مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

5 دلیل برای محافظت از اتریوم و بیت کوین با LockYourCrypto Over Curve و Aave

5 دلیل برای محافظت از اتریوم و بیت کوین با LockYourCrypto Over Curve و Aave

5 دلیل برای محافظت از اتریوم و بیت کوین با LockYourCrypto Over Curve و Aave

این یک کار چالش برانگیز است که هنگام معامله در سهام یا ارزهای دیجیتال از اشتیاق بیشتر خودداری کنید. بسیاری از این معامله گران یا سرمایه گذاران در نهایت پول گرانبهای خود را از دست می دهند. اکثر معامله‌گران فعال و با تجربه فرصت پیوستن یا خروج از یک رالی یا رکود را به دلیل زمان‌بندی ضعیف از دست می‌دهند. حرکات معاملاتی به عوامل بازار و اصول شرکت بستگی دارد که پشت یک سهام یا یک ارز دیجیتال قرار دارند.

اگر یک سرمایه‌گذار مبتدی در حوزه ارزهای دیجیتال هستید یا فردی هستید که به یک معامله گر وسواسی-اجباری تبدیل می‌شوید، اکنون زمان آن است که به OCD پیشنهاد دهید. LockYourCrypto برای کمک به معامله گران طراحی شده است تا عادات و روال معاملاتی خود را کنترل کنند.

5 دلیل برای محافظت از اتریوم و بیت کوین با LockYourCrypto Over Curve و Aave

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و معامله گران و سرمایه گذاران

امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) به معامله گران و سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا بدون کمک گرفتن از بانک یا کارگزار یا پاسخگویی به هیچ مقام دولتی یا تنظیم کننده مالی به خدمات مالی دسترسی داشته باشند. به غیر از LockYourCrypto، دو پلتفرم محبوب DeFi دیگر Curve و Aave هستند که چندین مزایا و ویژگی را به کاربران ارائه می دهند. بیایید نگاهی به پنج دلیلی بیندازیم که چرا باید LockYourCrypto را به Aave و Curve ترجیح دهید.

  1. کیف پول های غیر حضانت
  2. صرافی غیرمتمرکز
  3. نرخ های بهره بالا
  4. وثیقه انعطاف پذیر
  5. حاکمیت جامعه

کیف پول های غیر حضانت

LockYourCrypto از کاربران می‌خواهد که کیف پول غیرحضوری خود را برای دسترسی به پلتفرم متصل کنند.

کیف پول های غیر حضانت چیست؟

کیف پول های غیر حافظ به گونه ای طراحی شده اند که به کاربران کنترل کامل بر وجوه خود را بدهند. آنها اطمینان می دهند که کاربران مجبور نیستند برای مدیریت دارایی های خود به پلتفرم متکی باشند. MetaMask و MyEtherWallet دو نمونه بارز کیف پول های غیر حضانت هستند.

از طرف دیگر، کاربران Curve و Aave وجوه خود را به قرارداد هوشمند پلتفرم واریز می کنند. این بدان معناست که کاربران دارایی های خود را به پلتفرم می سپارند. اگرچه هر دو Aave و Curve شهرت زیادی در بین کاربران خود ایجاد کرده‌اند، اما همیشه جایی برای نوآوری وجود دارد که با LockYourCrypto انجام می‌شود، که یک لایه امنیتی اضافی برای ارائه آرامش خاطر فراهم می‌کند.

5 دلیل برای محافظت از اتریوم و بیت کوین با LockYourCrypto Over Curve و Aave

صرافی غیرمتمرکز

LockYourCrypto بر روی صرافی غیرمتمرکز (DEX) ساخته شده است، که تمام بازیگران خارجی غیرضروری مانند مقامات دولتی، تنظیم‌کننده‌های مالی، یا ناظران را از بین می‌برد. DEX به کاربران این امکان را می دهد تا تجارت ارزهای دیجیتال خود را با هزینه های بسیار کم و در نزدیک ترین فاصله به زمان واقعی انجام دهند. این نوعی آزادی و آزادی است که سرمایه گذاران و معامله گران را به صفحه معاملات خود چسبانده است. هر کسی می‌تواند از یک مبادله سریع و آسان بین ارزهای دیجیتال مختلف لذت ببرد، که آن را برای معامله‌گرانی که به دنبال استفاده از فرصت‌های بازار هستند، ایده‌آل می‌کند.

برعکس، هر دو Curve و Aave یک صرافی غیرمتمرکز داخلی ندارند، که کاربران خود را مجبور می کند برای تجارت ارزهای دیجیتال خود به صرافی های خارجی تکیه کنند. جدای از زمان‌بر و پرهزینه بودن، جابجایی بین DEX‌های مختلف می‌تواند تمرکز کاربران را از دست بدهد.

5 دلیل برای محافظت از اتریوم و بیت کوین با LockYourCrypto Over Curve و Aave

نرخ های بهره بالا

اگر می خواهید نرخ بهره بهتری به دست آورید، LockYourCrypto شما را تحت پوشش قرار می دهد. برخی از بالاترین نرخ‌های بهره را در فضای DeFi ارائه می‌کند، با نرخ‌هایی تا 25 درصد در آوریل برای دارایی‌های خاص. علاوه بر این، می‌توانید بازدهی قابل توجهی از دارایی‌های ارز دیجیتال خود به دست آورید، که می‌تواند به ویژه در محیطی با نرخ بهره پایین جذاب باشد.

در مقابل، نرخ‌های بهره ارائه شده توسط Curve و Aave در سطح پایینی قرار دارند و معمولاً بین 2 تا 10 درصد در آوریل متغیر هستند. با این وجود، این نرخ ها همچنان در برابر بانک های سنتی رقابتی است.

وثیقه انعطاف پذیر

با LockYourCrypto، می‌توانید طیف گسترده‌ای از دارایی‌ها، از جمله ارز دیجیتال، سهام و املاک و مستغلات را وثیقه کنید. این گزینه ها و انعطاف پذیری بیشتری را در هنگام استفاده از پلتفرم به شما می دهد. به عنوان مثال، می توانید از املاک و مستغلات خود به عنوان وثیقه برای گرفتن وام استفاده کنید. به این ترتیب، همچنان می توانید دارایی املاک خود را حفظ کنید و نقدینگی مورد نیاز را دریافت کنید.

از سوی دیگر، Curve و Aave فقط برای وثیقه کردن دارایی‌های ارزهای دیجیتال طراحی شده‌اند. اگرچه هر دوی این پلتفرم‌ها طیف گسترده‌ای از دارایی‌های رمزنگاری را برای انتخاب ارائه می‌دهند، LockYourCrypto با وثیقه‌سازی انعطاف‌پذیرتر است، که آن را بسیار جذاب‌تر از دو مورد دیگر می‌کند.

وثیقه انعطاف پذیر - 5 دلیل برای محافظت از اتریوم و بیت کوین با LockYourCrypto Over Curve و Aave

حاکمیت جامعه

یک جامعه غیرمتمرکز از کاربران، LockYourCrypto را اداره می کند. این بدان معناست که آنها می توانند تغییرات احتمالی یا پیشنهادی در پلتفرم را پیشنهاد و رأی دهند. این به پلت فرم اجازه می دهد تا با گذشت زمان به گونه ای تکامل یابد که با علایق بزرگتر کاربرانش هماهنگ باشد. به عنوان مثال، اگر هر کاربری بخواهد دارایی جدیدی را به پلتفرم اضافه کند یا تغییراتی در نرخ های بهره ارائه شده ایجاد کند، می تواند این تغییرات را پیشنهاد داده و به آن رای دهد.

برعکس، این تیم های توسعه هستند که هم Curve و هم Aave را اداره می کنند. جامعه در مورد تغییرات پیشنهادی برای هر یک از پلتفرم‌ها حرف کمی دارد یا اصلاً حرفی ندارد.

پیشنهاد مطالعه 

تفاوت NFT و DeFi (با جدول)

جمع بندی کلیدی

ناگفته نماند که امور مالی غیرمتمرکز به عنوان فضایی هیجان انگیز و به سرعت در حال تکامل ظاهر شده است. پلتفرم هایی مانند LockYourCrypto به دستیابی به چیزهای غیرقابل تصور در دنیای مالی غیرمتمرکز کمک می کنند.

همانطور که اکوسیستم DeFi به رشد و بلوغ خود ادامه می‌دهد، می‌توان انتظار داشت که پلتفرم‌ها و ویژگی‌های نوآورانه‌تری ظهور کنند که دسترسی، انعطاف‌پذیری و کنترل بیشتری بر زندگی مالی‌شان برای کاربران فراهم می‌کند.

می توانید از LockYourCrypto برای انتخاب درست و به موقع سرمایه گذاری استفاده کنید و به جای تماشای فرو رفتن آن در شن و ماسه، درآمد کسب کنید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 9,986
بازارها: 790
ارزش بازار: 128.22 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 3.05 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.64%