مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

ارز دیجیتال بزرگ بعدی که در سال 2023 منفجر می شود.

ارز دیجیتال بزرگ بعدی که در سال 2023 منفجر می شود.

ارزهای دیجیتال در سال‌های اخیر خبرساز شده‌اند و توجه سرمایه‌گذاران در سراسر جهان را به خود جلب کرده‌اند. از ظهور انفجاری بیت کوین تا ظهور فناوری های نوآورانه بلاک چین، ارزهای دیجیتال سیستم های مالی سنتی را مختل کرده اند و عصر جدیدی از امور مالی غیرمتمرکز را آغاز کرده اند. با گسترش ارزهای دیجیتال جدید و تکامل مداوم بازار کریپتو، شناخت ارز دیجیتال بزرگ بعدی برای سرمایه گذاران چالش برانگیز است.

در این پست وبلاگ، برخی از بهترین ارزهای دیجیتال را برای سرمایه گذاری در حال حاضر تجزیه و تحلیل خواهیم کرد، و بینشی ارائه می دهیم تا به شما کمک کند تا در دنیای پویا و هیجان انگیز ارزهای دیجیتال تصمیمات سرمایه گذاری آگاهانه بگیرید.

ارزهای دیجیتال با پتانسیل عالی

1. اتریوم Ethereum

گاز ETH چیست؟ کارمزد خرید ارزهای دیجیتال

اتریوم که با نام اتر نیز شناخته می شود، پس از بیت کوین، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان است و حتی در برخی مواقع از بیت کوین نیز بهتر عمل کرده است. در سال 2021، اتریوم ارتقاء قابل توجهی را انجام داد که منجر به کاهش عرضه اتر شد. تا 5 آوریل، 120.46 میلیون سکه در گردش بوده است. این ارتقا همچنین مقیاس پذیری پلتفرم را بهبود بخشید و هزینه تراکنش ها را کاهش داد و در عین حال شبکه اتریوم را قادر ساخت تا تراکنش های بیشتری را در هر ثانیه پردازش کند.

در مقایسه با بیت کوین، اتریوم فاقد کمبود است زیرا عرضه بیت کوین به 21 میلیون سکه محدود شده است. علاوه بر این، اتریوم هنوز مورد پذیرش گسترده شرکت ها و دولت ها قرار نگرفته است. با این حال، اتریوم چیزی بیش از یک ذخیره‌سازی ارزش است. زیرساختی را تقویت می کند که برنامه های غیرمتمرکز (dApps) را می توان بر روی آن ساخت. اتریوم همچنین به عنوان پایه مالی غیرمتمرکز عمل می کند و چندین ارز دیجیتال بر روی پلت فرم آن منتشر می شود.

بیشتر توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و همچنین بسیاری از پروژه‌های متاورس مانند Axie Infinity، Star Atlas و The Sandbox از اتریوم استفاده می‌کنند. در سپتامبر 2022، اتریوم ارتقاء دیگری را راه‌اندازی کرد که آن را به مکانیسم اثبات سهام آماده Web3 منتقل کرد که مصرف انرژی را به میزان قابل توجهی کاهش داد و امنیت و مقیاس‌پذیری را بیشتر بهبود بخشید.

در گذشته، اتریوم کاهش قابل توجهی را تجربه کرد و حدود 70 درصد از ارزش خود را بین نوامبر و ژوئن از دست داد، که قابل مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال اصلی است. با این حال، قیمت اتریوم اکنون در حال افزایش است و آن را به زمان مناسبی برای سرمایه‌گذارانی تبدیل می‌کند که منتظر سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستند. علاوه بر این، سرمایه‌گذاران فعلی که اتریوم را با قیمت بالاتر خریداری کرده‌اند، می‌توانند از میانگین‌گیری هزینه دلار بهره ببرند و اتریوم را به گزینه‌ای جذاب برای آن‌ها تبدیل کنند.

2. شیبااینو Shiba Inu

شیبا اینو یک میم سکه است که در مدت کوتاهی محبوبیت قابل توجهی به دست آورده است. در حالی که هیچ ارزش ذاتی ندارد، SHIB توانسته است توجه بسیاری از طرفداران و علاقه مندان به کریپتو را به خود جلب کند که منجر به موفقیت آن در سال 2021 شد.

با وجود انتظارات مبنی بر محو شدن آن پس از رشد اولیه، این ارز دیجیتال موفق شد موفقیت خود را در پاییز 2021 تکرار کند. SHIB یکی از آن دارایی‌های دیجیتالی است که می‌تواند از تبلیغات در بازار کریپتو سود زیادی ببرد و آن را به عنوان ارز دیجیتال بالقوه بزرگ بعدی معرفی کند.

3. الگوراند Algorand

Algorand، یک پلتفرم بلاک چین، به عنوان یک رقیب جدی برای اتریوم ظاهر شده است و توسط Silvio Micali، دانشمند مشهور کامپیوتر، تاسیس شده است. چندین شرکت، از جمله فدراسیون بین‌المللی فوتبال، و دولت‌های کشورهایی مانند السالوادور و جزایر مارشال، از این بلاک چین استفاده می‌کنند و آن را به یک نامزد ایده‌آل برای عنوان ارز دیجیتال بزرگ بعدی تبدیل می‌کنند.

این شرکت اخیراً اولین مدیر مالی خود، متیو کامنز را استخدام کرده است که بیش از دو دهه تجربه در ساخت و مدیریت شرکت های بلاک چین دارد. الگوراند چندین مزیت دارد، از جمله الگوریتم اثبات سهام که نسبت به سایر پلتفرم‌ها از نظر انرژی کارآمدتر است، همچنین امنیت و مقیاس‌پذیری افزایش یافته است. در دنیایی که ارزهای دیجیتال به دلیل مصرف بالای انرژی خود با انتقاداتی روبرو هستند، این ویژگی اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.

خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا

معاملات خرید و فروش تتر، بیت کوین و.....

تمام ارزهای لیست شده در بایننس 

از ارزش 1000 دلار تتر تا هر میزان، بدون محدودیت 

4. آوه AAVE

AAVE ارز دیجیتال یک پلتفرم وام دهی غیرمتمرکز است که به نام AAVE شناخته می شود.
توکن AAVE هم به عنوان یک توکن حاکمیتی و هم به عنوان ارائه دهنده کارمزد تراکنش های کمتر برای وام دادن و قرض گرفتن پول عمل می کند. AAVE به دلیل دو عامل از رقبای خود متمایز است: طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال موجود برای وام و استقراض، و توانایی آن در ارائه گزینه نرخ بهره ثابت یا متغیر به کاربران. بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو به آینده AAVE خوش بین هستند و پتانسیل زیادی برای رشد ارزش دارد که می تواند آن را تبدیل به ارز دیجیتال بزرگ بعدی کند.

5. بایننس کوین BNB

بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال بر اساس حجم معاملات، بایننس است که دارای یک سکه به نام BNB است. این توکن، مشابه بیت‌کوین، محدودیت سختی در تعداد توکن‌های در گردش دارد و تنها ۱۵۷،۸۸۷،۴۶۲ از حداکثر ۱۵۹،۹۷۹،۹۶۴ موجود است. سود بایننس تا حدی به سمت حذف دائمی یا “سوزاندن” توکن های BNB قرار می گیرد که ارزش توکن های باقی مانده را افزایش می دهد. در ژانویه، صرافی 2.06 میلیون توکن BNB را سوزاند که بیش از 575 میلیون دلار ارزش داشتند و قصد دارد 50 درصد از حداکثر عرضه را در آینده بسوزاند.

بایننس دارای دو بلاک چین است که از تنگناهای مشاهده شده در اتریوم جلوگیری می کند و امکان ایجاد یک پلتفرم سریع و مقیاس پذیر را فراهم می کند. صرافی همچنین در حال تلاش برای سازگاری بیشتر با تنظیم‌کننده‌ها است که می‌تواند به تضمین طول عمر و پذیرش گسترده آن کمک کند. اخیرا، بایننس Bifinity را راه‌اندازی کرده است، یک پلتفرم پرداخت که از بیش از ۵۰ ارز دیجیتال و شبکه‌های پرداخت اصلی مانند Visa و Mastercard پشتیبانی می‌کند. این به تجار کمک می کند تا برای پذیرش دارایی های دیجیتال به عنوان پرداخت آماده شوند.

6. تتر (USDT)

تتر یک استیبل کوین است که برای ارائه جایگزینی با نوسان کمتر برای ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین طراحی شده است، زیرا به دلار آمریکا مرتبط است. ارزش گذاری آن معمولاً با نسبت 1 به 1 با دلار مرتبط است، که باعث می شود در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال کمتر مستعد نوسانات باشد. با این حال، در ماه مه 2022، قیمت تتر برای مدت کوتاهی به 0.9455 دلار کاهش یافت، که پایین‌ترین نقطه آن از سال 2018 بود، که به دلیل نگرانی سرمایه‌گذاران در مورد «کاهش پیوند» بالقوه دلار، باعث فروش شد.

با وجود این، تتر همچنان عنوان بزرگترین استیبل کوین و سومین کوین بزرگ را با ارزش بازار 80.02 میلیارد دلار در اختیار دارد. معمولاً توسط سرمایه‌گذاران رمزارز برای نگهداری وجوه یا انجام معاملات با استفاده از وجوهی که نیاز به محافظت در برابر نوسانات قیمت دارند، استفاده می‌شود، که نمونه‌ای از ارزهای دیجیتال ناپایدار مانند بیت‌کوین و اتر است. تتر همچنین فرصتی را برای کسب نرخ بهره سالانه دو رقمی با وام دادن به پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال، بدون نگرانی در مورد نوسانات که بر درآمد تأثیر می‌گذارد، ارائه می‌کند. این امر تتر را در صف ارزهای دیجیتال بزرگ بعدی نگه می دارد.

توصیه های عمومی که باید در نظر داشته باشید...

 • تحقیق خود را انجام دهید:
  قبل از سرمایه گذاری در هر ارز دیجیتال، مطمئن شوید که تحقیقات کاملی در مورد پروژه، تیم و فناوری انجام دهید. به دنبال منابع اطلاعاتی قابل اعتماد، مانند وب سایت رسمی، کاغذهای سفید، و انجمن ها باشید.
 • پورتفولیوی خود را متنوع کنید:
  مهم است که سبد ارزهای دیجیتال خود را متنوع کنید تا ریسک را به حداقل برسانید. سرمایه گذاری در چندین ارز دیجیتال با موارد استفاده و ارزش بازار متفاوت را در نظر بگیرید.
 • فقط چیزی را سرمایه گذاری کنید که می توانید از دست بدهید:
  سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده هرگز نباید با پولی انجام شود که نمی توانید از دست بدهید. ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری هایی با ریسک بالا هستند و هیچ تضمینی برای بازدهی آنها وجود ندارد.
 • از یک صرافی معتبر استفاده کنید:
  هنگام خرید و فروش ارزهای دیجیتال، از یک صرافی معتبر استفاده کنید که امنیت را در اولویت قرار می دهد و سابقه خوبی دارد.

سخن پایانی ارز دیجیتال بزرگ بعدی

در حالی که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال می‌تواند یک فرصت بالقوه سودآور باشد، اما نیازمند رویکردی محتاطانه و آگاهانه است. همیشه تحقیقات کاملی انجام دهید، با یک مشاور مالی مشورت کنید.

و تنها چیزی را سرمایه گذاری کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید. با بررسی دقیق و تصمیمات هوشمندانه سرمایه گذاری، می توانید در دنیای پیچیده ارزهای دیجیتال حرکت کنید و به طور بالقوه از آن سود ببرید.

منبع zenledger.io

مشاوران با تجربه بهترین راه حل برای افزایش سود و کاهش ریسک معاملات ارز دیجیتال

خدمتی جدید از صرافی ارز دیجیتال بیت گرند،پکیج های مختلف مشاوره و آموزش برای آفراد مبتدی، متوسط و خبره در این حوزه 

سوالات کاربران ارز دیجیتال بزرگ بعدی

بر اساس روندهای فعلی و تجزیه و تحلیل بازار، برخی از ارزهای دیجیتالی که انتظار می رود در سال 2023 رشد کنند عبارتند از اتریوم، بایننس کوین، AAVE، Algorand و غیره. با این حال، مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و عوامل مختلفی مانند روند بازار، نرخ پذیرش، رقابت و پیشرفت‌های فناوری را قبل از سرمایه‌گذاری در هر ارز دیجیتال در نظر بگیرید.

با توجه به نوسانات بالای بازار ارزهای دیجیتال و آسیب پذیری آن در برابر عوامل مختلف، از جمله احساسات سرمایه گذار، مقررات دولتی و پیشرفت های تکنولوژیکی، پیش بینی اینکه کدام ارز دیجیتال تبدیل به چیز بزرگ بعدی خواهد شد، چالش برانگیز است. با این حال، برخی از ارزهای رمزنگاری شده که در حال حاضر در فضای رمزنگاری مورد توجه قرار گرفته اند شامل اتریوم، الگواند، Aave و تتر (USDT) هستند. این پروژه ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و در حال کار بر روی حل مشکلات مختلف در فضای کریپتو هستند که به طور بالقوه می تواند منجر به رشد آنها در آینده شود.

بسیاری از ارزهای دیجیتال و پروژه های بلاک چین در حال ظهور هستند که پتانسیل رشد در سال های آینده را دارند. مهم است که قبل از سرمایه گذاری در هر پروژه ارز دیجیتال یا بلاک چین، تحقیق و بررسی لازم را انجام دهید. ممکن است بخواهید اخبار و تحلیل های منابع معتبر در صنعت را دنبال کنید تا از پروژه های جدید و امیدوارکننده مطلع شوید.

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%