مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

پروتکل جدید OpenSea برای رتبه بندی نادر بودن NFT

پروتکل جدید OpenSea برای رتبه بندی نادر بودن NFT

پروژه رتبه بندی کمیابی OpenRarity یک پروژه مشترک بین نهادهای مختلف جامعه NFT، از جمله Curio، icy.tools، OpenSea و Proof است.

با وجود هزاران توکن غیرقابل تعویض (NFT) که هر روز ضرب می شوند، تلاش برای یافتن قطعات کمیاب می تواند برای کلکسیونرهای NFT چالش برانگیز باشد. با این حال، همانطور که صنعت به پیشرفت خود ادامه می دهد، دردسرهای یافتن NFT های نادر ممکن است به زودی از بین برود.

بازار NFT OpenSea در توییتی از اجرای OpenRarity خبر داد، پروتکلی که محاسبات منحصربفرد بودن، قابل تأیید را برای NFT ها در پلتفرم خود ارائه می دهد. این پروتکل از یک رویکرد ریاضی شفاف برای محاسبه ی منحصربفرد بودن استفاده می کند.

پروتکل رتبه بندی کمیابی OpenSea

OpenSea گفت که NFT های کمیاب اعداد کمتری مانند 1 یا 2 دریافت خواهند کرد، در حالی که NFT هایی که ویژگی های مشابه بسیاری از NFT های دیگر دارند اعداد بالاتری خواهند داشت. با این کار، بازار تاکید کرد که خریداران می‌توانند هنگام خرید NFT،  «رتبه بندی کمیابی» قابل اعتماد را مشاهده کنند.

این ویژگی به طور خودکار برای همه مجموعه های NFT اعمال نمی شود. با توجه به بازار NFT، سازندگان همچنان کنترل خواهند داشت که آیا بخواهند ویژگی OpenRarity را در مجموعه‌های خود اعمال کنند یا نه.

بازار NFT همچنین اخیراً ابتکاری را راه‌اندازی کرده است، که به سازندگان اجازه می‌دهد صفحات دراپ NFT خود را بسازند. که می‌توانند با تصاویر، ویدیوها و نکات برجسته سفارشی کنند.
با این کار، سازندگان می‌توانند اطلاعاتی درباره کاهش NFT، مانند برنامه زمان‌بندی و گالری، به اشتراک بگذارند.
جدای از این موارد، سازندگان همچنین می‌توانند یک ساعت شمارش معکوس اضافه کنند. و به گردآورندگان اجازه دهند تا هشدارهای ایمیلی را دریافت کنند تا آنها را از mint یادآوری کند.

در همین حال، گزارشی که توسط شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainalysis منتشر شد، نشان داد که NFTها بزرگترین محرک در پذیرش رمزارزها در منطقه آسیای مرکزی، جنوبی و اقیانوسیه (CSAO) هستند. بر اساس این گزارش، 58 درصد از ترافیک وب به خدمات رمزنگاری مربوط به NFT است.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%