مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

اخبار دیفای: مشکلات چند زنجیره ای و آینده Synthetix

اخبار دیفای: مشکلات چند زنجیره ای و آینده Synthetix

سرویس پرطرفدار پل‌سازی، Multichain، با پایین آمدن مسیرهای پل‌سازی در چندین زنجیره، مشکل را می‌بیند. تنها با یک توییت کوتاه از تیم Multichain، کاربران با سوالات بیشتری نسبت به پاسخ مواجه می شوند. در همین حال، موسس Synthetix، Kain Warwick، آینده را برای Synthetix در یک نقشه راه دقیق ترسیم می کند. در نهایت، زنجیره Cosmos متمرکز بر حریم خصوصی، Penumbra، از صرافی غیرمتمرکز نقدینگی متمرکز خود (DEX) رونمایی کرد.

هفته بزرگ! بیایید ببینیم هفته گذشته در DeFi چه اتفاقی افتاد.

بررسی کلی: آیا بازارها کاری انجام می دهند؟

ارزش کل قفل شده (TVL) در تمام زنجیره‌ها همچنان ثابت باقی می‌ماند و تنها با کاهش 0.04 درصدی در طول هفته، با کاهش نوسانات بازار، ثابت می‌ماند. حرکت های قابل توجه در TVL شامل زنجیره های ماشین مجازی اتریوم (zkEVM) با دانش صفر، Polygon zkEVM و zkSync Era است که به ترتیب شاهد رشد سالم 45 و 14 درصدی بودند.

منبع: DeFiLlama
منبع: DeFiLlama

به Alpha Central خوش آمدید

ردیابی کیف پول مهارت بسیار خوبی است، به خصوص اگر در حال معامله توکن‌های با سرمایه کوچک در زنجیره هستید. ثور هارتویگسن نکاتی را در مورد ردیابی کیف پول و نحوه تسلط بر آن با ابزارهایی مانند Nansen، Debank و Arkham Intelligence به اشتراک می گذارد.

DeFi Edge با بنیانگذار Redacted Cartel، 0xSami، غواصی عمیق در جنگ‌های جمع‌آوری، زنجیره‌هایی که در مورد آنها خوش‌بینانه است، تحقیقات DeFi و مورد استفاده برای استیبل کوین آینده Redacted Cartel، DINERO، مصاحبه می‌کند.

مساری عمیقاً به «Endgame» MakerDAO می پردازد و عناصر نقشه راه آینده MakerDAO و معنای آن برای کاربران و دارندگان توکن را پوشش می دهد.

اتریوم: مشکلات چند زنجیره ای

همانطور که Multichain ادعا می کند، مسیرهای پل زدن در Multichain به Kava، Polygon zkEVM و zkSync Era به دلیل مشکلات فنی از بین می روند. سایر دلالان انتظار بدتر از این را دارند زیرا شایعات تایید نشده در مورد دستگیری تیم Multichain در چین منتشر می شود و این مسئله ایمنی وجوه سپرده شده در این پلتفرم را مطرح می کند.

تجمیع کننده DEX، Matcha، ارتقای جدید خود را منتشر می کند – بهبود سرعت تایید تجارت، کاهش شکست های تجاری تا 85٪ و مدیریت هزینه های گاز برای کاربران، برای ایجاد یک تجربه تجارت بدون اصطکاک در پلت فرم.

اینورس فاینانس جریان DBR را برای سهامداران توکن حاکمیتی اینورس فاینانس، INV معرفی می‌کند و منبع جدیدی از ابزار را برای سهامداران INV فراهم می‌کند. DBR رمزی است که برای ارائه وام در بازار استقراض با نرخ ثابت Inverse Finance مورد نیاز است.

کارگزاری زنجیره ای پرایم، پروتکل پرایم، به نگرانی های امنیتی مطرح شده توسط انجمن دوستداران امنیت Web3، Dilation Effect، در موضوعی در اوایل هفته پرداخته است. وجوه در حال حاضر امن است و پس از رفع مشکل، توضیح مفصلی توسط تیم ارائه خواهد شد.

پروتکل اهرمی قابل ترکیب، گیربکس، مجموعه ای از پیشرفت های امنیتی را منتشر می کند، و همچنین cbETH را به مشتقات اهرمی اهرمی پشتیبان گیری شده مایع (LSD) و استخرهای Curve و Convex MiM به استراتژی های پشتیبانی خود اضافه می کند.

پروتکل انتشار LSD، شبکه Swell، سفر Swell را باز می کند، جایی که شرکت کنندگان علاقه مند می توانند با نگه داشتن SwETH یا با ارائه نقدینگی در استخرهای نقدینگی انتخاب شده، امتیاز کسب کنند (معروف به “مروارید”). این مرواریدها جزء لاینفک برنامه های حکومتداری آینده سول خواهند بود.

پروتکل پل زدن، Connext، انتزاع زنجیره ای را معرفی می کند، یک رابط نوآورانه که به کاربران اجازه می دهد با برنامه های غیرمتمرکز (DApps) تعامل داشته باشند و بدون توجه به اینکه در کدام زنجیره هستند، در بین زنجیره ها تراکنش کنند.

پلتفرم معاملاتی اهرمی، GammaSwap، وام های فلش ثابت را اعلام می کند، مکانیزم جدیدی که وام های فلش را در هر توکن و ساختار بازپرداخت انعطاف پذیر در وام را امکان پذیر می کند.

L2s: گزینه‌ها پروتکل‌ها را به جلو می‌برند.

پروتکل گل سرسبد گزینه های Arbitrum، Dopex، گزینه های تماس را به عنوان انگیزه معرفی می کند، که پروتکل ها را در هنگام تشویق کاربران، انعطاف پذیری بیشتری را ممکن می سازد. این کار از طریق استفاده از گزینه های سفارشی شده به جای انتشار گازهای گلخانه ای انجام می شود که با اهداف آنها از نظر انقضا، قیمت اعتصاب و سایر شرایط همسو هستند.

پروتکل گزینه ها، Premia، کاغذ سفید V3 خود را حذف می کند، ایجاد استخر بدون مجوز، نقدینگی متمرکز و چندین پیشرفت دیگر را برای افزایش کارایی سرمایه، ترکیب پذیری و پایداری پروتکل معرفی می کند.

پروتکل معاملاتی گزینه‌ها و دائمی‌ها، Lyra، ارتقای خود را در Optimism ارائه می‌کند و کارمزدهای بیشتری را برای ارائه‌دهندگان نقدینگی، بازارهای جدید Synthetix، و معاملات و تامین نقدینگی مبتنی بر USDC به این پلتفرم می‌آورد.

پروتکل Exotic Peg Hedging، Y2K Finance، توضیح دهنده خود را در Carousel منتشر می کند، ویژگی جدیدی که با راه اندازی آینده V2 کاهش می یابد. چرخ فلک به کاربران این امکان را می دهد که به طور خودکار موقعیت های خود را به دوره بعدی منتقل کنند و همچنین سپرده گذاری 24 ساعته را بر خلاف پنجره های سپرده فعلی فعال کنند.

بنیانگذار Synthetix، Kain، گام‌های بعدی را برای Synthetix منتشر می‌کند، از جمله برنامه‌هایی در مورد مشوق‌ها، بازخرید، سهام SNX و توزیع و غیره.

تجمیع کننده بازارساز خودکار (AMM)، Fibrous Finance، آلفای خود را در StarkNet راه اندازی می کند. جمع‌آورنده در حال حاضر از JediSwap، 10KSwap و mySwap پشتیبانی می‌کند و برنامه‌هایی برای ادغام SithSwap در دست اجرا دارد.

Polygon zkEVM برنامه هایی را برای کاهش هزینه های گاز در زنجیره تا حدود 20٪ در هفته های آینده اعلام می کند.

Polygon zkEVM DEX، Quickswap، معاملات دائمی را در این پلتفرم راه‌اندازی می‌کند و به کاربران اهرمی تا 50 برابر در این پلتفرم می‌دهد. در حال حاضر، BTC، ETH و MATIC perpetuals پشتیبانی می شوند.

Multichain DEX و تجمیع کننده، Kyber Network، مزارع Elastic خود را پس از کشف یک باگ در اوایل سال جاری مجدداً راه‌اندازی می‌کنند و در نتیجه مزارع متوقف می‌شوند بدون اینکه وجوه کاربر از بین برود.

RISC Zero با ترکیب خوش‌بینانه، لایه N، برای طراحی اولین سیستم اثبات تقلب ZK، ترکیبی از مجموعه‌های خوش‌بینانه و اثبات‌های دانش صفر، دو فناوری که تا حد زیادی به عنوان رقیب شناخته شده‌اند، همکاری می‌کند.

پروتکل زیرساخت کیف پول، Pimlico، در شبکه آزمایشی Scroll راه اندازی می شود و به کیف پول های فعال ERC-4337 اجازه می دهد تا در شبکه آزمایشی Scroll مستقر شوند.

Avalanche: نرخ های TradFi، اکنون در آوالانچ

پروتکل مبادله نرخ بهره، Voltz، نرخ های تأمین مالی شبانه مطمئن (SOFR) را برای بلاک چین بهمن منتشر می کند. SOFR مفهومی از امور مالی سنتی است که به طور موثر بر نرخ های بهره ای که ما در معرض آن هستیم تأثیر می گذارد. با آوردن SOFR به DeFi، کاربران می‌توانند محصولاتی را در SOFR پوشش دهند، حدس و گمان بسازند.

Ava Cloud را معرفی کرد، Ava Cloud، یک صفحه راه‌انداز Web3 که سازندگان را قادر می‌سازد تا با استفاده از راه‌حل بدون کد Ava Cloud، بلاک چین‌های کاملاً سفارشی را در Avalanche راه‌اندازی کنند.

کازماس: Penumbra Concentrated Liquidity DEX فعال می شود.

اپلیکیشن زنجیره‌ای متمرکز بر حریم خصوصی، Penumbra، DEX نقدینگی خصوصی و متمرکز خود را در شبکه آزمایشی خود منتشر می‌کند. DEX شامل اجرای دسته ای، نقدینگی متمرکز به سبک کتاب سفارش و آربیتراژ داخلی برای تکمیل سفارشات است.

زنجیره Cosmos، Nolus، این هفته در روز سه شنبه فعال می شود. هنگامی که پروتکل ارتباطات بلاک چین (IBC) ارتباطی با اسموز برقرار کرد، توکن آنها، NLS، از طریق راه‌اندازی توکن Streamswap منتشر می‌شود، جایی که کاربران می‌توانند OSMO را برای توکن‌های NLS قفل کنند.

حراج نقدینگی نوترون اکنون فعال است و تا 31 می ادامه خواهد داشت. کاربران می‌توانند ATOM یا axlUSDC را قفل کنند تا توکن‌های استخر نقدینگی NTRN-ATOM یا NTRN-axlUSDC را دریافت کنند. این توکن‌ها به دارندگان این امکان را می‌دهند که کارمزد معاملات، مشوق‌ها و قدرت رای در زنجیره کسب کنند.

یک هفته دیگر، یک ایردراپ دیگر

شایعاتی در مورد ایردراپ موردانتظار Layer Zero منتشر شده است که نشان می دهد عکس فوری برای ایردراپ گرفته شده است. این شایعه توسط تیم لایه صفر تایید و یا تکذیب نشده است.

پلتفرم StarkNet NFT، Mintsquare، کار بر روی این پلتفرم را متوقف می‌کند زیرا ربات‌ها سرویس را در پرتو هفته چهارم کمپین StarkNet Xplorer Argent تحت تأثیر قرار می‌دهند. کاربران همچنان می توانند NFT ها را بخرند یا بفروشند تا نیاز هفته جاری را برآورده کنند.

پلتفرم StarkNet perpetuals، RabbitX، airdrop خود را اعلام می کند و 2,000,000 توکن RBX را بین کمتر از 1,600 معامله گر در پلتفرم خود توزیع می کند.

بازار همچنان در حال افزایش است، اما سازندگان به‌روزرسانی‌های جدید را در پروتکل‌های خود ارائه می‌کنند.
به روز بمانید و منتظر نسخه هفته آینده باشید و به حمایت از پروژه های مورد علاقه خود، degens ادامه دهید!

منبع  (yahoo.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%