط بیت کوین معمولاً به این معنی است که سرمایه گذاران سرمایه و/یا سود خود را در جستجوی بازدهی بالاتر به سمت آلتکوین ها می برند، که معمولاً باعث افزایش رشد آلت کوین ها می شود.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 9,986
بازارها: 790
ارزش بازار: 128.22 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 3.05 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.64%