مزیت رقابتی بیت گرند عدم محدودیت میزان مبلغ خرید و فروش (تمام صرافی های ارز دیجیتال محدودیت سقف معاملات 25 میلیون را اعمال می کنند.)

مقایسه توکن FRPN با FLOW واتریوم کلاسیک

مقایسه توکن FRPN با FLOW واتریوم کلاسیک

سرمایه گذاری ارز دیجیتال ، مقایسه توکن FIREPIN (FRPN) با FLOW (FLOW) و اتریوم کلاسیک (ETC)، چه چیزی توکن FIREPIN (FRPN) را بسیار منحصر به فرد می کند؟

در حال حاضر ارزهای دیجیتال به بزرگترین چیز در جهان تبدیل شده اند. شما جوانان 18 ساله ای دارید که با سرمایه گذاری در بازار کریپتو میلیون ها دلار به دست می آورند، و شروع به تعجب می کنید که آیا  5 تا 9 سالگی امکانش را دارد یا خیر.

کریپتو نحوه نگاه ما به پول را متحول کرده است و قدرت را از دولت های متمرکز و بانک ها گرفته و آن را در دست مردم می گذارد. با توجه به اینکه سازمان غیرمتمرکز خودمختار، Modus Operandi در بسیاری از شبکه‌های بلاک چین است، ارزهای دیجیتال به طور کامل دموکراتیزه شده‌اند و منجر به پذیرش گسترده آنها در سراسر جهان شده است. از هر چهار نفر در آمریکا یک نفر روزانه از ارزهای دیجیتال استفاده می کند.

سرمایه گذاری ارز دیجیتال ، مقایسه توکن FIREPIN (FRPN) با FLOW (FLOW) و اتریوم کلاسیک (ETC)

با این نوع پذیرش، سرمایه گذاری ارز دیجیتال کار بیهوده ای است. با این حال، ترفند در انتخاب امیدوارکننده‌ترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری نهفته است، زیرا بسیاری از آنها مد هستند و برخی دیگر به دلایل مختلف موفق نمی‌شوند.

ما برخی از ارزهای دیجیتال پرطرفدار را تجزیه و تحلیل کرده‌ایم و موارد زیر را انتخاب کرده‌ایم که در حال حاضر موج‌هایی را ایجاد می‌کنند. توکن فایر پین (FRPN)، فلو (FLOW) و اتریوم کلاسیک (ETC).

توکن فایرپین (FRPN)

این یک شبکه مبادله توکن غیرمتمرکز است. که به Metaverse حمله می‌کند. هدف تیم توسعه این است که آن را به یک شبکه کاملاً غیرمتمرکز تبدیل کند. که بر روی DOA اجرا شود. و دارندگان توکن آن بتوانند در مورد تغییرات پروژه و مسیر کلی که باید در آن حرکت کند، رأی دهند.

این پلتفرم برنامه‌هایی برای راه‌اندازی بازار NFT، بازی‌های آنلاین در Metaverse و فناوری‌های سه بعدی قوی طراحی کرده است.
توکن فایرپین (FRPN) از زمان پیش‌راه‌اندازی خود از همه انتظارات فراتر رفته و در یک هفته بیش از 90 درصد و در کل بیش از 300 درصد افزایش یافته است. اگر به دنبال سرمایه گذاری پول خود در آن هستید، ممکن است اکنون بهترین زمان باشد.

سرمایه گذاری ارز دیجیتال ، مقایسه توکن FIREPIN (FRPN) با FLOW (FLOW) و اتریوم کلاسیک (ETC)

توکن فلو (FLOW)

 فلو (FLOW)، یک بلاک چین است. که توسط DapperLabs برای برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) ساخته شده است.

بر NFT ها و راه‌اندازی بازی‌های آنلاین در Metaverse تمرکز دارد. توکن فلو سریع است. و کارمزد تراکنش های کمی را ارائه می دهد. برای تامین انرژی شبکه خود از مکانیزم Proof-of-Stake استفاده می کند.

ارز رمزنگاری شده بومی بلاک چین  فلو ، FLOW است. که در ذخیره سازی و تامین انرژی تمامی تراکنش ها در بلاک چین استفاده می شود.

اتریوم کلاسیک (ETC):

اتریوم کلاسیک (ETC) پس از هک شدن اتریوم DAO و دزدیده شدن 50 میلیون دلار توسط هکرها متولد شد. در حالی که اتریوم (ETH) به سمت یک فناوری جدید و پیشرفته‌تر حرکت کرد، برخی از مردم احساس کردند که فناوری قدیمی بسیار خوب است. و فقط به برخی تنظیمات جزئی نیاز دارد. و بنابراین Ethereum Classic (ETC) متولد شد.

در حالی که اتریوم (ETH) محدودیتی برای تعداد سکه های قابل ضرب ندارد، اتریوم کلاسیک (ETC) دارای حداکثر عرضه 210,700,000 ETC است.

نتیجه گیری سرمایه گذاری ارز دیجیتال (توکن FRPN)

در مقایسه با این سکه های نسبتاً موفق تر، می توانید پتانسیل FIREPIN Token (FRPN) را مشاهده کنید.

از زمان شروع پیش فروش آن بیش از 300٪ افزایش داشته است و حتی بیشتر از این نیز خواهد بود. بدون هیچ پایانی برای افزایش شهاب‌سنگ آن، فکر کردن به سرمایه‌گذاری در آن برای شما بی‌معنی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد FIREPIN Token (FRPN):

پیش فروش: https://presale.FIREPIN.io/register

وب سایت: https://FIREPIN.io/

تلگرام: https://t.me/FIREPINOFFICIAL

اشتراک گذاری
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Reddit

فهرست مطالب

همکارشو کسب درآمد کن

با معرفی خریدار و فروشنده به صرافی ارز دیجیتال بیت گرند ، کسب در آمد کن .

کسب درآمد از معرفی صرافی بیت گرند - همکاری در فروش ارز دیجیتال
مشاوره و آموزش

پلنهای مختلف مشاوره و آموزش

  • معاملات ارز دیجیتال
  • تحلیل بازار 
  • آشنایی با بازار
  • رفع اشکالات معاملات
  • اطلاع از زمان خرید و فروش
خرید حجم بالا بدون احراز هویت

مشتریان محترمی که درخواست خرید و فروش ارز دیجیتال با حجم بالا و بدون احراز هویت دارند.

جهت هماهنگی از طریق شماره تماس دفتر مرکزی صرافی بیت گرند  02128423217 و یا شماره موبایل 09353810897 با ما در ارتباط باشند.

آشنایی با ارزهای دیجیتال ، قیمت و نمودار تغییرات

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟

قیمت تتر (USDT) چیست؟ تتر یک ارز دیجیتال است که بر روی بلاک چین بیت کوین ساخته شده است. این ارز با ارزش سایر ارزهای

آیا باید بیت کوین بخرید در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟

آیا باید بیت کوین بخرید

در حالی که نزدیک به رسیدن به بالاترین قیمت ۶۹۰۰۰ دلاری است؟ خرید بیت کوین در حال حاضر، بیت کوین (CRYPTO: BTC) غیرقابل توقف به

ارزهای دیجیتال: 10,004
بازارها: 790
ارزش بازار: 126.45 IRR
حجم معامله ۲۴ ساعت: 2.66 IRR
دامیننس بیتکوین: 53.38%