مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

SHIBA INU برای راه اندازی چهار پروژه آماده است! برای قیمت شیبا اینو چه معنایی دارد؟

SHIBA INU برای راه اندازی چهار پروژه آماده است! برای قیمت شیبا اینو چه معنایی دارد؟

پروژه shiba inu – قیمت شیبا اینو – ارز دیجیتال

شیبا اینو چهار پروژه بزرگ را اجرا می کند: آیا این منجر به افزایش قیمت شیبا اینو می شود؟

ارز دیجیتال شیبا اینو در حال برنامه ریزی برای ورود به شبکه دنیای مجازی متاورس است. سازندگان سکه دیجیتال در یک بلاگ درباره «SHIB: THE METAVERSE» توضیحاتی ارائه کرده‌اند. که تحت آن همه توکن‌های $SHIB، $LEASH، $BONE نقشی را در زمان انتشار مراحل بازی خواهند کرد.

همانطور که در این بلاگ آمده است. Shiba Inu’s Metaverse به یک محیط عظیم برای #ShibArmy تبدیل شده است. تا با هم رشد کنند، به اشتراک بگذارند، و سود ببرند.

به‌روزرسانی‌های اخیر پروژه shiba inu

در به‌روزرسانی‌های اخیر که توسط توسعه‌دهنده Shiba Inu، Shytoshi Kusama به اشتراک گذاشته شده است، SHIB: The Metaverse Lands ممکن است «خیلی زود» در دسترس قرار گیرد. Shibarium، راه حل لایه 2 Shiba Inu، مدت زیادی است که در حال توسعه است. با این حال، یکی از توسعه دهندگان، @kaaldhairya، اظهار داشت که راه حل لایه 2 در حال انتقال به مرحله بعدی توسعه است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، Shibarium، لایه 2 که SHIB: The Metaverse بر روی آن توسعه خواهد یافت، گزارش شده است که در فاز آلفا قرار دارد و ممکن است به زودی به فاز بتا تغییر مکان دهد. جدای از آن، توسعه دهنده شیبا اینو بینشی از سایر تحولات ارائه کرد.

رشد SHIBA INU - پیش بینی قیمت شیبا اینو

تاثیر پروژه shiba inu بر قیمت شیبا اینو

Shiba Inu در اوایل سال جاری اعلام کرده بود که آماده است تا «پورتال سوختگی» داخلی خود را راه‌اندازی کند. این پلت فرم روزانه توکن های SHIB را می سوزاند و آنها را از گردش خارج می کند. این توسعه باعث افزایش تقاضای آن و ایجاد کمبود در بازار خواهد شد که راه را برای رشد قیمت پایدار هموار می کند. این توسعه ممکن است تقاضا را افزایش دهد و کمبودی را در بازار ایجاد کند و سرعت رشد بلندمدت قیمت را تعیین کند.

Archangel عضو Growth Breed به‌روزرسانی‌هایی در مورد پیشرفت خود ارائه کرد و تأیید کرد که پورتال سوختگی در مراحل پایانی خود است. «می‌دانم درخواست‌های زیادی برای سوختگی وجود دارد. ما در مراحل پایانی ساختن پورتال سوختگی هستیم.”

بهترین رقبای شیبا اینو shiba inu با پتانسیل رشد عالی در سال 2022 برای سرمایه گذاری ارز دیجیتال 

SHIB: Metaverse که اخیراً رونمایی شده است از 100595 قطعه زمین تشکیل خواهد شد. هر طرح امکان تبدیل شدن به بخشی از محیط غوطه ور الهام گرفته از شیبا را فراهم می کند. با این حال، برخی از زمین‌ها قفل خواهند ماند زیرا مکان‌های کلیدی برای سفر در متاورس را نشان می‌دهند و خصوصی می‌مانند تا به عنوان مکان‌های مشترک استفاده شوند. این ها نشان دهنده راه ها (راهروها) هستند: خیابان ها، بلوارها و هاب ها، در حالی که جاده های عمومی برای خرید در دسترس خواهند بود.

SHIB با قیمت 0.00002614 دلار معامله می شود و پانزدهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار به ازای داده های CoinMarketCap است. با این حال، با تمام پروژه های آینده و Shib Metaverse، می توان انتظار داشت که قیمت Shiba Inu افزایش یابد.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%