مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

10 ارز دیجیتال برتر فوریه 2022 با بهترین عملکرد

10 ارز دیجیتال برتر فوریه 2022 با بهترین عملکرد

10 ارز دیجیتال برتر برای سرمایه گذاری 2022

ارزهای دیجیتال با بهترین عملکرد همیشه بهترین سود را برای سرمایه گذاران خود دارند.

سال 2021 یک سال رکورد برای ارزهای دیجیتال بود زیرا مردم شاهد افزایش ارزش بازار جهانی کریپتو برای مدت کوتاهی به 3 تریلیون دلار بودند.
بیت کوین که بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار است، شاهد افزایش قیمت‌های صعودی مکرر بود، در حالی که سایر آلت‌کوین‌های اصلی و حتی میم کوین‌ها مورد توجه قرار گرفتند.
سایر ارزهای دیجیتال مانند NFT در کنار هنرهای زیبا در خانه‌های حراج مجازی بزرگ به میلیون‌ها دلار فروخته می‌شوند. ارزهای دیجیتال برتر همچنان در چندین جنبه از فعالیت‌های مالی دولتی، تجاری و شخصی مورد توجه قرار می‌گیرند. جامعه ما به طور فزاینده ای به سمت دیجیتال هدایت می شود، به طوری که ارائه دهندگان خدمات مالی به دنبال ارزهای دیجیتال با بهترین عملکرد برای ایجاد یک مدل ارز دیجیتال و اطمینان از اینکه شرکت ها می توانند خدمات مالی را به شیوه ای اقتصادی و کارآمد ارائه دهند، می گردند.
در اینجا، ما سودآورترین ارزهای دیجیتال در فوریه 2022 را فهرست می کنیم.

5 بهترین ارز دیجیتال جدید برای سرمایه گذاری در سال 2022

بیت کوین

بیت کوین در سال 2021 از 65000 دلار آمریکا عبور کرد، اما پس از سقوط BTC و دوباره به خواب رفتن، موفقیت بسیار کوتاه مدت بود. به زیر 40000 دلار آمریکا رسید. اما در حال حاضر، بیت کوین در حال مبارزه از حالت نزولی خود است و در حال حاضر حدود 43000 دلار آمریکا در حال چرخش است. کارشناسان بر این باورند که ارزش قیمت بیت کوین در آینده به شدت کاهش خواهد یافت.

اتریوم

اتریوم هم یک ارز دیجیتال و هم یک پلتفرم بلاک چین است و همچنین یکی از برنامه های مورد علاقه توسعه دهندگان است زیرا برنامه های بالقوه آن مانند قراردادهای هوشمند می توانند به طور خودکار شرایط مورد نیاز و NFT ها را اجرا کنند. از زمان آغاز به کار، اتریوم شاهد نوسانات عمده قیمت بوده است، اما به طور پیوسته به افزایش ارزش خود ادامه داده است.

تتر

همانطور که می دانیم، برخلاف برخی از ارزهای دیجیتال اصلی، تتر یک استیبل کوین است، به این معنی که توسط ارزهای فیات مانند دلار آمریکا و یورو پشتیبانی می شود و به طور فرضی ارزشی برابر با یکی از آن ارزش ها حفظ می کند. این نشان می‌دهد که ارزش تتر نسبت به سایر ارزهای دیجیتال ثابت می‌ماند و سرمایه‌گذارانی را که به دنبال گزینه‌های باثبات هستند، جذب می‌کند.

بایننس کوین

بایننس کوین شکلی از ارز دیجیتال است که سرمایه گذاران می توانند از آن برای تجارت و پرداخت هزینه در بایننس، یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری در جهان استفاده کنند. از زمان راه‌اندازی، BNB معاملات را در پلتفرم مبادلات خود تسهیل کرده است. اکنون می توان از آن برای تجارت و مبادله سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و اتریوم استفاده کرد.

اکسی اینفینیتی Axie Infinity

Axie Infinity یک بازی تجاری و مبارزه ای مبتنی بر بلاک چین است که تا حدی متعلق به بازیکنان آن است و اداره می شود.
این بازی از برخی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین جهان الهام گرفته شده است که به بازیکنان امکان می‌دهد موجودات مبتنی بر نشانه‌هایی را که به نام Axies شناخته می‌شوند، جمع‌آوری، پرورش دهند، و بجنگند. Axie Infinity به یکی از محبوب ترین بازی های رمزنگاری تبدیل شده است که منجر به افزایش ارزش بازار آن شده است.

دیسنترالند Decentraland

Decentraland خود را به عنوان یک پلتفرم واقعیت مجازی می‌شناسد که از بلاک چین اتریوم پشتیبانی می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد محتوا و برنامه‌های کاربردی ایجاد، تجربه و کسب درآمد کنند.
در دنیای مجازی آن، کاربران یا سرمایه‌گذاران MANA می‌توانند زمین‌هایی را خریداری کنند که بعداً می‌توانند در آن جابجا شوند، بر روی آن بسازند و درآمد کسب کنند.

ارز دیجیتال ترا یا لونا Terra

کارشناسان بر این باورند که وقتی بیت کوین سقوط می کند، تقریباً سایر ارزهای دیجیتال با آن سقوط می کنند. همان‌طور که گفته شد، تعدادی از دارایی‌های دیجیتال عادت به عملکرد بهتر از بازارهای نزولی دارند، که یکی از آنها Terra و توکن زیربنایی آن LUNA است. در هفته آخر ژانویه، LUNA بیش از 52 درصد افزایش یافت.

اولانچ Avalanche

Avalanche، ستاره در حال ظهور بازار ارزهای دیجیتال، دارای ارزش بازار کاملاً چشمگیر و به طور تصاعدی در حال افزایش است.
اما در حالی که قیمت کاهش می یابد، فعالیت ها در اکوسیستم اولانچ در حال افزایش است. این رمزارز اخیراً به یکی از بزرگترین شرکت‌های فناوری، Deloitte، دسترسی پیدا کرده است تا پروژه‌ای را اجرا کند که به دولت‌های محلی کمک می‌کند تا کمک‌های امدادی را از FEMA دریافت کنند.

ارز دیجیتال فانتوم Fantom

Fantom از ابتدای سال جاری تا کنون 13 درصد کاهش داشته است. اما کریپتو با افزایش 18000 درصدی رشد تراکنش در سال 2021 تقریباً 3000 درصد افزایش یافت. در حال حاضر، اکثر توسعه دهندگان برای ساختن پلتفرم ها و برنامه های غیرمتمرکز به سمت Fantom هجوم آورده اند. همچنین، برخی از کارشناسان معتقدند که یکی از ارزهای دیجیتال کم ارزش در بازار است.

ارز دیجیتال پالیگان Polygon

Polygon اولین پلتفرم با ساختار مناسب و با کاربری آسان برای مقیاس‌بندی اتریوم و توسعه زیرساخت است. مؤلفه اصلی آن Polygon SDK است، یک چارچوب ماژولار و منعطف که از ساخت انواع مختلفی از برنامه ها پشتیبانی می کند.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 9,986
بازارها: 790
ارزش بازار: 128.22 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 3.05 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.64%