مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

LBLOCK – لاکی بلاک بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار 2022

LBLOCK – لاکی بلاک بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار 2022

LBLOCK – لاکی بلاک بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار

سود در کیف پول های کریپتو با بهترین کریپتو زیر یک دلار در سال 2022 به دست آورید.

اگرچه می‌تواند بی‌ثبات باشد، اما می‌دانیم که رمزارز ثابت کرده است که اگر به درستی انجام شود، یک طبقه دارایی سودآور برای سرمایه‌گذاری است.
ارزهای رمزپایه با قیمت زیر یک دلار می توانند به ویژه مثمر ثمر باشند، زیرا می توانند زمینه ای برای بازدهی سه رقمی (یا حتی چهار رقمی) برای سرمایه گذاران باهوش فراهم کنند.

صدها ارز دیجیتال بالقوه برای سرمایه گذاری در بازار وجود دارد، اگرچه یکی از مواردی که در زمان های اخیر توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است لاکی بلاک است.
به نظر می‌رسد این پلت‌فرم قرعه‌کشی رمزنگاری به دلیل موارد استفاده هیجان‌انگیز و نقشه راه پرخاطره‌ای که دارد، موج ایجاد می‌کند – و آن را انتخاب ما برای بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار در حال حاضر می‌کند.

LBLOCK - لاکی بلاک بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار

Lucky Block چیست؟ - مروری جامع

LBLOCK – لاکی بلاک بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار

 لاکی بلاک چیست و چرا همه در مورد این ارز دیجیتال هیجان زده هستند؟
به زبان ساده، Lucky Block یک پلت فرم قرعه کشی است. که بر روی زنجیره هوشمند Binance ساخته شده است.
همانطور که توسط آکادمی بایننس تعریف شده است، زنجیره هوشمند بایننس (BSC) یک شبکه بلاک چین است که راهی را برای توسعه دهندگان ارائه می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز (dApps) با قابلیت قرارداد هوشمند بسازند.

لاکی بلاک از قدرت این شبکه بلاک چین برای ارائه یک تجربه قرعه کشی رمزنگاری که سریع تر، منصفانه تر و شفاف تر از سیستم های قرعه کشی سنتی است، استفاده می کند.
بسیاری از مردم می‌دانند که بخت‌آزمایی‌های قدیمی معمولاً توسط نهادهای متمرکزی انجام می‌شوند که تجربه کاربر را در فهرست اولویت‌ها قرار می‌دهند.
علاوه بر این، اگرچه این نهادها بیشتر درآمد بخت آزمایی را به امور خیریه اهدا می کنند، اغلب مشخص نیست که این پول کجا می رود و به چه کسانی کمک می کند.

از آنجایی که لاکی بلوک کاملاً غیرمتمرکز خواهد بود، همه تراکنش‌ها به صورت عمومی در دفتر کل قابل مشاهده خواهند بود.
این بدان معنی است که تلاش های خیریه لاکی بلاک به وضوح به نمایش گذاشته می شود و شفافیت بالایی را تضمین می کند.
علاوه بر این، این پلتفرم روی LBLOCK، توکن بومی Lucky Block اجرا خواهد شد. با استفاده از LBLOCK به جای ارز فیات، برندگان لوتو می توانند جوایز خود را بسیار سریعتر از سیستم های قدیمی دریافت کنند!

LBLOCK - لاکی بلاک بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار

جدای از استفاده برای توزیع برنده ها، LBLOCK به روش های دیگری نیز استفاده خواهد شد. همانطور که در وایت پیپر لاکی بلاک ذکر شده است، کاربران می توانند با استفاده از LBLOCK بلیت های لوتو بخرند و هزینه پرداخت کنند.
جالب توجه است، بخشی از تمام هزینه‌های پرداخت شده در پلتفرم Lucky Block «سوزانده» می‌شود و به مرور زمان عرضه کلی را کاهش می‌دهد.

همانطور که توسط CoinDesk گزارش شده است، سوزاندن توکن یک “رویداد کاهش تورم” ایجاد می کند که به افزایش قیمت یک ارز دیجیتال کمک می کند.
این به این دلیل است که با کاهش عرضه در گردش، توکن‌های باقی‌مانده کمیاب‌تر می‌شوند و ارزش آن‌ها افزایش می‌یابد. به طور کلی، این عنصر از توکن لاکی بلوک بسیار مهم است و یک انگیزه کلیدی برای نگه داشتن توکن درازمدت خواهد بود.

داستان لاکی بلاک Lucky Block تا اینجای کار - بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار

اکنون که می دانید ایده ی لاکی بلاک چیست، بیایید نگاهی به سفر پلتفرم برای رسیدن به این نقطه بیندازیم.

سر و صدا در مورد بلوک لاکی در سه ماهه چهارم 2021 زمانی که توکن LBLOCK مرحله پیش فروش خود را طی کرد، شروع شد.

در این مرحله، سرمایه‌گذاران می‌توانند LBLOCK را تنها با 0.00015 دلار به ازای هر توکن خریداری کنند. – بسیار کمتر از قیمت راه‌اندازی مورد نظر.

پیش فروش بلوک خوش شانس تقریباً دو هفته زودتر از موعد مقرر فروخته شد و سرمایه گذاران تمام 32.5 میلیارد توکن پیشنهادی را خریداری کردند.
این مبلغ قابل توجه 5.7 میلیون دلار برای پلتفرم جمع آوری کرد و توکن را برای فهرست PancakeSwap آن به خوبی تنظیم کرد.

PancakeSwap یک صرافی غیرمتمرکز رمزنگاری (DEX) است که برای مبادله توکن‌های BEP-20، که استاندارد توکن زنجیره هوشمند بایننس است، استفاده می‌شود.

LBLOCK قرار بود در اوایل فوریه در PancakeSwap راه‌اندازی شود، اما در حالی که سرمایه‌گذاران برای خرید توکن‌ها فریاد می‌زدند، راه‌اندازی آن تا 26 ژانویه انجام شد.
در عرض دو روز پس از فهرست شدن در بورس، قیمت LBLOCK به میزان باورنکردنی 890 درصد افزایش یافت و به ارزش 140 میلیون دلاری رسید.
سرمایه‌گذارانی که با قیمت پیش‌فروش خرید کرده‌اند، حتی بهتر عمل کردند، زیرا سکه بازدهی بیش از 2000 درصدی را برای آنها به ارمغان آورد.

LBLOCK - لاکی بلاک بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار

قیمت LBLOCK از زمان رسیدن به بالاترین سطح تاریخ 0.0032 دلار در 29 ژانویه، اندکی کاهش یافته است – اگرچه برای یک لیست جدید انتظار می رود این اتفاق بیفتد. نگاهی به نمودار قیمت نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد LBLOCK سطح حمایت قوی در حدود 0.0010 دلار را رد کرده است، که در روز گذشته حرکت صعودی را ایجاد کرده است.

با نگاهی به آینده، اگر بلاک لاکی بتواند از الگوی گوه نزولی که قیمت در آن گرفتار شده است خارج شود، اولین هدف قیمت، بالاترین رکوردهای ثبت شده در هفته گذشته خواهد بود. اگر این موارد نقض شوند، ممکن است LBLOCK به سمت منطقه 0.0050 دلاری حرکت کند – یک منطقه روانی قوی.
اگر این اتفاق بیفتد، منجر به سودی نزدیک به 300 درصد نسبت به قیمت امروز می‌شود و به LBLOCK ارزش بازار کاملاً رقیق‌شده 300 میلیون دلاری می‌دهد.

چرا در لاکی بلاک سرمایه گذاری کنیم؟ - سه مزیت کلیدی

با توجه به واکنش چشمگیر سکه به فهرست شدن در PancakeSwap و این واقعیت که بسیاری از رسانه های اصلی (مانند The Herald) در مورد LBLOCK نوشته اند، طبیعی است که در مورد مزایایی که سرمایه گذاری در Lucky Block می تواند ارائه دهد تعجب کنیم.

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا سه دلیل اصلی برای در نظر گرفتن اضافه کردن LBLOCK به سبد ارزهای دیجیتال خود آورده شده است:

سرمایه گذاران سود سهام مستمر دریافت می کنند

یکی از مشوق‌های اصلی سرمایه‌گذاران برای نگهداری بلندمدت LBLOCK این است که دارندگان سود سهام را مستقیماً از طریق برنامه Lucky Block دریافت می‌کنند.
تخصیص 10٪ از هر استخر جکپات به عنوان پاداش به دارندگان LBLOCK برگردانده می شود – بنابراین هرچه استخرهای جایزه بزرگتر باشد، پاداش برای دارندگان بیشتر است.

این جنبه از توکن LBLOCK به این معنی است که دارندگان از رشد پایگاه کاربر پلتفرم در طول زمان سود می برند. علاوه بر این، بازده ارائه شده جذاب است، به ویژه در مقایسه با سایر طبقات دارایی.
همانطور که در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر از Lucky Block اشاره شد، سرمایه گذارانی که 1000 دلار از توکن را برای یک سال کامل نگهداری می کنند، بازدهی 19.2٪ در سال را خواهند داشت.

راه اندازی برنامه آینده

25000 عضو گروه تلگرام لاکی بلاک مشتاقانه منتظر انتشار اپلیکیشن موبایل در 21 مارس هستند.
در کنار اپلیکیشن کریپتو موبایل، توسعه دهندگان Lucky Block یک اپلیکیشن دسکتاپ نیز راه اندازی خواهند کرد که به کاربران اجازه می دهد تا قبل از شروع قرعه کشی پلتفرم در ۲۵ مارس، با این پلتفرم آشنا شوند.
پس از شروع، کاربران بلوک لاکی می‌توانند بلیط‌هایی را برای شرکت خریداری کنند، در حالی که دارندگان LBLOCK شروع به ایجاد پرداخت سود سهام ثابت خواهند کرد.

LBLOCK - لاکی بلاک بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار

لیست بایننس بالقوه

با توجه به CoinMarketCap، بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان از نظر حجم معاملات است – و به نظر می رسد لاکی بلاک به زودی به این صرافی اضافه خواهد شد. توسعه‌دهندگان Lucky Block در حال برنامه‌ریزی یک برنامه فهرست‌بندی در ماه فوریه هستند، با این هدف که قبل از پایان سه ماهه سوم 2022 در بورس فهرست شوند.

در کنار فهرست بایننس در نظر گرفته شده، تیم لاکی بلاک همچنین در حال ثبت لیست در صرافی های متمرکز اصلی، از جمله Crypto.com، FTX، KuCoin و OKEx است. اگر LBLOCK در این پلتفرم‌ها فهرست شود، به میزان قابل توجهی سهولت معامله‌گران خرده‌فروش را افزایش خواهد داد، بنابراین منبع دیگری از شتاب قیمت را اضافه می‌شود.

نحوه خرید لاکی بلاک در 4 مرحله سریع

اکنون که Lucky Block در PancakeSwap فهرست شده است، برای سرمایه گذاران ساده است که این توکن را در دست بگیرند. اگرچه در ابتدا می‌تواند دلهره‌آور باشد، اما کل فرآیند نسبتاً کوتاه است و می‌توان آن را بدون تجربه قبلی تکمیل کرد.

بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا چهار مرحله برای خرید بلوک لاکی وجود دارد:

مرحله 1 – یک کیف پول رمزنگاری سازگار با BSC را باز کنید.

از آنجایی که LBLOCK یک توکن BEP-20 است، به یک کیف پول رمزنگاری نیاز دارید که بتواند به زنجیره هوشمند Binance متصل شود. بسیاری از کیف‌پول‌ها این ویژگی را ارائه می‌کنند، اگرچه دو مورد از معتبرترین کیف‌پول‌ها MetaMask و کیف پول Binance Trust هستند.

نحوه خرید Lucky Block در 4 مرحله سریع - 1

مرحله 2 – خرید بایننس کوین (BNB)

همچنین به مقداری بایننس کوین (BNB) نیاز دارید، زیرا این توکن برای تبادل LBLOCK در PancakeSwap استفاده می‌شود. شما می توانید BNB را از اکثر کارگزاران بزرگ و صرافی های ارز دیجیتال خریداری کنید. هنگامی که مقداری BNB خریداری کردید، آن را به کیف پول رمزنگاری خود ارسال کنید.

مرحله 3 – کیف پول را به PancakeSwap متصل کنید.

به وب سایت PancakeSwap بروید. و روی «Connect Wallet» کلیک کنید. دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا کیف پول خود را به صرافی متصل کنید.

مرحله 4 – بلوک لاکی را بخرید.

اکنون می توانید برای خرید لاکی بلوک اقدام کنید! می‌توانید با رفتن به بخش «Tokens» و جستجوی «لاکی بلوک» رمز را پیدا کنید. همچنین، می‌توانید روی کادر سفارش در صفحه «Exchange» کلیک کنید و آدرس قرارداد لاکی بلاک (0x2cD96e8C3FF6b5E01169F6E3b61D28204E7810Bb) را جای‌گذاری کنید.

نحوه خرید Lucky Block در 4 مرحله سریع - 4

در هر صورت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقدار BNB را که می‌خواهید با LBLOCK مبادله کنید، انتخاب کنید، دوباره بررسی کنید همه چیز درست است و تعویض را تأیید کنید. پس از این، توکن های LBLOCK شما در کیف پول رمزنگاری مرتبط شما قرار می گیرند.

مطالب پیشنهادی برای مطالعه بهترین ارز دیجیتال زیر یک دلار

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%