مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

3مورد از بهترین استراتژی‌های معاملات فیوچرز

3مورد از بهترین استراتژی‌های معاملات فیوچرز

قراردادهای آتی (معاملات فیوچرز) دارایی های محبوبی در میان معامله گران روزانه و سرمایه گذاران بزرگ نهادی هستند. قرارداد آتی به توافق بین دو نفر اشاره دارد. در این قرارداد، خریدار متعهد می شود که دارایی را در تاریخ بعدی و با قیمت معین خریداری کند. به همین ترتیب، فروشنده باید دارایی را به قیمت توافق شده ارائه دهد.

این کافی است تا تفاوت فاحش این دارایی با سهام عادی را که در زمان واقعی تحت تاثیر اخبار و چیزهای مختلف دیگر قرار دارند، درک کنید. این تفاوت همچنین در استراتژی‌هایی که باید اتخاذ شوند یافت می‌شود، زیرا آشکارا به روشی متفاوت تنظیم شده‌اند.

در این مقاله، برخی از استراتژی های برتر برای معاملات آتی بررسی خواهیم کرد. اما، اول از همه، چند مفهوم اساسی که خوب است در ذهن داشته باشید.

در این مطلب، نگاهی به ویژگی‌های بازار فیوچرز از جمله طرز کار آن و مهم‌ترین استراتژی‌های فیوچرز تریدینگ داریم. همچنین، در این مقاله با مهم‌ترین تفاوت‌های بین قراردادهای آتی و آپشن و همچنین قراردادهای آتی و دائم آشنا می‌شوید.

معاملات فیوچرز

تعریف بازار معاملات آتی

بازار آتی یک بازار نسبتاً سنتی است که در بخش کشاورزی آغاز شد. ایده ساده است. اگر شما یک کشاورز ذرت هستید، می توانید با خریدار قرارداد ببندید.

خریدار می تواند قول دهد که ذرت شما را به قیمت 1000 دلار در هنگام برداشت آن بخرد. این معامله به شما آرامش می دهد زیرا شما خریدار تضمینی برای محصول خود خواهید داشت. با این حال، در حالی که خریدار حق خرید دارد، آنها تعهدی برای خرید ذرت ندارند.

امروز، بازار آتی دنیای کالاها را اداره می کند. در بیشتر موارد، معامله گران کالا با استفاده از بازار آتی معاملات را انجام می دهند. برخی از انواع دیگر بازارهای آتی عبارتند از:

 • سهام
 • شاخص ها
 • نرخ بهره
 • فلزات
 • جنگل
 • دامداری
 • و خیلی بیشتر.

در گذشته قراردادهای آتی در بازار فیزیکی بسته می شد. این اخیراً تغییر کرده است و فرآیند بسیار خودکار است.

یک مثال خوب از بازار آتی در شاخص ها است. اگر شنونده مشتاق رسانه های مالی هستید، احتمالا شنیده اید که مفسران قبل از جلسه عادی به معاملات آتی شاخص اشاره می کنند. این اتفاق می افتد زیرا بازار آتی معمولاً برای ساعات بیشتری نسبت به جلسه عادی باز است.

نمونه خوب دیگری از قراردادهای آتی، نمونه ای است که توسط گروه CME ارائه شده است. این همان قرارداد آتی است که توسط ETF BITO پیگیری می شود.

برخی از بزرگترین مبادلات آتی در ایالات متحده هیئت تجارت شیکاگو و CME هستند.

استراتژی های قراردادهای آتی

استراتژی های معاملات آتی زیادی وجود دارد که می توانید در بازار از آنها استفاده کنید. برخی از این استراتژی ها عبارتند از:

 • دنبال کننده روند Trend following 
 • معکوس ها  Reversals
 • اسکالپینگ Scalping
 • آربیتراژ  Arbitrage
 • استراتژی تجارت کانالی Channel trading strategy
  اجازه دهید به طور خلاصه به هر یک از این استراتژی ها نگاه کنیم.

روند دنبال کردن - استراتژی‌های معاملات فیوچرز

در دنبال کردن روند، شما بر خرید یا فروش دارایی‌هایی تمرکز می‌کنید که قبلاً یک الگو را ایجاد کرده‌اند. در این حالت، اگر معاملات آتی سهام در حال افزایش است، آن را می‌خرید و با افزایش قیمت سود می‌برید.

به همین ترتیب، اگر قیمت در حال کاهش باشد، آن را کوتاه می‌کنید و با کاهش آن سود می‌برید. می‌توانید از یک نشانگر روند مانند میانگین متحرک برای شناسایی جایی که روند در شرف پایان است استفاده کنید.

به عنوان مثال، نمودار زیر معاملات آتی داوجونز را با میانگین متحرک 25 روزه نشان می دهد. در این حالت، تا زمانی که بالاتر از این MA باشد، روند صعودی ادامه خواهد داشت.

روند دنبال کردن - 3مورد از بهترین استراتژی‌های معاملات فیوچرز

معکوس ها Reversals - استراتژی‌های معاملات فیوچرز

دوم، شما می توانید از استراتژی معکوس استفاده کنید. این جایی است که دارایی در یک روند صعودی یا نزولی حرکت می کند و سپس شما وارد معامله می شوید به این امید که معکوس شود. چندین رویکرد برای این وجود دارد. می توانید از نشانگرها، الگوهای شمعدانی مانند Doji و engulfing و الگوهای نمودار مانند گوه ها و سر و شانه ها استفاده کنید.

کانال ها Channels - استراتژی‌های معاملات فیوچرز

سوم، می توانید با استفاده از استراتژی کانال معاملات آتی انجام دهید. این جایی است که شما یک کانال افقی یا مورب را شناسایی می کنید و منتظر یک شکست هستید.

یکی از بهترین روش ها برای این کار استفاده از دستورات معلق است. اینجا جایی است که ترکیبی از توقف خرید و فروش را قرار می دهید و سپس با استفاده از توقف ضرر و سود از آنها محافظت می کنید.

قراردادهای آتی

نکته: حفظ موقعیت ها تا روز بعد خطرناک است.

همچنین به نام طولانی شدن معاملات آتی، نگه داشتن موقعیت های یک شبه ممکن است باعث از دست دادن پول شما شود. معاملات آتی ممکن است در پایان روز با یک قیمت بسته شوند و روز بعد با قیمت بسیار متفاوت باز شوند.

معامله گران روزانه که هر روز موقعیت های خود را می بندند، لازم نیست نگران از دست دادن پول خود در هنگام باز شدن بازار در صبح باشند. این روش یک استراتژی تجاری بسیار مهم است.

مزایا و معایب استراتژی‌های معاملات فیوچرز

همانطور که توضیح داده شد، در استراتژی های معاملات آتی سود با پیش بینی صحیح بالا است. یکی دیگر از مزایای این معامله به نقدینگی بازارها مرتبط است.

سفارشات در این استراتژی ها را می توان به سرعت انجام داد و باعث می شود سرمایه گذاران با تجربه به سرعت پول خود را دریافت کنند. در نهایت، کمیسیون در تجارت در مقایسه با سایر اشکال سرمایه گذاری کمتر است.

معاملات روز یادگیری طولانی‌تر می‌شود- منحنی یادگیری

یادگیری در مورد استراتژی های معاملاتی آینده در معاملات روزانه زمان می برد. معامله گران موقعیت ممکن است هر هفته فقط یک معامله انجام دهند، اما معامله گران روزانه اغلب هر روز معاملات زیادی انجام می دهند.

تعداد دفعاتی که هر روز وارد معاملات می‌شوید، یادگیری آنچه را که باید در مورد معاملات روزانه بدانید دشوارتر می‌کند.

بازار نقدی را انتخاب کنید که در آن معامله کنید.

بسیاری از معامله گران روزانه دوست دارند از بازار E-mini S&P 500 برای معاملات آتی استفاده کنند. از آنجایی که تجارت در آن بازار الکترونیکی است، E-mini S&P از مزیت ارائه معاملات بسیار سریع و نقد برخوردار است.

معاملات آتی E-mini Nasdaq، E-mini Russell و Dow از دیگر بازارها هستند و هر بازار دارای ویژگی های متفاوتی است.

سوالات کاربران درباره بهترین استراتژی‌های معاملات فیوچرز

آیا دلایلی دارید که انتظار داشته باشید قیمت یک کالا به زودی افزایش یابد؟ اگر چنین است، اکنون با خرید قرارداد برای آن کالا شروع می کنید.

اگر در مورد پیش بینی افزایش قیمت حق با شما بود چه اتفاقی می افتد؟ زمانی که بعداً ارزش پول بیشتری داشته باشند، با فروش آن قراردادها سود کسب خواهید کرد. اما اگر به جای افزایش قیمت کاهش یابد، ضرر مالی خواهید داشت.

این استراتژی ها دقیقا برعکس استراتژی طولانی مدت هستند. زمانی که فکر می کنید قیمت به زودی پایین می آید، با فروش قرارداد آتی خود کوتاه می آیید.

اگر بعداً قیمت کاهش یابد چه اتفاقی می افتد؟ برای کسب درآمد می توانید همان قرارداد آتی را دوباره با قیمت ارزان تری خریداری کنید. تفاوت بین قیمت فروش و خرید شما میزان سود شما را تعیین می کند.

Spread ها یکی دیگر از بسیاری از استراتژی های دیگری هستند که می توانید از آنها نیز استفاده کنید. در اینجا شما از تفاوت قیمت فروش و خرید دو قرارداد جداگانه از یک کالا سود خواهید برد.

وقتی انتظار تغییر در قیمت خرید و فروش را دارید، از این تغییرات قیمت برای کسب درآمد استفاده می کنید. شما می توانید در یک قرارداد طولانی و در قرارداد دیگر کوتاه کنید، یا می توانید همزمان دو قرارداد مستقل با تاریخ های مختلف تحویل خرید و فروش کنید.

مهم است که محدودیت هایی برای مقدار پولی که می خواهید در قراردادهای آتی خود از دست بدهید، تعیین کنید. به همین دلیل است که شما یک دستور توقف می‌دهید، که برنامه‌ای برای کارگزار شما است تا هر زمان که قیمت آن به سقف شما رسید، قرارداد آتی شما را بفروشد یا بخرد.

چکیده استراتژی‌های معاملات فیوچرز

قبل از شروع معاملات روزانه معاملات آتی، باید در مورد جزئیات هر بازار اطلاعات کسب کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید (ویکی ما می تواند به شما کمک کند). همچنین یک استراتژی تجاری قدرتمند دیگر.

برای موفقیت در معاملات آتی روزانه باید به خوبی آموزش دیده و مراقب باشید. وقتی معامله‌گران جدید شروع به یادگیری بیشتر و کسب تجربه می‌کنند، مرتکب اشتباهاتی آسان است که می‌تواند مشکلاتی ایجاد کند و هزینه زیادی را به همراه داشته باشد.

برخی از این اشتباهات عبارتند از انجام معاملات پرخطر و معاملات بیش از حد توان شما. برای موفقیت در تجارت باید محتاط و منظم باشید. همچنین باید به خاطر داشته باشید که هزینه کمیسیون تجارت بخشی از سودی است که در معاملات روزانه به دست می آورید.

فراموش نکنید که از این 3 استراتژی معاملاتی در معامله بعدی خود استفاده کنید!

منبع  (daytradetheworld.com)

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

 • معاملات ارز دیجیتال
 • تحلیل بازار 
 • آشنایی با بازار
 • رفع اشکالات معاملات
 • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%